Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Liszkor 2022

Organizer Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Place woj. śląskie - Bukowno
Date 2 apr 2022
Headquarter
Web page http://roc.org.pl
Regualation https://roc.org.pl/4365-2/
Enrollment March 1, 2022   -   April 2, 2022
Description Pieszo - rowerowy rajd na orientację.
All participants count 251
Results status Unofficial results

Virtual race 3Drerun

TR150    TP50    TR50    P15    P25   

 

Results

Route TR150

Start time
April 2, 2022, 8:10 a.m.
Limit time
15
PK count
-
Runners count
47
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
-11201Witkowska Ania -KatowiceKlub Królika Stefana30161013:31:00
1-15129Mossoczy Zbigniew -Zabierzów-47259014:32:00
2-4Mirowski Łukasz 🥉3DRerunWrocławCustomMapHolder.pl45236016:04:00
-2836Motyl-Adamczyk Agata -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team311001:16:00
2-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-45236016:04:00
4-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team42227315:57:00
5-809Rudnicki Mariusz -Wołów-39222014:51:00
5-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-39222014:51:00
7-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-39222014:52:00
8-992Gorczyca Paweł -Bolechowice-37213915:41:00
9-260Wojtczak Szymon -SzczecinGlobalLogic Sport Team38211014:32:00
10-1072Zarzycki Piotr -ŁódźBikeOrient37208014:49:00
11-2025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła36201515:45:00
12-120Królikowski Roman -Modlniczka-35195915:41:00
13-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona33183013:50:00
14-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-32180715:53:00
15-1253Kucza Jarosław -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki30179014:58:00
16-917Marszałek Piotr -Marklowice GórneInO SCI33178012:51:00
17-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT34175115:09:00
18-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team30171011:02:00
19-15130Maciejowski Przemysław -Zabierzów-33170016:04:00
20-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-27164012:50:00
21-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS29157013:30:00
21-1262Żelasko Andrzej -Mielec-29157013:30:00
23-105Fałowski Rafał -Gajków-27152010:10:00
24-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek27152014:42:00
25-15043Rajtar Maciej -Krzeszowice-26145014:52:00
25-15111Wiktorowicz Michał -Krzeszowice-26145014:52:00
27-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia25134009:48:00
28-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient25132115:09:00
29-1236Dziewior Arkadiusz -GliwiceDziewiorki23125010:40:00
30-4933Pakuła Krzysztof -RADZIONKÓW-20124010:40:00
31-14761Szołtysik Marek -RadzionkówCidry na szosie20124010:41:00
32-15035Grabowski Łukasz -Warszawa-19100007:27:00
33-813Kowalski Krzysztof -Wołów-1790009:32:00
34-970Małodobry Wojciech -Miechów-1264010:23:00
35-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina35010:14:00

Route TP50

Start time
April 2, 2022, 8:30 a.m.
Limit time
12
PK count
-
Runners count
56
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
14972Wieczorek Andrzej -Racibórzhasiok262606:25:50
24947Majer Janusz -topolów-262606:48:29
32375Janerka Marzka -Chorzów-262607:47:22
41469Widera Maciej -ChorzowCSC Adventure262607:59:37
5940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-8262608:21:28
61993Słomiany Łukasz -KatowicePIANA Z PYSKA262608:21:32
715094Fabrowski Jan -Konopnica-262608:30:49
815194Pyrlik Anna -bochnia-262608:45:22
815159Robak Wojciech -BOCHNIASalt Runners Bochnia262608:45:22
104411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-262608:49:51
114119Kruszek Małgorzata 🥈-WarszawaWydry262608:56:36
114120Rogóż Kamil -WarszawaWydry262608:56:36
13505Wybraniec Wojciech -Bytom-262608:59:12
14529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów262609:15:08
15160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi262609:25:12
1619Puka Hubert -Stalowa WolaUjadające okratki262609:38:02
1714849Kaltenberg Norbert -Kraków-262609:48:23
183884Litwa Szymon -Mysłowice-262610:00:39
191252Fidelak Paweł -Wrocław-262610:08:32
201097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław262610:08:35
2115203Bębenek Marcin -Jaworzno-262610:28:20
22580Cieślicki Mateusz -Dąbrowa GórniczaAZYMUT TEAM262610:31:26
23533Pyta Krzysiek -Bytomciecierzyca wełnowiec262610:31:40
248Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI262610:33:02
25279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa-262610:35:27
26213Kacprzycki Olaf -Warszawa-262611:26:28
264873Bacański Mirosław -WAŁBRZYCH-262611:26:28
261032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków262611:26:28
261327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy-262611:26:28
3066Rychlicki Dariusz -WołkowyjaPogromcy kilometrów252511:56:51
3115132Olszewski Mateusz -Rzeszów-252511:56:58
32603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga252511:57:05
33516Ciuraszkiewicz Konrad -OlkuszBeskidy Adventure Team242406:24:31
341305Weiss Marcin -Kolanowice-242411:49:02
35888Hordziejewicz-Karasińska Ewa -Bytom-222211:51:10
36151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam222211:51:48
37171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad222211:51:56
384412Hora Vladimír -Praha-212111:53:32
3915091Grochal Marcin -ChrzanówKS Kościelec Chrzanów202006:30:59
402403Zdąbłarz Marcin -Chrzanów-202006:31:04
412068Dziedzina Daniel -Rabka ZdrójEpic_Team™202010:57:33
422142Dziedzina Jakub -Rabka-ZdrójEpic_Team™191910:57:33
432219Markiewicz Marcin ---151510:48:52
442229Ścigaj Rafał ---151510:48:56
4515122Sporysz Mateusz -Kozy-141405:12:42
46717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty141407:24:22
4715202Beszczyński Sebastian -Trzebinia-101010:06:25
4814717Krysa Rafał -Kraków-22112:22:47

