Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Liczyrzepy - Wiosna 2019

Organizer Rajd Liczyrzepy
Place woj. dolnośląskie - Węgliniec
Date 18 may 2019
Headquarter Węgliniec
Web page https://rajdliczyrzepy.pl/
Regualation http://www.rajdliczyrzepy.pl/regulamin/
Description Zapraszamy w piękne tereny Borów Dolnośląskich

Runners list

Route: TP25
Start time
May 18, 2019, 10 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
27
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 62 Marek Wąsowski Wrocław Łapiguz M - OK April 30, 2019, 6:09 p.m.
- 2166 Michał Kubiak Leszno Ambit Racing Team M - OK May 1, 2019, 2:46 p.m.
- 2165 Mariusz Stajer Leszno Ambit Racing Team M - OK May 1, 2019, 10:06 p.m.
- 2164 Jarosław Dawidziak Leszno Ambit Racing Team M - OK May 1, 2019, 10:14 p.m.
- 378 Wojciech Wasikiewicz Tarnowo Podgórne - MW - - May 1, 2019, 11:10 p.m.
- 923 Magdalena Królikowska Modlniczka - K - OK May 2, 2019, 3:49 p.m.
- 588 Anna Szawdzin Wrocław - K - OK May 2, 2019, 4:52 p.m.
- 406 Łukasz Szmyt Leszno - M - OK May 2, 2019, 7:22 p.m.
- 1244 Agnieszka Cyniewska Krakow - K - OK May 3, 2019, 1:11 p.m.
- 618 Konrad Kunicki Wrocław NOA M - OK May 5, 2019, 8:35 p.m.
- 628 Agnieszka Jędrzejewska-Wnuk Wrocław NOA K - OK May 6, 2019, 8:50 a.m.
- 2174 Joanna Gnoińska - - K - OK May 6, 2019, 7:21 p.m.
- 2019 Józef Szczurek - - M - OK May 6, 2019, 11:18 p.m.
- 226 Radosław Wójcik Sulęcin - M - OK May 8, 2019, 12:26 p.m.
- 2490 Angelika Kornacka Kraków - K - OK May 9, 2019, 7:11 p.m.
- 2491 Konrad Kornacki Zgorzelec - M - OK May 9, 2019, 7:15 p.m.
- 2492 Dorota Pierzchalska Zgorzelec - KW - OK May 9, 2019, 7:23 p.m.
- 964 Zuzanna Sękowska Kraków - K - OK May 9, 2019, 8:13 p.m.
- 2493 Ryszard Gil Jelenia Góra - M - OK May 9, 2019, 8:56 p.m.
- 1090 Piotr Bąk Brzezia Łąka KB LUPUS Oleśnica/dentalcorner.pl M - - May 10, 2019, 11:58 a.m.
- 2494 Anna Herdzik Wrocław - K - OK May 10, 2019, 7:47 p.m.
- 2495 Elżbieta Konczewicz Leszno - K - OK May 12, 2019, 6 p.m.
- 1114 Justyna Burak Wrocław - K - OK May 12, 2019, 8:07 p.m.
- 2496 Magdalena Koczerga Wrocław - K - - May 13, 2019, 7:32 a.m.
- 912 Bartosz Zarzyka Bydgoszcz - M - - May 13, 2019, 10:31 p.m.
- 1115 Michał Gnoiński Wrocław - M - OK May 14, 2019, 8:48 a.m.
- 634 Ryszard Świerczyński Polska - M - - May 15, 2019, 3:51 p.m.

