Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Nocna Masakra 2021

Organizer Maratony
Place woj. zachodniopomorskie - Puszcza Bukowa
Date 18 - 19 dec 2021
Headquarter Szkoła Podstawowa Nr 74 im. Stanisława Grońskiego (Hala sportowa), ul. Seledynowa 50, Szczecin
Web page http://nocnamasakra.pl
Regualation http://maratony.home.pl/masakra/regulamin2021.htm
Enrollment Dec. 2, 2021   -   Dec. 18, 2021
Description Rajd w najdłuższą noc w roku
All participants count 161
Results status Unofficial results

Virtual race 3Drerun

TR200    TP16h    TP50    TP25    TE150    TR100   

 

Results

Route TR200

Start time
-
Limit time
15
PK count
20
Runners count
42
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-1449615:14:00
1-791Jakubek Krystian 🥈3DRerunWrocław-2485615:24:00
2-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaBaBiKi2485515:25:00
2-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-2485515:25:00
2-4Mirowski Łukasz 🥉3DRerunWrocławCustomMapHolder.pl2485515:25:00
-2323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin621004:43:00
-315015Kusajda Paulina -Płoty-514011:31:00
-415014Leszko Monika -Maszewo-514011:35:00
5-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos2279215:08:00
6-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-2276615:34:00
6-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-2276615:34:00
6-809Rudnicki Mariusz -Wołów-2276615:34:00
6-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team2276615:34:00
6-115Cecuła Krzysztof 3DRerunSwarzędz-2276615:34:00
11-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia1865014:51:00
12-7Zadworny Tomasz -Łódź-1862015:30:00
13-301Paszkowski Wojciech 3DRerunBiałystok-1655515:25:00
14-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN1449615:14:00
14-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl1449615:14:00
16-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient1444515:35:00
17-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-1343415:06:00
18-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK1239009:31:00
19-4998Szaciłowski Piotr -Świnoujście-1238013:32:00
20-15035Grabowski Łukasz -Warszawa-1138009:53:00
20-15036Pochwała Łukasz -Warszawa-1138009:53:00
22-583Mańczak Michał -SzczecinLumbaGO1138012:10:00
23-5002Sokołowski Tomasz -Sławno-1034012:10:00
24-15005Juszczyk Radosław -SzczecinPrzyjaciele Konrada1133715:03:00
24-249Wieliński Przemysław -SzczecinPrzyjaciele Konrada1133715:03:00
24-268Borciuch Zbigniew -SzczecinPrzyjaciele Konrada1133715:03:00
24-270Juszczyk Sławomir -SzczecinPrzyjaciele Konrada1133715:03:00
24-251Juszczyk Tomasz -SzczecinPrzyjaciele Konrada1133715:03:00
24-1406Boczkowski Borys -SzczecinPrzyjaciele Konrada1133715:03:00
30-118Sójka Tomasz 3DRerunLubinRKS Fiedorek1628516:40:00
31-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura1322016:36:00
32-15038Paizert Krzysztof -Szczecin-721009:50:00
33-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin621004:42:00
34-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan517009:28:00
35-14996Kaczor Piotr -Maszewo-514011:28:00
35-5000Gulbinowicz Adam -Goleniów-514011:28:00

Route TP16h

Start time
-
Limit time
16
PK count
40
Runners count
15
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team28142015:43:00
2279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa-30139516:55:00
2103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight30139516:55:00
41504Borowiec Krzysztof 🥇-GdańskBorówki26131316:47:00
54411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-25126516:25:00
615007Kłaczkowski Kamil -GdyniaAKT GDAKK24122616:34:00
71327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy-23111015:47:00
7213Kacprzycki Olaf -Warszawa-23111015:47:00
9174Ostromęcki Rafał -Warszawa-21108015:32:00
91375Wągrodzki Marek -GórznoNa Skuśkę21108015:32:00
9171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad21108015:32:00
93958Gabała Michał -Będzin-21108015:32:00
134412Hora Vladimír -Praha-1470013:37:00
144478Żebrowska Katarzyna -Trzcianka-943012:37:00

Route TP50

Start time
-
Limit time
15
PK count
20
Runners count
40
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
114590Romanowski Łukasz 🥉-GdańskDebestim2881011:27:00
114591Noga Witold 🥇-Gdańsk-2881011:27:00
114592Kinowska Katarzyna 🥇-Gdańsk-2881011:27:00
4107Wolniewicz Paweł 3DRerunDąbrówka-2881011:32:00
515037Bartosiewicz Adam -Gryfino-2881011:36:00
5133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team2881011:36:00
7183Ścibisz Jerzy -Szczecin-2881011:38:00
827Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń2881012:01:00
9148Jurkowski Dariusz 3DRerunSzczecin-2881012:17:00
10765Komorowski Mateusz -Warszawa-2881014:13:00
11298Sobiegraj Marek -MyślibórzZOZOS2881014:39:00
1210Kaczmarek Stanisław 🥇-Sękowo-2572014:12:00
131252Fidelak Paweł -Wrocław-2572014:59:00
13347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-2572014:59:00
1515008Adamowski Kacper -Szczecin-2366011:26:00
1614999Duber Grzegorz -Widuchowa-2366012:09:00
17156Baraniecki Jacek -SzczecinOA PTTK2261215:18:00
1715006Baraniecki Michal -Krakow-2261215:18:00
175363Tamborski Łukasz -Bezrzecze-2261215:18:00
1714998Durkiewicz Radosław -Załom-2261215:18:00
211155Piechowiak Jarosław -Szczecin-2160012:40:00
2114997Orszulak Łukasz -DobraToucan2160012:40:00
232141Jabłoński Mateusz ---2160014:35:00
241343Banaś Malwina -WarszawaPustelnik2057014:45:00
251436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO1542011:34:00
2660Krasuski Marcin 🥇-WarszawaOK!Sport Warszawa1233006:36:00
271437Seńków Mateusz -Szczecin-1233010:43:00
281440Rupniewski Krzysztof -Szczecin-1130010:44:00
29556Michalski Adam -PiasecznoHałabała821006:27:00
30322Szczęsny Michał -Polska-69003:31:00
314119Kruszek Małgorzata 🥈-WarszawaWydry34501:17:00
314120Rogóż Kamil -WarszawaWydry34501:17:00
334493Dusza Krzysztof -WrocławO jeden PK za daleko32713:24:00

