Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

KoRNO 2022

Organizer Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Place woj. śląskie - Popów, ul. Szkolna 8, 42-110 Zawady
Date 27 aug 2022
Headquarter Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5 w Zawadach, ul. Szkolna 8, 42-110 Zawady
Web page http://roc.org.pl/
Regualation https://roc.org.pl/regulamin-korno-2022
Enrollment June 29, 2022   -   Aug. 27, 2022
Description Pieszo - rowerowy rajd na orientację.
All participants count 183
Results status Unofficial results

Results

Route TR150

Start time
Aug. 27, 2022, 8 a.m.
Limit time
10
PK count
-
Runners count
53
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
-11201Witkowska Ania -KatowiceKlub Królika Stefana31177011:07:00
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°41264610:54:00
2-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławDecathlon42264110:49:00
-21254Kucza Agnieszka -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki26165610:44:00
-3968Gruziel-Słomka Magdalena -WarszawaTeam 36027158810:12:00
3-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos38256310:57:00
4-809Rudnicki Mariusz -Wołów-43232410:46:00
-43845Kwitowska Anna -WarszawaMazurskie Tropy, Suwalskie Tropy26158110:38:59
4-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-43232410:46:00
-51099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja24151310:46:59
6-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówBike Orient/Compass39227610:24:00
-61005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS25127410:46:00
7-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-34226009:57:00
-71042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja19114110:19:00
7-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-34226009:57:00
7-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-34226009:57:00
7-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia34226009:57:00
11-1096Senderek Łukasz -Warszawa-38225610:24:00
12-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina34214510:15:00
12-1072Zarzycki Piotr -ŁódźBikeOrient34214510:15:00
14-2039Wesołowski Michał -Oleśnicawww.dimen.pl33211710:53:00
15-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy37206009:58:00
16-992Gorczyca Paweł -Bolechowice-34202910:41:00
17-813Kowalski Krzysztof -Wołów-37202110:19:00
18-15247Olszewski Zenon -Mińsk Mazowiecki3DEC37198011:01:00
19-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI29189410:16:00
20-14467Pońc Maciej -CieszynTeam36033180410:56:00
21-1983Moroń Artur ---30172210:17:59
22-120Królikowski Roman -Modlniczka-32171110:19:00
23-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona27170110:49:00
24-14443Migacz Marcin -Zabierzów-29169310:46:59
25-1253Kucza Jarosław -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki26165610:44:00
26-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran29164010:30:00
27-15096Nowak Paweł -ŁódźUKS ORIENTUŚ ŁÓDŹ25160210:08:00
27-15106Ledzion Grzegorz -ŁódźUKS Orientuś Łódź25160210:08:00
29-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja24151310:46:59
30-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-24150010:40:00
31-1297Mączka Szymon -Siemianowice Śląskie-27148310:46:59
31-1299Mączka Michał -Siemianowice Śląskie-27148310:46:59
33-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient31143410:46:00
34-554Jaśkiewicz Piotr -KrakówLunatycy24142910:31:00
35-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS25128110:59:00
36-970Małodobry Wojciech -Miechów-24122410:46:00
37-918Baster Przemysław -Kraków-18114610:54:00
38-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek22114210:48:00
39-15506Trzcinka Michał -Łódź-19114110:19:00
40-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan1275110:29:00

Route TP8h

Start time
Aug. 27, 2022, 8 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
33
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1505Wybraniec Wojciech -Bytom--900
215257Bijok Marcin -Skoczów--880
3155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team-870
4107Wolniewicz Paweł -Dąbrówka--860
51993Słomiany Łukasz -KatowicePIANA Z PYSKA-800
61252Fidelak Paweł -Wrocław--770
7459Bińkowski Borys -Oborniki ŚląskiePizca del Mundo-760
81097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław-730
9151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam-580
9171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad-580
1166Rychlicki Dariusz -WołkowyjaPogromcy kilometrów-540
1210Kaczmarek Stanisław 🥇-Sękowo--530
135067Troc Jakub -WarszawaWicher-520
135024Troc Slawomir -WarszawaWicher-520
1314626Górska Kinga -PolandWicher-520
16637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw-510
174873Bacański Mirosław -WAŁBRZYCH--500
181022Patyk Joanna -Chorzów--490
1814638Bąk Sabina -Mierzyce--490
202229Ścigaj Rafał ----370
202219Markiewicz Marcin ----370
22588Szawdzin Anna -Wrocław--320
2315501Polewka Jan -Jawornik--280
2315500Polewka Szymon -Jawornik--280
254947Majer Janusz -topolów--210
2615110Szałaj Przemysław -Opole--160
274120Rogóż Kamil -WarszawaWydry-130
274119Kruszek Małgorzata 🥈-WarszawaWydry-130
295093Kopacz Piotr -Gdynia--1
29347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno--1

Route TR50

Start time
Aug. 27, 2022, 10 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
40
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1-4794Dobosz Tomasz -żórawina-19127910:31:00

