Orienteering Marathon Cup

 

Nocna Masakra 2017

Organizer Maratony
Place woj. lubuskie - Drezdenko
Date 16 - 17 dec 2017
Headquarter Hala Sportowo Rehabilitacyjna, Drezdenko ul. Konopnickiej 4
Web page http://nocnamasakra.pl
Regualation
Description Rajd w najdłuższą noc w roku.

Runners list

Route: TE 150
Start time
Dec. 16, 2017, 5 p.m.
Limit time
18
PK count
25
Runners count
3
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
117 Piotr Dopierała Dopiewo AR Poznań M - OK Nov. 15, 2017, 9:41 p.m.
223 Marcin Miśkiewicz Kozienice KB Galeria Warszawa M - OK Nov. 28, 2017, 12:55 p.m.
228 Krzysztof Siemieniuk Dobrzyniewo Duże Ślepe Kociaki Team M - OK Nov. 30, 2017, 7:32 p.m.

Runners list

Route: TP25
Start time
Dec. 16, 2017, 7 p.m.
Limit time
10
PK count
10
Runners count
52
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
134 Marta Lubieniecka-Witkowska Zielona Góra - K - OK Nov. 15, 2017, 10:02 p.m.
138 Bogusława Depa Szczecin Snupi i przyjaciele K - OK Nov. 15, 2017, 10:37 p.m.
140 Paweł Depa Szczecin - M - OK Nov. 15, 2017, 10:47 p.m.
161 Robert Petersburski Mierzyn MIERZYN M - OK Nov. 17, 2017, 1:06 p.m.
163 Marcin Kaczyński Szczecin - M - OK Nov. 17, 2017, 3:09 p.m.
154 Dorota Kurasińska Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie K - OK Nov. 17, 2017, 4:50 p.m.
153 Robert Kurasiński Szczecin - M - OK Nov. 17, 2017, 4:51 p.m.
179 Sylwia Telatyńska Choszczno Aktywne Choszczno K - OK Nov. 19, 2017, 1:52 p.m.
181 Kamil Dzietczyk Szczecin AKTYWNE CHOSZCZNO M - OK Nov. 19, 2017, 2 p.m.
192 Piotr Zarobiak Szczecin - M - OK Nov. 20, 2017, 8:20 p.m.
193 Katarzyna Zarobiak Szczecin - K - OK Nov. 20, 2017, 8:27 p.m.
194 Bogdan Rycerski Iłowa Skyrunning Poland M - - Nov. 21, 2017, 9:01 a.m.
195 Magdalena Ciarkowska Iłowa Skyrunning Poland K - - Nov. 21, 2017, 9:26 a.m.
162 Krystian Petersburski Mierzyn KOS BnO Szczecin M - OK Nov. 21, 2017, 6:48 p.m.
203 Przemysław Rumbuć Szczecin - M - OK Nov. 23, 2017, 12:33 p.m.
207 Tomasz Staniszewski Szczecin - M - OK Nov. 23, 2017, 9:03 p.m.
209 Łukasz Stefaniak Szczecin - M - OK Nov. 24, 2017, 8:40 a.m.
126 Agnieszka Pijanka Morzyczyn Snupi i Przyjaciele K - - Nov. 25, 2017, 7:16 p.m.
213 Olaf Kacprzycki Warszawa - M - - Nov. 26, 2017, 12:23 a.m.
137 Piotr Lubieniecki Zielona Góra - M - OK Nov. 26, 2017, 5:24 p.m.
217 Mateusz Geisler Drezdenko - M - OK Nov. 26, 2017, 6:41 p.m.
222 Sebastian Marciniak Sulęcin - M - OK Nov. 28, 2017, 12:08 p.m.
226 Radosław Wójcik Sulęcin - M - OK Nov. 28, 2017, 10:10 p.m.
232 Bartłomiej Jurkowski Czarnków - M - OK Nov. 29, 2017, 7:58 p.m.
230 Zbigniew Szczepański Sulęcin - M - OK Nov. 30, 2017, 10:40 a.m.
235 Jerzy Szafarczyk Sulęcin - M - OK Dec. 1, 2017, 5:42 a.m.
243 Mateusz Prusek Wisła Wielka Aktywne Choszczno M - OK Dec. 1, 2017, 3:12 p.m.
237 Katarzyna Figołuszka Jankowice Aktywne Choszczno K - OK Dec. 1, 2017, 11:07 p.m.
254 Piotr Odrowski Szczecin Dobra,zmiana. M - OK Dec. 3, 2017, 5:53 p.m.
256 Gracjan Pawlak Lipiany - M - OK Dec. 3, 2017, 7:08 p.m.
259 Maciej Krzyśko Pełczyce ZOZOS M - OK Dec. 4, 2017, 10:12 a.m.
263 Kacper Wozniak Mierzyn Mierzyn M - - Dec. 4, 2017, 2:59 p.m.
264 Dariusz Burak Gorzów Wielkopolski - M - OK Dec. 4, 2017, 4:39 p.m.
246 Przemysław Budzikowski Piaseczno - M - OK Dec. 4, 2017, 5:04 p.m.
265 Magdalena Olczak Gorzów Wlkp. - K - OK Dec. 4, 2017, 5:16 p.m.
266 Piotr Borowski Piaseczno - M - OK Dec. 4, 2017, 5:18 p.m.
267 Michał Kowalik Piaseczno - M - OK Dec. 4, 2017, 5:29 p.m.
269 Agnieszka Jelonek Szczecin SNUPI I PRZYJACIELE K - OK Dec. 4, 2017, 9:30 p.m.
275 Marcin Dondajewski Poznań UltraTrail M - OK Dec. 5, 2017, 12:15 p.m.
281 Tymoteusz Motylewski Poznań - M - OK Dec. 6, 2017, 12:02 p.m.
287 Łukasz Brzoski Trzebiszewo - M - - Dec. 8, 2017, 6:35 p.m.
289 Piotr Bułaciński Stargard - M - OK Dec. 9, 2017, 12:11 p.m.
291 Paweł Taźbierski Stargard - M - OK Dec. 9, 2017, 12:53 p.m.
299 Przemysław Gawroński Warszawa Zawsze Ostatni M - OK Dec. 10, 2017, 11:29 p.m.
300 Monika Sokołowska Warszawa Zawsze Ostatni K - OK Dec. 10, 2017, 11:46 p.m.
304 Krzysztof Jędraszczyk Gryfino - M - - Dec. 11, 2017, 2:23 p.m.
306 Arkadiusz Arciuch Wałcz - M - OK Dec. 11, 2017, 2:38 p.m.
307 Sebastian Zabielski Słupsk STOPA Słupsk M - OK Dec. 11, 2017, 3:45 p.m.
318 Tomasz Szajniuk Kluczbork - M - - Dec. 12, 2017, 10:13 a.m.
328 Tomasz Makieła Wieleń - M - OK Dec. 12, 2017, 7:01 p.m.
335 Sebastian Zawadka Gdynia - M - - Dec. 14, 2017, 10:34 a.m.
339 Marcin Prys Gryfino - M - - Dec. 15, 2017, 1:33 p.m.

