Orienteering Marathon Cup

 

Grassor 444 2019

Organizer Maratony
Place woj. podlaskie - Szurpiły
Date 21 - 22 jun 2019
Headquarter Agroturystyka w Dolince Suwalskie Bieszczady, Szurpiły 26, gm Jeleniewo
Web page http://maratony.home.pl/grassor300/
Regualation http://maratony.home.pl/grassor300/regulamin2019.htm
Description Najdłuższy Rajd na Orientację. Jubileuszowa edycja, 444km na 40-tkę budowniczego trasy.

Results

Route: TR222
Start time
June 21, 2019, 10 a.m.
Limit time
12+12
PK count
50
Runners count
9
Virtual race
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 918 Przemysław Baster Kraków - M 201 31 740 35:43:00 - 35:43:00 45.00 -   |   -
2 981 Ola Pacowska-Brudło Warszawa Ba-Bi K 408 25 580 35:02:00 - 35:02:00 45.00 -   |   -
3 980 Zbych Brudło Warszawa Ba-Bi M 406 23 420 38:00:00 - 38:00:00 25.54 -   |   -
3 979 Basia Brudło Warszawa Ba-Bi K 407 23 420 38:00:00 - 38:00:00 32.59 -   |   -
3 1000 Magda Nowak Warszawa Telimenki K 412 23 420 38:00:00 - 38:00:00 32.59 -   |   -
3 1001 Telimena Witkowska Warszawa Telimenki K 413 23 420 38:00:00 - 38:00:00 32.59 -   |   -
7 588 Anna Szawdzin Wrocław - K 205 4 100 05:13:00 - 05:13:00 7.76 -   |   -
8 1353 Dominika Stanek Szczecin RUDY KOT K 206 2 40 09:13:00 - 09:13:00 3.10 -   |   -
8 3089 Asia Stanek - - KW 207 2 40 09:13:00 - 09:13:00 3.10 -   |   -

Results

Route: TR444
Start time
June 21, 2019, 10 a.m.
Limit time
36
PK count
100
Runners count
40
Virtual race
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 1147 Mariusz Łosiewicz Bojano Morenka Team M - 89 2593 - - 36:07:00 100.00 -   |   -
1 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M - 89 2593 - - 36:07:00 100.00 -   |   -
3 1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M - 88 2450 - - 36:30:00 94.49 -   |   -
4 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Kolo Brzegu M - 72 2038 - - 36:42:00 78.60 -   |   3Drerun
5 7 Tomasz Zadworny Łódź - M - 70 1931 - - 36:09:00 74.47 -   |   -
6 1136 Marcin Warmowski Juszkowo WARMA TEAM M - 68 1880 - - 35:50:00 72.50 -   |   -
6 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - 68 1880 - - 35:50:00 72.50 -   |   -
6 284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT M - 68 1880 - - 35:50:00 72.50 -   |   -
9 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M - 71 1860 - - 32:09:00 71.73 -   |   -
9 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M - 71 1860 - - 32:09:00 71.73 -   |   -
11 202 Stanisław Ruchlicki Białystok Britenet M - 62 1809 - - 36:11:00 69.76 -   |   -
12 115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M - 67 1780 - - 35:17:00 68.65 -   |   -
13 312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K - 66 1740 - - 34:34:00 100.00 -   |   -
13 2509 Marta Płowaś Słupsk - K - 66 1740 - - 34:34:00 100.00 -   |   -
15 809 Mariusz Rudnicki Wołów - M - 68 1720 - - 35:00:00 66.33 -   |   -
15 813 Krzysztof Kowalski Wołów - M - 68 1720 - - 35:00:00 66.33 -   |   -
15 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M - 68 1720 - - 35:00:00 66.33 -   |   -
18 1158 Andrzej Buchajewicz Rotmanka MCkwadrat M - 57 1660 - - 35:41:00 64.02 -   |   -
19 2508 Stefan Zachara Sopot - M - 60 1620 - - 35:15:00 62.48 -   |   -
19 2507 Małgorzata Szwaracka Gdańsk Morenka Team K - 60 1620 - - 35:15:00 93.10 -   |   -
21 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI M - 49 1500 - - 35:29:00 57.85 -   |   -
22 321 Sebastian Beszterda Koszalin Nietoperze Koszalin M - 59 1480 - - 35:31:00 57.08 -   |   -
22 323 Elżbieta Nowacka Koszalin Nietoperze Koszalin K - 59 1480 - - 35:31:00 85.06 -   |   -
24 106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - M - 59 1460 - - 34:44:00 56.31 -   |   -
24 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina M - 59 1460 - - 34:44:00 56.31 -   |   -
24 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - 59 1460 - - 34:44:00 83.91 -   |   -
24 1004 Magdalena Dudek Kraków Motorola Bike Team/Rajd Hawran K - 59 1460 - - 34:44:00 83.91 -   |   -
28 301 Wojciech Paszkowski Białystok - M - 49 1257 - - 36:03:00 48.48 -   |   -
29 982 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS M - 44 1256 - - 36:04:00 48.44 -   |   -
29 1005 Barbara Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS K - 44 1256 - - 36:04:00 72.18 -   |   -
31 303 Paweł Cichoń Poznań KOPER Architektura M - 39 1220 - - 32:33:00 47.05 -   |   -
32 113 Sławomir Makowiec Gdańsk - M - 45 1120 - - 34:29:00 43.19 -   |   -
33 38 Tomasz Konieczny Lipka Grupa Rowerowa Lipka M - 43 1120 - - 32:40:00 42.80 -   |   -
33 2510 Joanna Konieczna Poznań Grupa Rowerowa Lipka K - 43 1120 - - 32:40:00 64.37 -   |   -
33 67 Krystyna Konieczna Lipka - K - 43 1120 - - 32:40:00 64.37 -   |   -
36 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - 43 1100 - - 27:26:00 42.04 -   |   -
37 693 Andrzej Smejda Warszawa - M - 33 920 - - 33:14:00 35.16 -   |   -
38 1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M - 33 880 - - 28:19:00 33.63 -   |   -
39 118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek M - 32 780 - - 35:42:00 29.81 -   |   -
40 2312 Paweł Brankiewicz Borne Sulinowo NN M - 26 640 - - 31:37:00 24.46 -   |   -