Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Liczyrzepy - Wiosna 2019

Organizer Rajd Liczyrzepy
Place woj. dolnośląskie - Węgliniec
Date 18 may 2019
Headquarter Węgliniec
Web page https://rajdliczyrzepy.pl/
Regualation http://www.rajdliczyrzepy.pl/regulamin/
Description Zapraszamy w piękne tereny Borów Dolnośląskich

Runners list

Route: TP25
Start time
May 18, 2019, 10 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
27
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
62 Marek Wąsowski Wrocław Łapiguz M - OK April 30, 2019, 6:09 p.m.
2166 Michał Kubiak Leszno Ambit Racing Team M - OK May 1, 2019, 2:46 p.m.
2165 Mariusz Stajer Leszno Ambit Racing Team M - OK May 1, 2019, 10:06 p.m.
2164 Jarosław Dawidziak Leszno Ambit Racing Team M - OK May 1, 2019, 10:14 p.m.
378 Wojciech Wasikiewicz Tarnowo Podgórne - MW - - May 1, 2019, 11:10 p.m.
923 Magdalena Królikowska Modlniczka - K - OK May 2, 2019, 3:49 p.m.
588 Anna Szawdzin Wrocław - K - OK May 2, 2019, 4:52 p.m.
406 Łukasz Szmyt Leszno - M - OK May 2, 2019, 7:22 p.m.
1244 Agnieszka Cyniewska Krakow - K - OK May 3, 2019, 1:11 p.m.
618 Konrad Kunicki Wrocław NOA M - OK May 5, 2019, 8:35 p.m.
628 Agnieszka Jędrzejewska-Wnuk Wrocław NOA K - OK May 6, 2019, 8:50 a.m.
2174 Joanna Gnoińska - - K - OK May 6, 2019, 7:21 p.m.
2019 Józef Szczurek - - M - OK May 6, 2019, 11:18 p.m.
226 Radosław Wójcik Sulęcin - M - OK May 8, 2019, 12:26 p.m.
2490 Angelika Kornacka Kraków - K - OK May 9, 2019, 7:11 p.m.
2491 Konrad Kornacki Zgorzelec - M - OK May 9, 2019, 7:15 p.m.
2492 Dorota Pierzchalska Zgorzelec - KW - OK May 9, 2019, 7:23 p.m.
964 Zuzanna Sękowska Kraków - K - OK May 9, 2019, 8:13 p.m.
2493 Ryszard Gil Jelenia Góra - M - OK May 9, 2019, 8:56 p.m.
1090 Piotr Bąk Brzezia Łąka KB LUPUS Oleśnica/dentalcorner.pl M - - May 10, 2019, 11:58 a.m.
2494 Anna Herdzik Wrocław - K - OK May 10, 2019, 7:47 p.m.
2495 Elżbieta Konczewicz Leszno - K - OK May 12, 2019, 6 p.m.
1114 Justyna Burak Wrocław - K - OK May 12, 2019, 8:07 p.m.
2496 Magdalena Koczerga Wrocław - K - - May 13, 2019, 7:32 a.m.
912 Bartosz Zarzyka Bydgoszcz - M - - May 13, 2019, 10:31 p.m.
1115 Michał Gnoiński Wrocław - M - OK May 14, 2019, 8:48 a.m.
634 Ryszard Świerczyński Polska - M - - May 15, 2019, 3:51 p.m.