Route TR50

Start time
April 2, 2022, 11 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
28
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1-2090Borgiel Jarek -Jastrzębie-ZdrójCoś nom pizło na łeb202005:23:45
-114376Jarmuła Magdalena -Racibórz-181806:52:40
-22330Żero Dagmara -BędzinŻerki171706:34:25
2-15072Jarmuła Mirek -Racibórz-181806:52:40
3-2187Żero Sebastian -BędzinŻerki171706:34:25
4-14443Migacz Marcin -Zabierzów-161606:55:03
5-866Śmietański Jacek -SkawinaRecykling przede wszystkim151506:45:22
6-14637Redman Grzegorz -Sosnowiec-131306:48:13
7-922Sakowicz Maciej -Brzezie-111105:57:23
8-683Płecha Tomasz -KrakówKurka Edzia111105:57:31
9-15196Skwarek Paweł -Sosnowiec-111107:11:43
10-15128Feliks Jacek -TENCZYNEK-101006:41:06
11-965Śmietański Mikołaj -SkawinaRecykling Przede Wszystkim7704:14:47
--15171Garbacz Łukasz -BędzinfRUNiemy--03:06:43

Route P15

Start time
April 2, 2022, 11 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
53
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
14808Obuchowski Robert Dąbrowa Górnicza-M31OK2022-03-03 09:22:45
14572Nizborski Adrian Sosnowiec-M3OK2022-03-04 17:13:02
14571Nizborska Monika Sosnowiec-K4OK2022-03-04 17:15:40
14809Obuchowska Małgorzata Dąbrowa Górnicza-K34OK2022-03-05 18:41:18
14736Sikora Marek Dąbrowa GórniczaW Pogoni za DuchemM8OK2022-03-06 21:41:58
15109Sikora Ryszard Dąbrowa Górnicza-M184-2022-03-07 17:00:04
1215Knaś Łukasz Piekary ŚląskieF-TEAMM16OK2022-03-11 10:16:53
15124Głuc Mirosław MysłowiceOkiem WilkaM18OK2022-03-13 17:17:57
2152Kopel Szymon Kraków-M27OK2022-03-15 08:08:52
874Kopel Krzysztof Kraków-M28OK2022-03-15 08:19:38
15131Chabrzyk Oliwia BukownoSztołaFanK179OK2022-03-15 19:32:08
14600Drewniak Wiesław Bolków-M35OK2022-03-15 22:16:10
14713Hundt Tomasz Wieliczka-M181-2022-03-17 10:44:03
963Wieczorek Artur Dąbrowa Górnicza-M67OK2022-03-18 09:28:09
15150Wieczorek Aleksandra Dąbrowa Górnicza-K68OK2022-03-18 10:06:35
15151Wieczorek Agata Dąbrowa Górnicza-K69OK2022-03-18 16:35:53
114Początek-Wójcik Barbara GliwiceKiZKK111OK2022-03-20 12:21:30
1008Pałka Sławomir Tychy-M115OK2022-03-20 18:23:10
15160Pałka Justyna Tychy-K117OK2022-03-20 19:23:46
15162Pałka Aleksander Tychy-M119OK2022-03-20 19:30:53
15163Pałka Tymon Tychy-M120OK2022-03-20 19:35:17
15164Kruszakin Jacek Tychy-M123OK2022-03-20 20:19:19
15165Kruszakin Antonina Tychy-K125OK2022-03-20 20:31:25
15167Kruszakin Agnieszka Tychy-K126OK2022-03-20 20:36:36
15168Kruszakin Szymon Tychy-M127OK2022-03-20 20:46:13
15169Ziemnicki Tomasz Miechów-M134OK2022-03-20 21:03:13
15172Ziemnickia Julia Miechów-K135OK2022-03-20 21:10:04
15173Zadęcka Ewa Miechów-K136OK2022-03-20 21:13:27
15174Bełczewski Władysław Miechów-M137OK2022-03-20 21:17:22
15175Świerczyński Michał Tychy-M138OK2022-03-20 21:50:46
15176Krause Magdalena TychyOkiem WilkaK139OK2022-03-20 21:54:17
15177Kleszyk Krzysztof Tychy-M148OK2022-03-21 21:48:27
15178Kleszyk Magdalena Tychy-K149OK2022-03-21 21:52:14
15179Kleszyk Piotr Tychy-M150OK2022-03-21 21:56:11
15180Kleszyk Grzegorz Tychy-M151OK2022-03-21 22:15:20
15181Surowiec Marcin Wodzisław Śląski-M161OK2022-03-22 09:23:03
15182Surowiec Zofia Wodzisław Śląski-K162OK2022-03-22 09:33:12
3987Sychowska-Gabała Różena Będzin-K153OK2022-03-22 13:10:03
15183Sadek Dariusz Katowice-M155OK2022-03-22 17:04:31
15184Sadek Brunon Będzin-M156OK2022-03-22 17:20:32
15185Sadek Tymon Będzin-M157OK2022-03-22 17:21:21
3958Gabała Michał Będzin-M177OK2022-03-22 18:43:18
15187Łukaszek Anna Katowice-K169OK2022-03-23 09:10:52
14824Pilch Magdalena Chorzów-K182OK2022-03-23 12:17:17
15189Chabrzyk Wojciech BukownoSztołaFanM180OK2022-03-23 16:35:41
2411Początek Zosia ul.Zawiszy Czarnego 6/7-K183OK2022-03-23 19:52:19
15193Bendel Adam Katowice-M178OK2022-03-24 14:32:40
14834Gabała Liliana Będzin--176OK2022-03-25 07:34:30
280Początek Maria ŻoryKiZKK229OK2022-03-27 09:42:27
15197Chabrzyk Julia BukownoSztołaFanK230OK2022-03-27 15:26:00
15201Godyń Jacek Katowice-M236OK2022-03-30 12:47:35
14597Kazoń Monika Pińczyce-K238OK2022-03-30 16:40:41
14596Kazoń Dominika Pińczyce-K239OK2022-03-30 16:41:23

