Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Liszkor 2021

Organizer Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Place woj. śląskie - Miasteczko Śląskie
Date 23 oct 2021
Headquarter Miasteczko Śląskie, ul. Dworcowa 8
Web page http://roc.org.pl/
Regualation https://roc.org.pl/index.php/regulamin-liszkor-2021/
Enrollment Aug. 1, 2021   -   Oct. 23, 2021
Description Pieszo - rowerowy rajd na orientację.
All participants count 193
Results status Unofficial results

Results

Route TR150

Start time
Oct. 23, 2021, 8 a.m.
Limit time
15
PK count
-
Runners count
53
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure56284014:20:00
-1945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina35203014:54:00
-22375Janerka Marzka -Chorzów-39195515:05:00
2-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team56280815:32:00
3-813Kowalski Krzysztof -Wołów-47256014:50:00
-3312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-37190215:48:00
3-809Rudnicki Mariusz -Wołów-47256014:50:00
-41254Kucza Agnieszka -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki32166014:34:00
-5988Labut Maria -Kraków-1578010:05:00
5-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówBike Orient/Compass47250415:46:00
6-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-43219715:53:00
7-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-39212715:23:00
8-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina35203014:53:00
9-4933Pakuła Krzysztof -RADZIONKÓW-42198715:03:00
10-14780Pakuła Bogusław -Gostyń-42198615:04:00
10-14761Szołtysik Marek -RADZIONKÓW-42198615:04:00
12-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos40196010:36:00
13-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja35195013:32:00
14-14716Samborowski Adam -GLIWICE-36187010:36:00
15-7Zadworny Tomasz -Łódź-39186715:53:00
16-4871Świderski Bartosz -wrocławBSS Wrocław37180014:39:00
17-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona34177215:48:00
18-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura35170515:05:00
19-1253Kucza Jarosław -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki32166014:34:00
20-14625Skrudlik Leszek -Chorzów-34159009:35:00
21-3988Pieczara Krzysztof -Jaworzno-34159010:43:00
22-639Lekki Jerzy -Bielsko-BiałaRajd Beskidy31159011:44:00
23-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos32154011:09:00
24-918Baster Przemysław -Kraków-28154015:00:00
25-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient31150012:45:00
26-5072Dominik Grzegorz -BodzechówNiedzielna Grupa Rowerowa31150012:46:00
27-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan26146009:44:00
28-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-28142009:33:00
29-452Mikler Arkadiusz -KrakówGUTO Adventure Team26131011:28:00
30-970Małodobry Wojciech -Miechów-1699007:41:00
31-833Konopiński Maciej -Kraków-1578010:06:00
32-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-1453009:02:00
33-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl1141009:02:00
34-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia618008:41:00
35-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp618008:42:00
36-931Malawski Filip -KrakówVelocilamy39002:07:00

Route TP50

Start time
Oct. 23, 2021, 8:30 a.m.
Limit time
12
PK count
-
Runners count
26
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
12025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła232306:38:51
24947Majer Janusz -topolów-232307:01:44
3123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy232307:14:01
414849Kaltenberg Norbert -Kraków-232307:40:52
514467Pońc Maciej -Cieszyn-232307:46:20
6376Szczepański Sławomir -PoznańSS232307:57:53
7703Korpula Grzegorz -Piekoszów-232308:14:54
810Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo232308:32:37
914922Podraza Tadeusz ---232308:43:02
10149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl232309:05:44
111097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław232309:21:15
111252Fidelak Paweł -Wrocław-232309:21:15
1314720Rajda Krzysztof -Bielsko-Biała-232309:42:19
1414485Matysek Marcin -Tarnowskie Góry-232309:42:24
15637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw232310:34:41
16512Gąsiorowski Maciej -Opole-232310:34:47
174913Miklasz Marcin -Katowice-222211:23:32
18932Malawska Kamila -KrakówVelocilamy222211:23:34
191343Banaś Malwina -WarszawaPustelnik202010:31:40
201022Patyk Joanna -Chorzów-161608:02:46
211327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-2212:19:49
21213Kacprzycki Olaf -Warszawa-2212:19:49