Results

Route: TP50
Start time
May 18, 2019, 8 a.m.
Limit time
12
PK count
-
Runners count
25
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW 201 220 220 - - 07:00:00 48.00 -   |   -
2 2031 Damian Becmer - - M 207 220 220 - - 07:00:30 46.95 -   |   -
3 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW 201 220 220 - - 07:11:00 44.85 -   |   -
4 2499 Krzysztof Grabowy Bolesławiec - M 208 220 220 - - 07:13:00 43.65 -   |   -
5 418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team MW 219 220 220 - - 07:16:00 43.35 -   |   -
6 2484 Tomasz Jancz Jelenia Góra - M 214 220 220 - - 07:40:00 41.09 -   |   -
7 99 Wojciech Zając Ustrzyki Dolne Długouchy M 203 220 220 - - 08:35:00 36.70 -   |   -
8 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M 217 220 220 - - 08:55:00 35.33 -   |   -
9 463 Krzysztof Radziwoń Polkowice - M 215 220 220 - - 09:02:00 34.87 -   |   -
10 316 Tomasz Krasowski Wrocław - M 204 220 220 - - 09:27:00 33.33 -   |   -
10 320 Bartłomiej Kuriata Wrocław - M 205 220 220 - - 09:27:00 33.33 -   |   -
12 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M 213 220 220 - - 09:53:00 31.87 -   |   -
12 1252 Paweł Fidelak Wrocław - M 212 220 220 - - 09:53:00 31.87 -   |   -
14 139 Tomasz Wnuk Milicz ProMil Team M 216 220 220 - - 10:34:00 29.81 -   |   -
15 1343 Malwina Banaś Warszawa Pustelnik K 209 210 210 - - 11:53:00 28.46 -   |   -
16 1449 Tadeusz Mleczek Świdnica - MW 218 200 200 - - 11:58:00 27.10 -   |   -
17 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW 206 190 190 - - 11:53:00 25.75 -   |   -
18 2500 Andrzej Namysł - - M 211 120 120 - - 11:03:00 16.26 -   |   -
18 2501 Łucja Król - - K 210 120 120 - - 11:03:00 16.26 -   |   -
20 7 Tomasz Zadworny Łódź - M 220 20 20 - - 02:03:00 2.71 -   |   -
20 2502 Marek Banaszkiewicz - - M 225 20 20 - - 02:03:00 2.71 -   |   -
20 2503 Michał Banaszkiewicz - - M 224 20 20 - - 02:03:00 2.71 -   |   -
20 920 Paweł Banaszkiewicz Wrocław KTR BikeOrient M 223 20 20 - - 02:03:00 2.71 -   |   -
24 2504 Mikołaj Mirowski - - M 221 10 10 - - 02:05:00 1.36 -   |   -
24 2505 Michał Mirowski - - M 222 10 10 - - 02:05:00 1.36 -   |   -

Results

Route: TR100
Start time
May 18, 2019, 9 a.m.
Limit time
10
PK count
-
Runners count
19
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 105 Rafał Fałowski Gajków - M 410 910 910 - - 08:18:00 45.00 -   |   -
2 938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M 419 903 903 - - 10:07:00 44.65 -   |   -
3 866 Jacek Śmietański Skawina Recykling przede wszystkim M 412 858 858 - - 10:42:00 42.43 -   |   -
4 278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy K 404 808 808 - - 10:12:00 45.00 -   |   -
4 2489 Dobromir Korzewski Poznań Włóczymordy M 405 808 808 - - 10:12:00 39.96 -   |   -
6 835 Dawid Kleszczyński Siekierczyn - M 409 801 801 - - 10:09:00 39.61 -   |   -
7 850 Krzysztof Melon-Mika Skierniewice Los Maruderos M 403 775 775 - - 10:15:00 38.32 -   |   -
8 2020 Dariusz Becmer - - M 408 700 700 - - 09:51:00 34.62 -   |   -
9 1126 Artur Janik Leszno Ambit Racing Team M 416 560 560 - - 09:03:00 27.69 -   |   -
9 1120 Adam Wisniewski Leszno AMBIT RACING TEAM M 414 560 560 - - 09:03:00 27.69 -   |   -
9 1118 Sławomir Formanowski Leszno Ambit Racing Team M 413 560 560 - - 09:03:00 27.69 -   |   -
12 901 Wioletta Fałowska Gajków - K 411 540 540 - - 09:44:00 30.07 -   |   -
13 1099 Renata Nowińska Łódź OrientAkcja K 418 535 535 - - 10:05:00 29.80 -   |   -
13 1042 Anna Rychlik Łódź OrientAkcja K 418 535 535 - - 10:05:00 29.80 -   |   -
15 1489 Grzegorz Baworowski Zielona Góra - M 401 510 510 - - 09:55:00 25.22 -   |   -
16 1305 Marcin Weiss Kolanowice - M 407 440 440 - - 10:40:00 21.76 -   |   -
16 2486 Szymon Weiss - - M 406 440 440 - - 10:40:00 21.76 -   |   -