Runners list

Route: TP100
Start time
Dec. 16, 2017, 5 p.m.
Limit time
24
PK count
30
Runners count
27
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
101 Małgorzata Małowińska Bydgoszcz :-) K - OK Nov. 15, 2017, 4:02 p.m.
102 Artur Małowiński Bydgoszcz :-) M - OK Nov. 15, 2017, 4:03 p.m.
121 Marcin Sontowski Gdańsk Morenka Team M - OK Nov. 15, 2017, 9:39 p.m.
141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - OK Nov. 15, 2017, 11:07 p.m.
103 Gabriel Bujakiewicz Pobiedziska On-Sight M - OK Nov. 16, 2017, 7:26 a.m.
148 Dariusz Jurkowski Szczecin - M - OK Nov. 16, 2017, 12:38 p.m.
159 Marcin Hippner Gdańsk Morenka Team M - OK Nov. 17, 2017, 1:14 p.m.
174 Rafał Ostromęcki Warszawa - M - OK Nov. 19, 2017, 1:18 a.m.
155 Michał Jędroszkowiak Książ Wielkopolski - M - OK Nov. 24, 2017, 5:22 p.m.
99 Wojciech Zając Ustrzyki Dolne Długouchy M - OK Nov. 24, 2017, 11:36 p.m.
236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails M - OK Nov. 30, 2017, 3:02 p.m.
171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M - OK Nov. 30, 2017, 10:27 p.m.
142 Bartłomiej Jachymek Warszawa JacekBiega Running Team M - OK Dec. 3, 2017, 2:06 p.m.
257 Piotr Szaciłowski Świnoujście - M - OK Dec. 3, 2017, 7:52 p.m.
271 Miłosz Wierszyło Gdańsk AMW M - OK Dec. 4, 2017, 10:17 p.m.
273 Jan Laszuk Warszawa - M - OK Dec. 5, 2017, 8:18 a.m.
274 Daniel Kęsicki Gdynia AMW M - OK Dec. 5, 2017, 10:48 a.m.
279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - M - OK Dec. 5, 2017, 11:08 p.m.
308 Katarzyna Sochacka Rokietnica - K - OK Dec. 11, 2017, 4:24 p.m.
309 Tomasz Heitzman Kalisz WSO M - OK Dec. 11, 2017, 7:40 p.m.
316 Tomasz Krasowski Wrocław - M - OK Dec. 12, 2017, 9:13 a.m.
317 Paweł Kurach Górki - M - OK Dec. 12, 2017, 9:34 a.m.
319 Stanisławadam Olbryś Nasielsk KB Legionowo M - OK Dec. 12, 2017, 11:14 a.m.
320 Bartłomiej Kuriata Wrocław - M - OK Dec. 12, 2017, 11:49 a.m.
325 Michał Skowron Zgierz - M - - Dec. 12, 2017, 2:56 p.m.
338 Rafał Bartkowiak Bydgoszcz - M - - Dec. 15, 2017, 9:46 a.m.
340 Marcin Bukowski Żelechów Spartanie Dzieciom M - - Dec. 15, 2017, 5:28 p.m.

