Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Nocna Masakra 2022

Organizer Maratony
Place woj. zachodniopomorskie - Recz
Date 17 - 18 dec 2022
Headquarter Sala widowiskowo-sportowa, ul. Rartuszowa 29, 73-210 Recz
Web page http://nocnamasakra.pl
Regualation http://maratony.home.pl/masakra/regulamin2022.htm
Enrollment Nov. 18, 2022   -   Dec. 18, 2022
Description Rajd w najdłuższą noc w roku
All participants count 127
Results status Official results

Results

Route TR200

Start time
-
Base time (+Late time)
15 h
PK count
20
Runners count
31
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaBaBiKi2278015:40:00
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-1658013:11:00
1-146Szawdzin Krzysztof 🥇3DRerunWrocław-2278015:40:00
3-6Hołdakowski Wojciech 🥈-Warszawa-2177715:03:00
3-117Dopierała Piotr -DopiewoTeam 3602177715:03:00
5-791Jakubek Krystian 🥇-WrocławDecathlon2276915:41:00
6-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO2176815:12:00
7-776Wesołowski Stefan 🥇-KołobrzegCobra Rajd Team2173915:01:00
7-809Rudnicki Mariusz 🥉-Wołów-2173915:01:00
7-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-2173915:01:00
10-301Paszkowski Wojciech -Białystok-1865014:53:00
11-122Sadowski Marek 3DRerunCzapleJMDekoratornia.pl1659014:38:00
12-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl1655013:00:00
12-120Królikowski Roman -Modlniczka-1655013:00:00
12-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia1655013:00:00
15-4998Szaciłowski Piotr -Świnoujście-1452014:20:00
16-115Cecuła Krzysztof 3DRerunSwarzędzku przepaści1650615:54:00
17-113Makowiec Sławomir -GdańskSzum Lasu1349014:58:00
18-7Zadworny Tomasz -Łódź-1347014:12:00
19-34Mantycki Paweł -BydgoszczBikeBoys.pl Orientujemy932014:18:00
20-15741Santus Piotr -Nowa Wieś Wielka-932014:19:00
21-270Juszczyk Sławomir -SzczecinPrzyjaciele Konrada1031013:19:00
21-15005Juszczyk Radosław -SzczecinPrzyjaciele Konrada1031013:19:00
21-251Juszczyk Tomasz -SzczecinPrzyjaciele Konrada1031013:19:00
21-249Wieliński Przemysław -SzczecinPrzyjaciele Konrada1031013:19:00
25-1406Boczkowski Borys -SzczecinPrzyjaciele Konrada1031013:20:00
25-268Borciuch Zbigniew -SzczecinPrzyjaciele Konrada1031013:20:00
27-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl1223507:20:00
28-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek1323016:01:00

Route TP16h

Start time
-
Base time (+Late time)
16 h
PK count
40
Runners count
15
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team32168015:59:00
2155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi29151116:49:00
3279Herman-Iżycki Leszek 🥇3DRerunWarszawa-28136015:56:00
3103Bujakiewicz Gabriel 🥇-PobiedziskaOn-Sight28136015:56:00
51504Borowiec Krzysztof 🥇-GdańskBorówki24123716:13:00
6174Ostromęcki Rafał -Warszawa-22111516:05:00
61375Wągrodzki Marek -GórznoNa Skuśkę22111516:05:00
6171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad22111516:05:00
915720Pomianek Mateusz -IznotaCharty Puszczy Piskiej21111015:56:00
1015725Pełszyński Mariusz -Ełk-21111015:57:00
111327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy-1998015:38:00
12213Kacprzycki Olaf -WarszawaOlo Solo1998015:39:00