Results

Route: TP50
Start time
May 18, 2019, 8 a.m.
Limit time
12
PK count
-
Runners count
25
Official results
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Position v ^ PK points Route time Penalty time Total time Links  
131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW 201 1 220 - - 7:00:00 -   |   -
2031 Damian Becmer - - M 207 2 220 - - 7:00:30 -   |   -
10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW 201 3 220 - - 7:11:00 -   |   -
2499 Krzysztof Grabowy Bolesławiec - M 208 4 220 - - 7:13:00 -   |   -
418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team MW 219 5 220 - - 7:16:00 -   |   -
2484 Tomasz Jancz Jelenia Góra - M 214 6 220 - - 7:40:00 -   |   -
99 Wojciech Zając Ustrzyki Dolne Długouchy M 203 7 220 - - 8:35:00 -   |   -
141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M 217 8 220 - - 8:55:00 -   |   -
463 Krzysztof Radziwoń Polkowice - M 215 9 220 - - 9:02:00 -   |   -
316 Tomasz Krasowski Wrocław - M 204 10 220 - - 9:27:00 -   |   -
320 Bartłomiej Kuriata Wrocław - M 205 10 220 - - 9:27:00 -   |   -
1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M 213 12 220 - - 9:53:00 -   |   -
1252 Paweł Fidelak Wrocław - M 212 12 220 - - 9:53:00 -   |   -
139 Tomasz Wnuk Milicz ProMil Team M 216 14 220 - - 10:34:00 -   |   -
1343 Malwina Banaś Warszawa Pustelnik K 209 15 210 - - 11:53:00 -   |   -
1449 Tadeusz Mleczek Świdnica - MW 218 15 200 - - 11:58:00 -   |   -
1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW 206 17 190 - - 11:53:00 -   |   -
2500 Andrzej Namysł - - M 211 18 120 - - 11:03:00 -   |   -
2501 Łucja Król - - K 210 18 120 - - 11:03:00 -   |   -
7 Tomasz Zadworny Łódź - M 220 20 20 - - 2:03:00 -   |   -
2502 Marek Banaszkiewicz - - M 225 20 20 - - 2:03:00 -   |   -
2503 Michał Banaszkiewicz - - M 224 20 20 - - 2:03:00 -   |   -
920 Paweł Banaszkiewicz Wrocław KTR BikeOrient M 223 20 20 - - 2:03:00 -   |   -
2504 Mikołaj Mirowski - - M 221 24 10 - - 2:05:00 -   |   -
2505 Michał Mirowski - - M 222 24 10 - - 2:05:00 -   |   -

Results

Route: TR200
Start time
May 18, 2019, 7 a.m.
Limit time
15
PK count
-
Runners count
31
Official results
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Position v ^ PK points Route time Penalty time Total time Links  
1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M 303 1 1950 - - 14:57:00 -   |   -
15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M 323 2 1912 - - 15:28:00 -   |   -
9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M 318 2 1912 - - 15:28:00 -   |   -
6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M 326 2 1912 - - 15:28:00 -   |   -
146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - MW 301 5 1903 - - 15:47:00 -   |   -
4 Łukasz Mirowski Wrocław - M 302 5 1903 - - 15:47:00 -   |   -
776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Kolo Brzegu M 329 7 1767 - - 15:13:00 -   |   -
106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - MW 307 8 1542 - - 15:28:00 -   |   -
115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M 313 9 1532 - - 16:58:00 -   |   -
120 Roman Królikowski Modlniczka - MW 309 10 1509 - - 15:41:00 -   |   -
312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K 319 11 1469 - - 16:11:00 -   |   -
1096 Łukasz Senderek Warszawa - M 314 12 1420 - - 14:45:00 -   |   -
284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT MW 304 13 1397 - - 15:33:00 -   |   -
1353 Dominika Stanek Szczecin RUDY KOT K 305 13 1397 - - 15:33:00 -   |   -
844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M 312 15 1322 - - 16:48:00 -   |   -
1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M 325 16 1300 - - 14:50:00 -   |   -
809 Mariusz Rudnicki Wołów - MW 316 16 1300 - - 14:50:00 -   |   -
813 Krzysztof Kowalski Wołów - MW 315 16 1300 - - 14:50:00 -   |   -
1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M 330 19 1268 - - 15:42:00 -   |   -
128 Rafał Kucharski Dąbrówka Wlkp. - M 306 20 1250 - - 14:00:00 -   |   -
693 Andrzej Smejda Warszawa - MW 324 21 1248 - - 15:27:00 -   |   -
3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl MW 308 22 1240 - - 14:39:00 -   |   -
945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K 322 23 1193 - - 15:07:00 -   |   -
946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina MW 321 23 1193 - - 15:07:00 -   |   -
1081 Marcin Gryszkalis Łódź - M 327 25 1190 - - 14:45:00 -   |   -
859 Marcin Białka Jelenia Góra - M 328 26 1190 - - 14:53:00 -   |   -
842 Piotr Niewęgłowski Wiktorów - M 311 27 1189 - - 15:21:00 -   |   -
2483 Daniel Zieliński Luboń - M 320 28 1120 - - 13:11:00 -   |   -
118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek MW 310 29 1097 - - 16:53:00 -   |   -
1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan MW 317 30 879 - - 15:51:00 -   |   -
2021 Anna Pieróg - - KW - - - - - - -   |   -