Runners list

Route: TP50
Start time
Dec. 16, 2017, 5 p.m.
Limit time
15
PK count
15
Runners count
73
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
110 Karol Gostomczyk Studzienice PLATINUM Ubezpieczenia M - OK Nov. 15, 2017, 5:29 p.m.
125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie M - OK Nov. 15, 2017, 6:19 p.m.
131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team M - OK Nov. 15, 2017, 8:17 p.m.
31 Wiesław Rusak X Ełcka Zmarzlina 2019 X Ełcka Zmarzlina 2019 M - OK Nov. 15, 2017, 8:46 p.m.
133 Sebastian Rożko Gryfino Gryf-InO Team M - OK Nov. 15, 2017, 9:43 p.m.
139 Tomasz Wnuk Milicz ProMil Team M - OK Nov. 15, 2017, 10:49 p.m.
143 Mateusz Bożek Szczecin - M - OK Nov. 16, 2017, 12:03 a.m.
130 Arek Guzdek Złocieniec - M - OK Nov. 16, 2017, 6:52 a.m.
104 Robert Pełech Dobra - M - OK Nov. 16, 2017, 9:32 a.m.
147 Jerzy Krupowies Szczecin - M - OK Nov. 16, 2017, 11:34 a.m.
150 Jacek Balana Stare Babice - M - - Nov. 16, 2017, 2:28 p.m.
156 Jacek Baraniecki Szczecin OA PTTK M - OK Nov. 16, 2017, 7:31 p.m.
108 Robert Jendrzejewski Szczecin Skraj Bagna M - OK Nov. 16, 2017, 9:13 p.m.
157 Roman Gorczyca Ełk - M - OK Nov. 16, 2017, 9:58 p.m.
151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie Run Team M - OK Nov. 17, 2017, 10:06 a.m.
167 Marcin Podsiadły Stargard - M - OK Nov. 18, 2017, 2:08 p.m.
173 Grzegorz Wójtowicz Szczecin Skraj Bagna M - OK Nov. 18, 2017, 7:58 p.m.
136 Grzegorz Żegliński Szczecin Cała Naprzód M - OK Nov. 19, 2017, 1:03 a.m.
178 Robert Waś Myślibórz Team Myślibórz M - OK Nov. 19, 2017, 12:49 p.m.
180 Maciej Sochan Gorzów Wielkopolski - M - OK Nov. 19, 2017, 2:20 p.m.
182 Krystian Bizunowicz Goleniów Rozbiegany Goleniów M - - Nov. 19, 2017, 2:27 p.m.
183 Jerzy Ścibisz Szczecin - M - OK Nov. 19, 2017, 9:58 p.m.
185 Andrzej Urbański Gryfino - M - OK Nov. 20, 2017, 8:37 a.m.
160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M - OK Nov. 20, 2017, 8:39 p.m.
191 Tomasz Pryjma Warszawa funexsports M - OK Nov. 21, 2017, 9:49 a.m.
196 Łukasz Żurawski Police Skraj Bagna M - OK Nov. 21, 2017, 6:43 p.m.
205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M - - Nov. 23, 2017, 3:51 p.m.
206 Dorota Duszak Brwinów 2PU K - - Nov. 23, 2017, 3:54 p.m.
165 Robert Kujawski Siemirowice - M - - Nov. 24, 2017, 2:33 a.m.
211 Jarosław Prądzyński Ełk - M - OK Nov. 24, 2017, 10:33 p.m.
214 Zbigniew Skierczyński Dobra - M - OK Nov. 26, 2017, 2:06 p.m.
189 Grzegorz Wilczyński Szczecin - M - OK Nov. 27, 2017, 7:46 p.m.
227 Paweł Ignaczak Poznań Drużyna Twojej Starej M - OK Nov. 28, 2017, 8:04 p.m.
164 Jerzy Sawicki Ełk - M - OK Dec. 1, 2017, 3:09 a.m.
240 Bartosz Klepacki Police - M - OK Dec. 1, 2017, 10:36 a.m.