Route TP25

Start time
-
Limit time
10
PK count
10
Runners count
49
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
123Paszek Tomasz -SzczecinNorth Team Szczecin1748005:53:00
24949Zawada Michał 3DRerunToruńSprytne Wiewiórki1748008:38:00
315024Kotrys Bartosz -Mierzyn-1748009:26:00
3538Kaniak Tomasz -Szczecin-1748009:26:00
34491Jurkowski Wojciech -Sobieradz-1748009:26:00
615009Wiśniewski Krzysztof -Szczecin-1748009:31:00
6224Verde Bartek -UK-1748009:31:00
81438Mazan Bartłomiej -SzczecinKOS BnO Szczecin1645005:22:00
915018Urbanska Jagoda -Szczecin-1644210:08:00
1015019Władkowski Patryk -Szczecin-1644110:09:00
1115017Urbanska Ela -Szczecin-1644010:10:00
1115020Urbanski Artur -Szczecin-1644010:10:00
13299Gawroński Przemysław -WarszawaZawsze Ostatni1233008:41:00
13300Sokołowska Monika -WarszawaZawsze Ostatni1233008:41:00
1515021Fryszkowski Bogusław -Szczecin-1027008:15:00
15192Zarobiak Piotr -Szczecin-1027008:15:00
1515012Wajdziak Marcin -Szczecin-1027008:15:00
151433Kurasinski Robert -SzczecinSzczecin1027008:15:00
191419Prusiński Piotr -SzczecinJaskinia Behemota1027009:01:00
194474Piątek Grzegorz -OpalenicaJaskinia Behemota1027009:01:00
1915028Janowski Robert -Szczecin-1027009:01:00
22282Tadeusz Maciej -SkokiTour De Sklep Skoki Team1027009:10:00
2215032Grajek Andrzej -Skoki-1027009:10:00
2415010Grzymek Wiktor -Szczecin-1027009:31:00
2515025Brandebura Cezary -Szczecin-924005:13:00
2515029Kurpiel Aleksandra -Szczecin-924005:13:00
27207Staniszewski Tomasz -Szczecin-924006:04:00
274473Bednarczyk Tomasz -Trzcianka-924006:04:00
29494Kozłowski Tomasz -BugajLos Pollos Hermanos821003:42:00
30119Mikulak Paweł -PoznańLos Pollos Hermanos821003:43:00
311418Perdian Mariusz -Stargard-821006:18:00
32304Jędraszczyk Krzysztof -Gryfino-718005:35:00
32339Prys Marcin -Gryfino-718005:35:00
3215016Ogonowski Grzegorz -Gryfino-718005:35:00
3515026Wojciechowski Krzystof -Szczecin-718006:40:00
36147Krupowies Jerzy -Szczecin-615007:08:00
3715040Kulik Paulina ---512005:37:00
3715041Hetman Sonia ---512005:37:00
3715042Kołodziejczak Madlena ---512005:37:00
401153Jankowski Remigiusz -Kołobrzeg-49004:07:00
40537Schmidt Dariusz -Kołobrzeg-49004:07:00
421156Żarek Urszula -Police-49006:09:00
4215011Grabowska Anna -Szczecin-49006:09:00
4414994Rumińska Monika -Gniezno-35510:05:00
4414995Rumiński Piotr -Gniezno-35510:05:00
-15023Klóska Barbara -Szczecin---00:00:00

Route TE150

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
2
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT2987015:54:00
1260Wojtczak Szymon -SzczecinGlobalLogic Sport Team2987015:54:00

Route TR100

Start time
-
Limit time
10
PK count
10
Runners count
13
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date
14996Kaczor Piotr Maszewo-M--2021-12-04 09:58:23
5000Gulbinowicz Adam Goleniów-M-OK2021-12-04 11:53:45
15014Leszko Monika Maszewo-K--2021-12-12 11:26:25
15015Kusajda Paulina Płoty-K--2021-12-12 11:29:03
3662Tiszbein Piotr SOPOT-M--2021-12-13 10:16:51
15027Tomaszczyk-Tiszbein Alicja Sopot-K--2021-12-13 14:06:46
199Kowal Zbigniew SłupskSTOPA SŁUPSKM-OK2021-12-13 16:11:13
5002Sokołowski Tomasz Sławno-M-OK2021-12-14 10:08:07
583Mańczak Michał SzczecinLumbaGOM--2021-12-14 10:35:58
1403Grabiec Grzegorz Wrocław-M-OK2021-12-14 21:29:18
15035Grabowski Łukasz Warszawa-M--2021-12-17 13:51:51
15036Pochwała Łukasz Warszawa-M--2021-12-17 13:59:32
15038Paizert Krzysztof Szczecin-M--2021-12-17 19:08:36