Runners list

Route: TR50
Start time
May 18, 2019, 9:30 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
8
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M - OK May 5, 2019, 8:27 a.m.
1254 Agnieszka Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki K - OK May 5, 2019, 8:32 a.m.
2038 Michał Helbik - - M - OK May 6, 2019, 6:09 a.m.
1767 Dominik Kowalewski - - M - OK May 6, 2019, 9:32 a.m.
2482 Dawid Pękała Polska - M - OK May 6, 2019, 9:39 a.m.
2163 Szymon Domachowski - - M - OK May 6, 2019, 5:03 p.m.
2140 Katarzyna Kmiecik Wrocław KK K - OK May 7, 2019, 12:44 p.m.
2139 Tomasz Dyguda Wrocław KK M - OK May 7, 2019, 12:45 p.m.

Results

Route: TR100
Start time
May 18, 2019, 9 a.m.
Limit time
10
PK count
-
Runners count
19
Official results
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Position v ^ PK points Route time Penalty time Total time Links  
105 Rafał Fałowski Gajków - M 410 1 910 - - 8:18:00 -   |   -
938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M 419 2 903 - - 10:07:00 -   |   -
866 Jacek Śmietański Skawina Recykling przede wszystkim M 412 3 858 - - 10:42:00 -   |   -
278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy K 404 4 808 - - 10:12:00 -   |   -
2489 Dobromir Korzewski Poznań Włóczymordy M 405 4 808 - - 10:12:00 -   |   -
835 Dawid Kleszczyński Siekierczyn - M 409 6 801 - - 10:09:00 -   |   -
850 Krzysztof Melon-Mika Skierniewice Los Maruderos M 403 7 775 - - 10:15:00 -   |   -
2020 Dariusz Becmer - - M 408 8 700 - - 9:51:00 -   |   -
1126 Artur Janik Leszno Ambit Racing Team M 416 9 560 - - 9:03:00 -   |   -
1120 Adam Wisniewski Leszno AMBIT RACING TEAM M 414 9 560 - - 9:03:00 -   |   -
1118 Sławomir Formanowski Leszno Ambit Racing Team M 413 9 560 - - 9:03:00 -   |   -
901 Wioletta Fałowska Gajków - K 411 12 540 - - 9:44:00 -   |   -
1099 Renata Nowińska Łódź OrientAkcja K 418 13 535 - - 10:05:00 -   |   -
1042 Anna Rychlik Łódź OrientAkcja K 418 13 535 - - 10:05:00 -   |   -
1489 Grzegorz Baworowski Zielona Góra - M 401 15 510 - - 9:55:00 -   |   -
1305 Marcin Weiss Kolanowice - M 407 16 440 - - 10:40:00 -   |   -
2486 Szymon Weiss - - M 406 16 440 - - 10:40:00 -   |   -
918 Przemysław Baster Kraków - M - - - - - - -   |   -
2498 Krzysztof Wiśniewski Leszno` - MW - - - - - - -   |   -