241 Marcin Kułakowski Szczecin - M - OK Dec. 1, 2017, 12:12 p.m.
244 Sylwia Godlewska-Pocierznicka Szczecin - K - OK Dec. 1, 2017, 6:29 p.m.
245 Rafał Pocierznicki Szczecin 12 BZ M - OK Dec. 1, 2017, 6:46 p.m.
247 Aleksander Opałka Szczecin - M - OK Dec. 1, 2017, 10:13 p.m.
239 Wojtek Prager Poznań tupiące giry M - OK Dec. 2, 2017, 8:24 p.m.
129 Rafał Pastuszek Piła PASTUSZEK TEAM M - OK Dec. 3, 2017, 5:01 p.m.
255 Marcin Pawłowski Szczecin - M - OK Dec. 3, 2017, 6:57 p.m.
19 Hubert Puka Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu M - OK Dec. 3, 2017, 9:03 p.m.
186 Mariusz Czajka Gdynia KInO Rekin M - OK Dec. 4, 2017, 10:12 a.m.
260 Szymon Wojtczak Szczecin brightOne M - OK Dec. 4, 2017, 10:47 a.m.
262 Marlena Krężlewicz Stargard - K - OK Dec. 4, 2017, 11:59 a.m.
276 Leszek Ścioch Warszawa - M - - Dec. 5, 2017, 12:15 p.m.
278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy K - OK Dec. 5, 2017, 4:01 p.m.
123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M - OK Dec. 6, 2017, 11:01 a.m.
285 Grzegorz Godlewski Szczecin - M - OK Dec. 7, 2017, 1:15 p.m.
286 Tomasz Chmielewski Szczecin - M - OK Dec. 8, 2017, 4:48 p.m.
170 Wojciech Krzywda Kolno - M - OK Dec. 8, 2017, 6:50 p.m.
288 Łukasz Drażan Warszawa KSAT M - - Dec. 8, 2017, 7:38 p.m.
290 Marek Gliszczyński Gutowiec Perpetual Motion Squad M - OK Dec. 9, 2017, 12:30 p.m.
293 Robert Janowski Szczecin - M - OK Dec. 9, 2017, 9:17 p.m.
294 Marcin Potocki Żary - M - - Dec. 9, 2017, 10:03 p.m.
295 Bogusław Durkiewicz Załom - M - OK Dec. 10, 2017, 4:47 p.m.
27 Sebastian Wojciech Rokietnica Wilga Orient M - OK Dec. 10, 2017, 5:02 p.m.
298 Marek Sobiegraj Myślibórz ZOZOS M - OK Dec. 10, 2017, 10:35 p.m.
302 Piotr Ploch Bezrzecze Perpetual Motion Squad M - OK Dec. 11, 2017, 7:02 a.m.
32 Wojciech Suchy Gdańsk Almanak.pl M - OK Dec. 11, 2017, 6:01 p.m.
311 Krzysztof Spychała Poznań - M - OK Dec. 11, 2017, 10:05 p.m.
312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K - OK Dec. 11, 2017, 10:12 p.m.
49 Zbigniew Hornik Koziegłowy Sko Kompas M - - Dec. 12, 2017, 12:13 a.m.
313 Patryk Grabski Warszawa Polarnyj M - OK Dec. 12, 2017, 2:49 a.m.
315 Kacper Adamowki Szczecin - M - - Dec. 12, 2017, 7:40 a.m.
322 Michał Szczęsny Polska - M - - Dec. 12, 2017, 1:45 p.m.
324 Paweł Borowiak Polska - M - - Dec. 12, 2017, 2:11 p.m.
10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo M - OK Dec. 12, 2017, 6:43 p.m.
332 Anna Sejbuk Siedlce - K - OK Dec. 12, 2017, 9:28 p.m.
330 Tomasz Gąsiorek G - M - OK Dec. 12, 2017, 10:52 p.m.
331 Aleksandra Konarska Gorzów Wlkp. KSK Klub Skręconej Kostki K - OK Dec. 12, 2017, 10:55 p.m.
336 Michał Fiedosiuk Wągrowiec - M - - Dec. 14, 2017, 5:12 p.m.