Route P25

Start time
April 2, 2022, 11 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
67
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
925Niezgoda Przemyslaw ŻoryBaraniokTeamM32OK2022-03-03 10:32:08
350Matura Grzegorz WojkowiceSąsiedziM22OK2022-03-04 08:06:04
2202Dalecka Justyna --K168OK2022-03-04 08:10:20
1167Kiełtyka Karina Mikołów-K74OK2022-03-04 17:01:49
4964Kancel Daniel ChorzówOkiem WilkaM5OK2022-03-05 06:40:40
14810Niezgoda Lucyna PolskaBaraniokTeamK33OK2022-03-05 11:57:08
15100Bracha Jagoda Lublin-K7OK2022-03-06 19:47:24
14718Salbert Beata BytomOkiem WilkaK11OK2022-03-09 16:30:55
14719Salbert Piotr BytomOkiem WilkaM12OK2022-03-09 16:33:43
1014Warzecha Michał LibiążLibiążTeamM51OK2022-03-10 06:42:33
15121Sutkowski Tomasz Płaza-M52OK2022-03-10 08:18:04
14622Chabrzyk Andrzej CzęstochowaChabTeamM188OK2022-03-12 07:49:20
14721Ryskalok Piotr JaworznoOkiem WilkaM53OK2022-03-13 17:05:41
14551Tomkiewicz Elżbieta Krosno-K19OK2022-03-13 21:14:49
15125Bilski Radek Kraków-M194-2022-03-14 09:20:58
15126Korgul Asia Kraków-K189-2022-03-14 09:24:10
14773Ryskalok Karolina Jaworzno-K90OK2022-03-15 19:09:15
945Adamczyk Ewa 🥇Konstantynów ŁódzkiZbieranina z NiesięcinaK36OK2022-03-16 08:39:17
946Adamczyk Jarek Konstantynów ŁódzkiZbieranina z NiesięcinaM37OK2022-03-16 08:41:25
926Zajcew Tristan Krakow-M91OK2022-03-17 08:56:16
15133Tomkiewicz Tomasz KROSNO-M21OK2022-03-17 09:14:34
977Jamrozik Krzysiek KrakówWKS WawelM57OK2022-03-17 10:31:18
15149Gomółka Justyna Bolesław-K92OK2022-03-18 09:12:26
15152Gawlak Robert Bielsko-BiałaMiasto na Górze w ruchuM94OK2022-03-18 10:37:58
15153Stasiaczek Marcin Bielsko-Biała-M192OK2022-03-18 10:47:43
15154Horak Lesław MnichKryzys Wieku ŚredniegoM98OK2022-03-18 11:30:01
530Podraza Anna TarnówUltraTarnówK104OK2022-03-19 11:41:10
923Królikowska Magdalena Modlniczka-K105OK2022-03-19 12:27:45
15156Hilgner-Mikołajczak Natalia Kraków-K144OK2022-03-19 16:17:30
15157Mikołajczak Maciej Chorzów-M106OK2022-03-19 16:17:41
15158Piszczek Kamil Poland-M107OK2022-03-19 17:44:00
976Szajna Abu ZielonkiNożny OrjentM108OK2022-03-19 21:55:23