Route TR50

Start time
Oct. 23, 2021, 11 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
43
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
832Czaicki Seba OleśnicaSNOB / BRUBECK TeamM--2021-09-27 07:10:17
14587Graczyk Paweł KoszęcinTrzecia dawkaM6OK2021-09-27 08:10:35
14588Joszko Krzysztof Koszęcin-M3OK2021-09-27 11:53:46
1209Ponikiewicz Rafał CzeladźVIVOM30OK2021-09-27 16:19:04
1210Ponikiewicz Dominika CzeladźVIVOK31OK2021-09-27 16:20:11
1098Ciosek Krzysztof Opole-M--2021-09-27 18:41:48
921Wiktorowicz Roman KrzeszowiceHard Bike Tęcza TenczynekM--2021-09-27 19:52:05
1222Matuszczyk Maciej KatowiceCZPTychy.plM8OK2021-09-29 04:03:13
5003Fronczek Piotr KaletyVamos KaletyM41OK2021-10-07 23:03:19
3795Mikołajczyk Sławomir Bełchatów-M98OK2021-10-08 16:07:24
1201Witkowska Ania KatowiceKlub Królika StefanaK73OK2021-10-10 17:49:58
14778Samorański Krzysztof Wymysłów-M75OK2021-10-10 18:44:05
14779Sobótka-Samorańska Anna Wymysłów-K78OK2021-10-10 19:47:23
1293Towarek Ireneusz GliwiceUKS Kometa GliwiceM79OK2021-10-10 21:34:22
1025Howis Daniel Tychy-M99OK2021-10-10 21:57:13
14443Migacz Marcin Zabierzów-M80OK2021-10-10 22:07:54
14781Migacz Katarzyna Zabierzów-K81OK2021-10-10 22:17:28
14346Worpus Sławomir BełchatówWormikoM90OK2021-10-11 11:44:57
983Puchalski Tomasz Królewskie-M100OK2021-10-13 12:01:25
1056Krystek Krzysztof BytomFazaniec Trail TeamM101OK2021-10-13 12:52:43
14807Nockowicz Kamil Bytom-M102OK2021-10-13 15:06:11
5074Hapczyn Krzysztof Ostrowiec ŚwiętokrzyskiNiedzielna Grupa RowerowaM103OK2021-10-14 06:22:08
5073Szczerbinski Mariusz ChmielówNiedzielna Grupa RowerowaM150OK2021-10-14 10:59:03
2316Mański Sebastian ŻoryEventyr TeamM146OK2021-10-16 16:58:01
1269Kukurowski Grzegorz Gliwice-M122OK2021-10-17 19:43:31
1288Richter Mateusz Kleszczów-M123OK2021-10-17 20:45:01
1010Mański Krzysztof ŻoryEventyrTeamM129OK2021-10-18 17:46:41
7Zadworny Tomasz Łódź-M140OK2021-10-18 18:45:15
14839Zadworna Hanna Łódź-K126OK2021-10-18 19:01:51
14840Zadworna Janina Łódź-K127OK2021-10-18 19:04:27
4112Ligocki Tomasz Siemianowice Śląskie-M139OK2021-10-19 07:28:09
14826Mijas Piotr Pabianice-M128OK2021-10-19 07:35:54
656Hajduk Jacek OleśnicaSNOB/BRUBECK TeamM136OK2021-10-19 10:47:11
1299Mączka Michał Siemianowice Śląskie-M148OK2021-10-20 07:58:12
997Walczak Karol Kraków-M149OK2021-10-20 10:19:03
2296Siemek Piotr Krakow-M154OK2021-10-20 16:39:55
14843Wons Marek Potępa-M155OK2021-10-20 17:05:38
898Lisik Wioleta Chorzów-K--2021-10-20 18:51:47
14508Kiesiewicz Cezary Żarnowiec-M--2021-10-20 18:52:33
14846Kurzawa Urszula Miasteczko Śląskie-K156OK2021-10-20 20:43:56
14845Koźlak Beata Miasteczko Śląskie-K157OK2021-10-20 21:33:18
14851Ścierański Marcin Tąpkowice-M--2021-10-23 08:27:50
1045Bergier Tomasz ZielonkiZgórmysynyM--2021-10-23 08:50:37

