Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Wilga Orient 2019

Organizer Wilga Orient
Place woj. wielkopolskie - Żydowo
Date 30 nov - 1 dec 2019
Headquarter 62-090 Żydowo
Web page http://sebawojc.blogspot.com/p/aktualnosci.html
Regualation http://sebawojc.blogspot.com/p/regulamin.html
Description Maraton pieszy na orientację (10 km, 25 km i 50 km) oraz rowerowy maraton na orientację (40 km i 100 km)
All participants count 67

Results

Route: TP50
Start time
Nov. 30, 2019, 8 a.m.
Limit time
12
PK count
35
Runners count
38
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 110 Karol Gostomczyk Studzienice RELAKS M - - 560 07:26:00 - 07:26:00 53.00 -   |   -
2 35 Tomasz Duda Warszawa - M - - 560 07:28:00 - 07:28:00 51.28 -   |   -
2 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M - - 560 07:28:00 - 07:28:00 51.28 -   |   -
4 765 Mateusz Komorowski Warszawa - M - - 560 07:46:00 - 07:46:00 47.85 -   |   -
5 355 Bartosz Lepka Słupsk Słomiane Bambusy M - - 560 08:04:00 - 08:04:00 46.07 -   |   -
6 418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team MW - - 560 08:20:00 - 08:20:00 44.60 -   |   -
6 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW - - 560 08:20:00 - 08:20:00 44.60 -   |   -
8 332 Anna Sejbuk Siedlce - K - - 560 09:06:00 - 09:06:00 40.84 -   |   -
8 784 Wojciech Wiatr Poznań :) M - - 560 09:06:00 - 09:06:00 40.84 -   |   -
10 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - - 560 10:24:00 - 10:24:00 35.74 -   |   -
11 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW - - 560 10:28:00 - 10:28:00 35.51 -   |   -
11 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - - 560 10:28:00 - 10:28:00 35.51 -   |   -
13 474 Maciej Szmyt Poznań - M - - 540 09:56:00 - 09:56:00 34.24 -   |   -
13 452 Arkadiusz Mikler Kraków RELIM - WeeRide - GUTO M - - 540 09:56:00 - 09:56:00 34.24 -   |   -
15 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI MW - - 525 12:35:00 - 12:35:00 33.29 -   |   -
16 61 Barbara Szmyt Warszawa Klub InO STOWARZYSZE Warszawa K - - 520 11:47:00 - 11:47:00 32.97 -   |   -
16 158 Tomasz Łaski Zielonka KInO Stowarzysze MW - - 520 11:47:00 - 11:47:00 32.97 -   |   -
16 201 Renata Łaska Zielonka KInO Stowarzysze KW - - 520 11:47:00 - 11:47:00 32.97 -   |   -
19 102 Artur Małowiński Bydgoszcz :-) MW - - 520 11:54:00 - 11:54:00 32.65 -   |   -
19 763 Tomasz Kowalski Bydgoszcz KTG Trawers MW - - 520 11:54:00 - 11:54:00 32.65 -   |   -
21 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M - - 518 12:02:00 - 12:02:00 32.52 -   |   -
21 1252 Paweł Fidelak Wrocław - M - - 518 12:02:00 - 12:02:00 32.52 -   |   -
23 678 Marek Kaliciński Warszawa UKA M - - 480 08:46:00 - 08:46:00 30.14 -   |   -
24 311 Krzysztof Spychała Poznań - M - - 448 12:12:00 - 12:12:00 28.13 -   |   -
25 139 Tomasz Wnuk Milicz ProMil Team M - - 400 10:25:00 - 10:25:00 25.12 -   |   -
26 4470 Robert Kapczyński Podgórzyn - M - - 400 11:48:00 - 11:48:00 22.17 -   |   -
26 125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie MW - - 400 11:48:00 - 11:48:00 22.17 -   |   -
26 4409 Krzysztof Michalak Człuchów - M - - 400 11:48:00 - 11:48:00 22.17 -   |   -
26 3927 Piotr Andrzejewski - - M - - 400 11:48:00 - 11:48:00 22.17 -   |   -
26 3154 Monika Gradek - - K - - 400 11:48:00 - 11:48:00 22.17 -   |   -
26 4481 Tomasz Paluchowski - - MW - - 400 11:48:00 - 11:48:00 22.17 -   |   -
32 960 Maciej Wąsowski Szamotuły KB Szamotuły M - - 380 05:49:00 - 05:49:00 21.06 -   |   -
33 191 Tomasz Pryjma Warszawa funexsports MW - - 340 06:52:00 - 06:52:00 18.85 -   |   -
34 116 Michał Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze M - - 310 08:56:00 - 08:56:00 17.18 -   |   -
34 591 Agnieszka Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze K - - 310 08:56:00 - 08:56:00 17.18 -   |   -
36 4482 Mateusz Sekulski - M&M M - - 260 11:28:00 - 11:28:00 14.41 -   |   -
36 4483 Michał Trojanowski - M&M M - - 260 11:28:00 - 11:28:00 14.41 -   |   -
38 470 Barbara Wysocka Poznań - K - - 220 08:30:00 - 08:30:00 12.19 -   |   -