Route TP15

Start time
Aug. 27, 2022, 10 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
28
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
3958Gabała Michał Będzin-M39OK2022-07-07 15:39:42
14834Gabała Liliana Będzin--40OK2022-07-07 15:41:36
3987Sychowska-Gabała Różena Będzin-K4OK2022-07-11 09:29:55
15193Bendel Adam Katowice-M3OK2022-07-11 10:45:23
14571Nizborska Monika Sosnowiec-K1OK2022-07-11 15:25:20
14572Nizborski Adrian Sosnowiec-M2OK2022-07-11 15:27:21
1008Pałka Sławomir Tychy-M8OK2022-07-14 12:55:01
15160Pałka Justyna Tychy-K9OK2022-07-14 12:57:43
15162Pałka Aleksander Tychy-M10OK2022-07-14 12:58:45
15163Pałka Tymon Tychy-M11OK2022-07-14 12:59:28
14824Pilch Magdalena Chorzów-K52OK2022-07-25 14:04:25
15482Nowakowski Jakub Trzebinia-M28OK2022-07-29 09:29:13
15483Krawiec Małgorzata Sosnowiec-K26OK2022-07-29 10:01:48
1305Weiss Marcin Kolanowice-M58OK2022-07-30 08:12:32
15484Weiss Leon Kolanowice-M57OK2022-07-30 08:36:17
14596Kazoń Dominika Pińczyce-K43OK2022-07-31 09:57:37
14597Kazoń Monika Pińczyce-K44OK2022-07-31 09:58:05
15494Stawecka Alicja Tychy-K84OK2022-08-13 17:15:41
14600Drewniak Wiesław Bolków-M79OK2022-08-15 09:55:02
14449Nowak Teresa Legionowo-K121OK2022-08-21 08:29:51
15508Tuchowska Anna Dąbrowa Górnicza-K146OK2022-08-21 19:32:55
15509Wyszyński Artur Dąbrowa Górnicza-M147OK2022-08-22 16:18:44
15515Szukalski Filip GDAŃSK-M153OK2022-08-24 16:46:08
15516Opoczyński Jakub Gdańsk-M154OK2022-08-24 17:20:44
3883Makowska Agnieszka Dąbrowa Górnicza-K155OK2022-08-24 18:55:26
15518Stawecka Maria Tychy-K156OK2022-08-25 06:16:25
15519Stawecki Mateusz Tychy-M157OK2022-08-25 06:22:20
15520Stawecki Tomasz Tychy-M158OK2022-08-25 06:32:11

Route TP25

Start time
Aug. 27, 2022, 10 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
29
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
350Matura Grzegorz WojkowiceSąsiedziM145OK2022-06-29 16:46:21
1215Knaś Łukasz Piekary ŚląskieF-TEAMM166OK2022-07-10 11:24:09
15479Topolski Stanisław Warszawa-M16OK2022-07-21 18:05:45
14622Chabrzyk Andrzej CzęstochowaChabTeamM37OK2022-07-24 12:42:41
15480Sandacz Maciej Chrzanów-M30OK2022-07-26 17:49:39
1343Banaś Malwina WarszawaPustelnikK23OK2022-07-28 15:40:37
15481Duda Marcin Pruszków-M14OK2022-07-28 20:33:23
1244Cyniewska Agnieszka Krakow-K38OK2022-07-30 17:29:02
15485Woniakowski Filip Kraków-M60OK2022-07-30 17:43:18
926Zajcew Tristan Krakow-M61OK2022-07-30 17:44:07
923Królikowska Magdalena Modlniczka-K45OK2022-07-30 17:48:47
15486Tomaszewska Martyna Sosnowiec-K34OK2022-07-30 19:29:55
995Ząbkiewicz Grzegorz CzęstochowaZabiegani CzęstochowaM35OK2022-07-31 12:48:05
996Ząbkiewicz Anna CzęstochowaZabiegani CzęstochowaK36OK2022-07-31 13:17:56
20Kałusek Jacek GaszowiceLuxtorpeda CzerwionkaM81OK2022-08-14 11:45:41
4949Zawada Michał ToruńSprytne WiewiórkiM88OK2022-08-17 09:20:16
2202Dalecka Justyna --K--2022-08-17 15:32:52
3988Pieczara Krzysztof Jaworzno-M99OK2022-08-18 18:43:47
683Płecha Tomasz KrakówKurka EdziaM100OK2022-08-19 08:17:39
15504Dziemba Wojciech Katowice-M120OK2022-08-20 11:12:24
1000Nowak Magda WarszawaTelimenkiK117OK2022-08-21 09:06:18
1001Witkowska Telimena WarszawaTelimenkiK118OK2022-08-21 09:06:54
2131Kukuła Michał LublinNiezrzeszonyM119OK2022-08-21 21:20:35
2279Stanek Katarzyna --K--2022-08-22 05:36:04
15512Miller Michał Poznań-M136OK2022-08-22 12:38:00
15255Kurowski Michał Gliwice-M137OK2022-08-22 12:42:39
15513Ciepliński Radosław Gdynia-M152OK2022-08-22 17:59:19
1267Siedlecka Marta CieszynStara ale jaraK-OK2022-08-24 19:27:09
4687Kwaśny Leszek katowice-M-OK2022-08-24 19:43:29