Route TP25

Start time
Oct. 23, 2021, 11 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
39
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
14711Surgucka Iwona Chorzów-K47OK2021-09-27 17:03:07
4964Kancel Daniel Chorzów-M--2021-09-27 17:16:57
901Fałowska Wioletta Gajków-K15OK2021-09-29 16:31:40
14727Fałowska Dagmara Wrocław-K16OK2021-09-30 11:22:42
14622Chabrzyk Andrzej Częstochowa-M48OK2021-10-01 18:06:23
14731Grygiel Katarzyna Żarki LetniskoLeśne Ludki Żarki LetniskoK26OK2021-10-03 18:06:53
14732Dymek Piotr KrakówLeśne Ludki Żarki LetniskoM27OK2021-10-03 20:18:39
14741Kurzeja Artur KATOWICE-M35OK2021-10-05 09:12:53
14743Majer Dominik Topolów-M22OK2021-10-05 18:40:40
939Żółty Dawid Tychy-M40OK2021-10-07 21:52:39
280Początek Maria ŻoryKiZKK62OK2021-10-08 21:46:13
887Jary Paweł Świętochłowice-M64OK2021-10-10 08:42:08
14721Ryskalok Piotr JaworznoOkiem WilkaM--2021-10-10 10:08:50
14773Ryskalok Karolina Jaworzno-K66OK2021-10-10 10:13:56
3820Blimke-Dereń Dalia Tychy-K68OK2021-10-10 13:35:54
3998Łazuka Klaudia Tychy-K69OK2021-10-10 14:47:46
14776Surgucki Sebastian Chorzów-M71OK2021-10-10 16:10:38
1285Lalewicz Marcin Dąbrowa Górnicza-M74OK2021-10-10 18:20:06
14772Pajak Alicja Jaworzno-K77OK2021-10-10 19:36:49
3791Zieliński Bartłomiej Kroczyce-M--2021-10-13 18:11:56
925Niezgoda Przemyslaw ŻoryBaraniokTeamM94OK2021-10-13 18:51:50
14810Niezgoda Lucyna PolskaBaraniokTeamM95OK2021-10-13 19:00:05
977Jamrozik Krzysiek Kraków-M96OK2021-10-13 20:46:43
14819Piwowarczyk Agata Legionowo-K97OK2021-10-14 10:33:19
114Początek-Wójcik Barbara GliwiceKiZKK118OK2021-10-17 04:56:41
14836Kubańska Marlena Mińsk Mazowiecki-K119OK2021-10-17 13:07:36
14837Kołtowska Monika Opole-K120OK2021-10-17 18:59:55
14838Nanowski Paweł Opole-M121OK2021-10-17 19:03:32
124Kania Tomasz Krakow-M125OK2021-10-18 19:17:38
14593Bek Michał ŁódźRodzinna Grupa RowerowaM134OK2021-10-19 08:09:52
14841Bek Małgorzata ŁódźRodzinna Grupa RowerowaK135OK2021-10-19 08:19:10
14623Raczyński Bogusz Aleksandrów ŁódzkiRodzinna Grupa RowerowaM145OK2021-10-19 19:38:30
14624Dominiak Katarzyna ŁódźRodzinna Grupa RowerowaK144OK2021-10-19 19:58:17
1038Kaźmierczak Mateusz MikołówEventyr TeamM147OK2021-10-20 08:30:21
1983Moroń Artur --M152OK2021-10-20 13:08:38
14570Kula Krzysztof Radzionków-M--2021-10-20 19:47:20
14847Zuranski Bartłomiej Tarnowskie Góry-M-OK2021-10-21 16:46:35
14848Wybraniec Tomasz Miasteczko Śląskie-M--2021-10-21 20:00:36
831Kawecki Dariusz ZabrzeETISOFT RUNNING TEAMM--2021-10-22 18:07:48

Route TP15

Start time
Oct. 23, 2021, 11 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
32
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
14571Nizborska Monika Sosnowiec-K1OK2021-09-27 07:18:25
14572Nizborski Adrian Sosnowiec-M2OK2021-09-27 07:20:12
14719Salbert Piotr Bytom-M11OK2021-09-28 18:24:00
14718Salbert Beata Bytom-K13OK2021-09-29 19:21:49
14713Hundt Tomasz Wieliczka-M33OK2021-09-30 09:16:24
14726Hundt David Wieliczka-M34OK2021-09-30 09:27:40
14728Salbert Igor Bytom-M14OK2021-10-01 09:01:58
4094Darchuk Oleksandr Węgrzce-M88OK2021-10-04 06:12:31
14733Gvozdetska Oksana WĘGRZCE-K89OK2021-10-04 07:20:55
14597Kazoń Monika Pińczyce-K18OK2021-10-04 07:49:21
14596Kazoń Dominika Pińczyce-K19OK2021-10-04 07:51:13
14736Sikora Marek Dąbrowa GórniczaW Pogoni za DuchemM20OK2021-10-04 20:06:41
14737Sikora Ryszard Dąbrowa Górnicza-M21OK2021-10-04 20:14:25
14765Garbacz Łukasz Będzin-M57OK2021-10-08 17:58:20
14734Misterka Ewa Chorzów-K58OK2021-10-08 18:23:04
14769Adamczyk Aleksandra Tarnowskie Góry-K60OK2021-10-08 20:17:44
14770Chojnicka Agnieszka Ruda Śląska-K61OK2021-10-08 21:42:27
14771Garbacz Aleksander Będzin-M84OK2021-10-08 21:53:18
14777Chojnicka Zuzanna Ruda Śląska-K70OK2021-10-10 15:38:13
588Szawdzin Anna Wrocław-K86OK2021-10-10 18:52:38
14808Obuchowski Robert Dąbrowa Górnicza-M132OK2021-10-13 18:07:50
14809Obuchowska Małgorzata Dąbrowa Górnicza-K133OK2021-10-13 18:16:54
14814Filczek Bartłomiej Bytom-M91OK2021-10-14 07:30:03
14815Filczek Emilia Bytom-K92OK2021-10-14 07:37:09
14816Ślązok-Filczek Marcela Bytom-K93OK2021-10-14 07:41:00
3987Sychowska-Gabała Różena Będzin-K114OK2021-10-14 18:13:32
3958Gabała Michał Będzin-M115OK2021-10-14 18:14:33
14824Pilch Magdalena Chorzów-K116OK2021-10-14 19:31:55
1215Knaś Łukasz Piekary ŚląskieF-TEAMM162OK2021-10-16 14:58:50
14834Gabała Liliana Będzin--117OK2021-10-16 15:47:34
4687Kwaśny Leszek katowice-M--2021-10-17 12:48:04
1267Siedlecka Marta Pogwizdów-K--2021-10-17 14:46:28