Route TP50

Start time
-
Base time (+Late time)
15 h
PK count
20
Runners count
28
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
127Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń2366010:09:00
215740Łakomiec Krzysztof -PoznańON-SIGHT Navigatoria2366010:49:00
31252Fidelak Paweł 🥈-Wrocław-2366011:10:00
3418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team2366011:10:00
3416Błachowiak Mariusz -LesznoMARATON LESZNO2366011:10:00
6107Wolniewicz Paweł 🥉-Dąbrówka-2366011:52:00
7173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna2366012:37:00
7196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna2366012:37:00
9148Jurkowski Dariusz -Szczecin-2366012:57:00
10337Adamski Janusz -SzczecinVO2max Racing Team2263014:33:00
115373Lencewicz Grzegorz -SzczecinVO2max Racing Team2160014:31:00
1115717Kozaczuk Grzegorz -SzczecinVO2max Racing Team2160014:31:00
1315727Zalewski Sylwester -SzczecinVo2Max Racing Team2160014:33:00
145379Lewandowski Hubert -Szczecin-2160014:34:00
1515668Gac Jakub -Kady-1748011:29:00
161416Majer Dominik -MartewDrwal Martew1748012:44:00
17336Fiedosiuk Michał -Wągrowiec-1439007:20:00
18156Baraniecki Jacek -SzczecinOA PTTK1336010:48:00
1915742Skupień Andrzej -PrzeźmierowoZnajomi i Przyjaciele Królika1233010:39:00
2015710Batarowicz Anna -Łódź-1233012:32:00
2015711Batarowicz Jakub -Łódź-1233012:32:00
2214999Duber Grzegorz -Widuchowa-927008:18:00
2315479Topolski Stanisław -Warszawa-913508:00:00
2415481Duda Marcin -Pruszków-913508:01:00

Route TP25

Start time
-
Base time (+Late time)
10 h
PK count
10
Runners count
44
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
110Kaczmarek Stanisław 🥇-Sękowo-1336005:39:00
215712Żygieło Monika -Choszczno-1336005:51:00
2133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team1336005:51:00
25362Stefaniak Łukasz -Szczecin-1336005:51:00
51387Gąsiorek Adam -Sulęcin-1336006:38:00
64475Podleś Rafał -SzczecinSpyrosoft Synergy1336006:57:00
65371Podleś Anita -Szczecin-1336006:57:00
8203Rumbuć Przemysław -Szczecin-1336008:53:00
8207Staniszewski Tomasz -Szczecin-1336008:53:00
1015716Araszkiewicz Tomasz -SzczecinVULCAN Team1336009:00:00
1015722Domaradzki Marek -SzczecinVulcan team1336009:00:00
1015719Pietrzeniec Mateusz -SzczecinVULCAN Racing Team1336009:00:00
102179Marczak Katarzyna -SzczecinVULCAN Team1336009:00:00
142180Marczak Cezary -SzczecinVULCAN Team1336009:01:00
1415713Wcisło Mateusz -SzczecinVULCAN Racing Team1336009:01:00
1415718Rynkiewicz Katarzyna -SzczecinVULCAN Racing Team1336009:01:00
17183Ścibisz Jerzy -Szczecin-1336009:10:00
171153Jankowski Remigiusz -Kołobrzeg-1336009:10:00
19104Pełech Robert -DobraDobry1130008:40:00
19167Podsiadły Marcin -Stargard-1130008:40:00
21596Melnicki Tomasz -Szczecin-1128110:19:00
2215714Niczyj Patryk -Szczecin-1128010:20:00
23537Schmidt Dariusz -Kołobrzeg-924005:49:00
244645Dopierała Agata -DopiewoDopiewo924006:49:00
2415726Mazurek Marta -Recz-924006:49:00
2615738Puchała Dariusz -Warzymice-718006:46:00
2715739Sadowski Artur -Szczecin-718006:48:00
2815723Kamola Maciej -Choszczno-718007:12:00
2815724Jadrysiewicz Krzysztof -Choszczno-718007:12:00
3015745Kubarski Piotr -Szczecin-615008:03:00
3015715Osakiewicz Krzysztof -Szczecin-615008:03:00
301419Prusiński Piotr -SzczecinJaskinia Behemota615008:03:00
3015028Janowski Robert -Szczecin-615008:03:00
34147Krupowies Jerzy -Szczecin-512006:50:00
3515721Rak Michal -Bezrzecze-1109:10:00

Route TR100

Start time
-
Base time (+Late time)
10 h
PK count
10
Runners count
5
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
-115779Sumara Maciej ---824010:20:00
1-5002Sokołowski Tomasz -Sławno-824410:16:00
-215780Cymerman Tadeusz ---37003:03:00
2-583Mańczak Michał -SzczecinLumbaGO823710:23:00
3-1070Olszański Paweł 3DRerunSzczecin-618006:05:00

Route TE150

Start time
-
Base time (+Late time)
18 h
PK count
30
Runners count
4
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1260Wojtczak Szymon -SzczecinGlobalLogic Sport Team2170016:19:00
22375Janerka Marzka -Chorzów-2067015:41:00
3284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT1449011:05:00
41983Moroń Artur ---1349011:47:00