Results

Route: TR200
Start time
May 18, 2019, 7 a.m.
Limit time
15
PK count
-
Runners count
31
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M 303 1950 1950 - - 14:57:00 100.00 -   |   -
2 15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M 323 1912 1912 - - 15:28:00 98.05 -   |   -
2 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M 318 1912 1912 - - 15:28:00 98.05 -   |   -
2 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M 326 1912 1912 - - 15:28:00 98.05 -   |   -
5 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - MW 301 1903 1903 - - 15:47:00 97.59 -   |   -
5 4 Łukasz Mirowski Wrocław - M 302 1903 1903 - - 15:47:00 97.59 -   |   -
7 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Kolo Brzegu M 329 1767 1767 - - 15:13:00 90.62 -   |   -
8 106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - MW 307 1542 1542 - - 15:28:00 79.08 -   |   -
9 115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M 313 1532 1532 - - 16:58:00 78.56 -   |   -
10 120 Roman Królikowski Modlniczka - MW 309 1509 1509 - - 15:41:00 77.38 -   |   -
11 312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K 319 1469 1469 - - 16:11:00 100.00 -   |   -
12 1096 Łukasz Senderek Warszawa Team 360° / Krakowska Wielka Pętla M 314 1420 1420 - - 14:45:00 72.82 -   |   -
13 284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT MW 304 1397 1397 - - 15:33:00 71.64 -   |   -
13 1353 Dominika Stanek Szczecin RUDY KOT K 305 1397 1397 - - 15:33:00 95.10 -   |   -
15 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M 312 1322 1322 - - 16:48:00 67.79 -   |   -
16 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M 325 1300 1300 - - 14:50:00 66.67 -   |   -
16 809 Mariusz Rudnicki Wołów - MW 316 1300 1300 - - 14:50:00 66.67 -   |   -
16 813 Krzysztof Kowalski Wołów - MW 315 1300 1300 - - 14:50:00 66.67 -   |   -
19 1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M 330 1268 1268 - - 15:42:00 65.03 -   |   -
20 128 Rafał Kucharski Dąbrówka Wlkp. - M 306 1250 1250 - - 14:00:00 64.10 -   |   -
21 693 Andrzej Smejda Warszawa - MW 324 1248 1248 - - 15:27:00 64.00 -   |   -
22 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl MW 308 1240 1240 - - 14:39:00 63.59 -   |   -
23 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K 322 1193 1193 - - 15:07:00 81.21 -   |   -
23 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina MW 321 1193 1193 - - 15:07:00 61.18 -   |   -
25 1081 Marcin Gryszkalis Łódź - M 327 1190 1190 - - 14:45:00 61.03 -   |   -
26 859 Marcin Białka Jelenia Góra - M 328 1190 1190 - - 14:53:00 60.48 -   |   -
27 842 Piotr Niewęgłowski Wiktorów - M 311 1189 1189 - - 15:21:00 60.43 -   |   -
28 2483 Daniel Zieliński Luboń - M 320 1120 1120 - - 13:11:00 56.92 -   |   -
29 118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek MW 310 1097 1097 - - 16:53:00 55.75 -   |   -
30 1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan MW 317 879 879 - - 15:51:00 44.67 -   |   -

Runners list

Route: TR50
Start time
May 18, 2019, 9:30 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
8
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M - OK May 5, 2019, 8:27 a.m.
- 1254 Agnieszka Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki K - OK May 5, 2019, 8:32 a.m.
- 2038 Michał Helbik - - M - OK May 6, 2019, 6:09 a.m.
- 1767 Dominik Kowalewski - - M - OK May 6, 2019, 9:32 a.m.
- 2482 Dawid Pękała Polska - M - OK May 6, 2019, 9:39 a.m.
- 2163 Szymon Domachowski - - M - OK May 6, 2019, 5:03 p.m.
- 2140 Katarzyna Kmiecik Wrocław KK K - OK May 7, 2019, 12:44 p.m.
- 2139 Tomasz Dyguda Wrocław KK M - OK May 7, 2019, 12:45 p.m.