2316Mański Sebastian ŻoryEventyr TeamM114OK2022-03-20 13:51:43
15161Włodek Marcin Dąbrowa Górnicza-M116OK2022-03-20 19:21:41
15166Włodek Hanna Dąbrowa Górnicza-K124OK2022-03-20 20:30:32
14770Chojnicka Agnieszka Ruda Śląska-K128OK2022-03-20 20:48:32
955Talaga Dominik Kokotów-M130OK2022-03-20 21:00:44
1244Cyniewska Agnieszka Krakow-K142OK2022-03-21 10:20:28
588Szawdzin Anna Wrocław-K160OK2022-03-21 17:40:58
1022Patyk Joanna Chorzów-K147OK2022-03-21 20:05:32
2279Stanek Katarzyna --K191OK2022-03-23 08:43:57
1297Mączka Szymon Siemianowice Śląskie-M164OK2022-03-23 13:41:22
1299Mączka Michał Siemianowice Śląskie-M165OK2022-03-23 13:42:22
1104Falkiewicz Anna Łódź-K171OK2022-03-24 21:14:25
1105Falkiewicz Michał Łódź-M172OK2022-03-24 21:25:57
14593Bek Michał ŁódźRodzinna Grupa RowerowaM186OK2022-03-24 22:55:04
14841Bek Małgorzata ŁódźRodzinna Grupa RowerowaK185OK2022-03-24 22:56:59
1050Latała Bożena Kraków-K190OK2022-03-26 09:53:10
124Kania Tomasz Krakow-M195OK2022-03-26 14:46:47
2452Stanek Michał Bytom-M193OK2022-03-26 18:46:21
14623Raczyński Bogusz Aleksandrów ŁódzkiRodzinna Grupa RowerowaM217OK2022-03-27 16:07:51
14624Dominiak Katarzyna ŁódźRodzinna Grupa RowerowaK223OK2022-03-27 16:09:09
452Mikler Arkadiusz KrakówGUTO Adventure TeamM224OK2022-03-27 19:50:00
2416Przybył Paweł Rzeszów-M225OK2022-03-27 20:34:00
931Malawski Filip KrakówVelocilamyM226OK2022-03-27 21:04:35
932Malawska Kamila KrakówVelocilamyK227OK2022-03-27 21:06:57
14741Kurzeja Artur KATOWICE-M220OK2022-03-28 06:00:12
1983Moroń Artur --M228OK2022-03-28 07:14:38
26Banaszkiewicz Piotr KrakówBike Orient/CompassM187OK2022-03-29 11:35:34
1103Kędzierska Magdalena KrakówKTR BikeOrientK213OK2022-03-29 11:46:19
15199Brandys Katarzyna Kraków-K231OK2022-03-29 13:43:48
1234Brandys Zbigniew Kraków-M232OK2022-03-29 14:09:28
15200Lekston Bartłomiej Bukowno-M237OK2022-03-29 20:59:31
3999Szulc-Wylężek Barbara Piekary Śląskie-K243OK2022-03-30 18:49:00
3978Pietrzyk Jarosław Częstochowa-M244OK2022-03-30 20:03:03
15206Lis Maricin Polskie-M241OK2022-03-30 20:57:36
15207Macek Michalina Kraków-K242OK2022-03-30 21:04:23