Results

Route: TR100
Start time
Nov. 30, 2019, 8 a.m.
Limit time
12
PK count
30
Runners count
29
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M - - 490 - - 06:24:00 50.00 -   |   -
1 1147 Mariusz Łosiewicz Bojano Morenka Team M - - 490 - - 06:24:00 50.00 -   |   -
3 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M - - 490 - - 06:36:00 48.48 -   |   -
3 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - - 490 - - 06:36:00 48.48 -   |   -
5 115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M - - 490 - - 07:02:00 45.50 -   |   -
6 4 Łukasz Mirowski Wrocław - M - - 490 - - 07:13:59 44.24 -   |   -
6 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - - 490 - - 07:13:59 44.24 -   |   -
8 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M - - 490 - - 07:25:00 43.15 -   |   -
9 809 Mariusz Rudnicki Wołów - M - - 490 - - 07:35:00 42.20 -   |   -
9 813 Krzysztof Kowalski Wołów - M - - 490 - - 07:35:00 42.20 -   |   -
9 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M - - 490 - - 07:35:00 42.20 -   |   -
9 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - - 490 - - 07:35:00 42.20 -   |   -
13 1436 Marcin Owczarski Chojnice MMGO M - - 490 - - 07:54:59 40.42 -   |   -
14 1480 Krzysztof Gruhn Zakrzewo Oriento Expresso Team M - - 490 - - 08:01:00 39.92 -   |   -
14 343 Marcin Skawiński Oborniki - M - - 490 - - 08:01:00 39.92 -   |   -
16 842 Piotr Niewęgłowski Wiktorów - M - - 490 - - 08:31:00 37.57 -   |   -
17 322 Michał Szczęsny Polska - M - - 490 - - 08:47:00 36.43 -   |   -
17 4487 Gabor Sass - Bike Park Poznań M - - 490 - - 08:47:00 36.43 -   |   -
19 866 Jacek Śmietański Skawina Recykling przede wszystkim M - - 490 - - 09:49:00 32.60 -   |   -
20 3179 Tomasz Skrzypiński - - M - - 490 - - 09:51:00 32.49 -   |   -
20 3180 Przemysław Kijak - Coolarze M - - 490 - - 09:51:00 32.49 -   |   -
22 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina M - - 490 - - 10:46:00 29.72 -   |   -
22 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - - 490 - - 10:46:00 50.00 -   |   -
24 118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek M - - 490 - - 10:54:00 29.36 -   |   -
25 321 Sebastian Beszterda Koszalin Nietoperze Koszalin M - - 490 - - 11:17:00 28.36 -   |   -
25 323 Elżbieta Nowacka Koszalin Nietoperze Koszalin K - - 490 - - 11:17:00 47.71 -   |   -
27 128 Rafał Kucharski Dąbrówka Wlkp. - M - - 430 - - 09:18:00 24.89 -   |   -
28 2507 Małgorzata Szwaracka Gdańsk Morenka Team K - - 390 - - 11:31:00 37.97 -   |   -
29 3736 Krzysztof Kletkiewicz - - M - - 250 - - 06:34:59 14.47 -   |   -