Runners list

Route: TR200
Start time
Dec. 16, 2017, 5:30 p.m.
Limit time
15
PK count
20
Runners count
30
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M - OK Nov. 15, 2017, 3:11 p.m.
2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - OK Nov. 15, 2017, 3:12 p.m.
4 Łukasz Mirowski Wrocław - M - OK Nov. 15, 2017, 3:22 p.m.
120 Roman Królikowski Modlniczka - M - OK Nov. 15, 2017, 3:41 p.m.
122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M - OK Nov. 15, 2017, 5:08 p.m.
105 Rafał Fałowski Gajków - M - OK Nov. 15, 2017, 6:14 p.m.
118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek M - OK Nov. 15, 2017, 6:46 p.m.
113 Sławomir Makowiec Gdańsk - M - OK Nov. 15, 2017, 9:04 p.m.
6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - OK Nov. 15, 2017, 9:52 p.m.
146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M - OK Nov. 16, 2017, 10:09 a.m.
127 Jacek Nowicki Gdańsk podrozerowerowe.info M - OK Nov. 16, 2017, 5:30 p.m.
144 Pavel Copjan Czech Republic Jantar Devils M - - Nov. 17, 2017, 9:11 a.m.
168 Andrzej Czubalski Pruszków Andrzej Czubalski M - OK Nov. 19, 2017, 1:52 p.m.
169 Rafał Czubalski Pruszków Andrzej Czubalski M - OK Nov. 19, 2017, 1:58 p.m.
3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - OK Nov. 20, 2017, 3:04 p.m.
197 Piotr Szajduk Szczecin WRZASKUN M - OK Nov. 21, 2017, 7:20 p.m.
202 Stanisław Ruchlicki Białystok - M - OK Nov. 22, 2017, 11:06 a.m.
204 Agata Walkowiak Szczecin Zdezorientowane K - OK Nov. 23, 2017, 2:15 p.m.
208 Bartłomiej Sobieszczański Poznań - M - OK Nov. 23, 2017, 10:23 p.m.
212 Agnieszka Komosa Szczecin Zdezorientowane K - OK Nov. 25, 2017, 1:18 p.m.
106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - M - OK Dec. 1, 2017, 7:45 a.m.
249 Przemysław Wieliński Szczecin Przyjaciele Konrada M - OK Dec. 2, 2017, 9:06 a.m.
251 Tomasz Juszczyk Szczecin Przyjaciele Konrada M - OK Dec. 3, 2017, 8:59 p.m.
268 Zbigniew Borciuch Szczecin Przyjaciele Konrada M - OK Dec. 4, 2017, 9:19 p.m.
270 Sławomir Juszczyk Szczecin Przyjaciele Konrada M - OK Dec. 4, 2017, 9:29 p.m.
272 Artur Wanatko Pl Nocny Rower M - OK Dec. 5, 2017, 12:56 a.m.
8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI M - OK Dec. 5, 2017, 9:43 a.m.
284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT M - - Dec. 6, 2017, 9 p.m.
301 Wojciech Paszkowski Białystok - M - OK Dec. 10, 2017, 11:42 p.m.
303 Paweł Cichoń Poznań KOPER Architektura M - OK Dec. 11, 2017, 9:46 a.m.

Runners list

Route: TR100
Start time
Dec. 16, 2017, 5:30 p.m.
Limit time
10
PK count
10
Runners count
12
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
7 Tomasz Zadworny Łódź - M - OK Nov. 16, 2017, 9:46 a.m.
198 Radosław Poździk Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska M - OK Nov. 21, 2017, 9:48 p.m.
199 Zbigniew Kowal Słupsk STOPA SŁUPSK, MORPOL M - OK Nov. 21, 2017, 10 p.m.
282 Maciej Tadeusz Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - OK Dec. 6, 2017, 6:57 p.m.
283 Zbyszek Kerger Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - - Dec. 6, 2017, 7:21 p.m.
292 Filip Święcicki Gdynia - M - OK Dec. 9, 2017, 1:23 p.m.
297 Sebastian Wolny Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - OK Dec. 10, 2017, 10:13 p.m.
314 Konrad Rochowski Poznań KS Hades/AR Poznań M - OK Dec. 12, 2017, 9:37 a.m.
321 Sebastian Beszterda Koszalin Nietoperze Koszalin M - OK Dec. 12, 2017, 1:34 p.m.
323 Elżbieta Nowacka Koszalin Nietoperze Koszalin K - OK Dec. 12, 2017, 1:46 p.m.
333 Michał Bedyk Łódź IT Orient M - - Dec. 13, 2017, 1:36 a.m.
337 Janusz Adamski Szczecin - M - - Dec. 14, 2017, 9:50 p.m.