Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Liczyrzepy - Zima 2022

Organizer KS Artemis
Place woj. dolnośląskie - Krzydlina Wielka
Date 12 mar 2022
Headquarter Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Krzydlinie Wielkiej, Krzydlina Wielka 27a, 56–100 Wołów
Web page http://www.rajdliczyrzepy.pl/
Regualation https://www.rajdliczyrzepy.pl/regulamin/
Enrollment Feb. 18, 2022   -   March 9, 2022
Description Do wyboru trasy piesze: TP25 (5h), TP50 (8h); rowerowe: TR50 (5h), TR100 (9h); rekreacyjna (TRek).
All participants count 158
Results status Official results

Virtual race 3Drerun

TR120    TP8h   

 

Results

Route TR120

Start time
March 12, 2022, 8 a.m.
Limit time
9
PK count
-
Runners count
49
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
-1979Brudło Basia -WarszawaBaBiKi-143009:00:00
1-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław--164008:52:00
1-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team-164008:52:00
-2945Adamczyk Ewa 🥇-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina-118008:59:00
3-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa--156008:53:00
3-809Rudnicki Mariusz -Wołów--156008:53:00
-31201Witkowska Ania -KatowiceKlub Królika Stefana-110008:54:00
3-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski--156008:53:00
-41254Kucza Agnieszka -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki-107008:43:00
-5278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy-82008:49:00
6-9Walentowski Radosław 🥉3DRerunSkierniewiceLosMaruderos-145008:55:00
-6312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk--28510:01:00
7-2Brudło Paweł 🥇3DRerunWarszawaBaBiKi-143009:00:00
8-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy-139008:59:00
9-1072Zarzycki Piotr -ŁódźBikeOrient-136008:45:00
10-15035Grabowski Łukasz -Warszawa--132008:43:00
11-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz--130008:55:00
12-791Jakubek Krystian 🥈-Wrocław--129009:36:00
13-859Białka Marcin -Jelenia Góra--125008:53:00
14-105Fałowski Rafał -Gajków--123008:38:00
15-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto-123009:11:00
16-813Kowalski Krzysztof -Wołów--122008:49:00
17-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl-118008:57:00
18-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówBike Orient/Compass-118008:59:00
18-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina-118008:59:00
20-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona-117008:57:00
20-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl-117008:57:00
22-2039Wesołowski Michał -Oleśnicawww.dimen.pl-114009:01:00
23-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja-113008:51:00
24-301Paszkowski Wojciech -Białystok--113008:58:00
25-1253Kucza Jarosław -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki-107008:43:00
26-2058Guguł Maciej -WrocławSamotny jeździec bez głowy-106008:52:00
27-120Królikowski Roman -Modlniczka--103008:52:00
28-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź--102008:35:00
29-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI-99009:20:00
30-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek-89008:54:00
31-1081Gryszkalis Marcin -Łódź--87008:44:00
32-2489Korzewski Dobromir -PoznańWłóczymordy-82008:49:00
33-15106Ledzion Grzegorz -ŁódźUKS Orientuś Łódź-81008:45:00
33-15096Nowak Paweł -ŁódźUKS ORIENTUŚ ŁÓDŹ-81008:45:00
35-965Śmietański Mikołaj -SkawinaRecykling Przede Wszystkim-81008:56:00
35-866Śmietański Jacek -SkawinaRecykling przede wszystkim-81008:56:00
37-15081Krakowski Maciej -Krzydlina Wielka--68008:49:00
38-693Smejda Andrzej -Warszawa--53007:53:00
39-4704Włodarczyk Rafał -Wrocław--44007:11:00
40-15116Barzdo Władysław -Oleśnica--43009:20:00

Route TP8h

Start time
March 12, 2022, 8:30 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
50
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team-127007:59:00
227Wojciech Sebastian 3DRerunRokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń-125007:43:00
32025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła-120008:00:00
4654Jaskuła Kornel -WichrówTeam 360°-112007:43:00
5110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS-106008:03:00
6107Wolniewicz Paweł -Dąbrówka--105007:49:00
74Mirowski Łukasz 🥉3DRerunWrocławCustomMapHolder.pl-103007:39:00
8155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team-101008:15:00
915107Tkaczuk Anna -Opole--99008:13:00
102484Jancz Tomasz -Jelenia Góra--98007:44:00
115386Łyszczarz Błażej -Bydgoszcz--98007:53:00
124972Wieczorek Andrzej -Racibórzhasiok-97007:53:00
13642Petters Klaudia -BolesławiecRomet Factory Team-95007:53:00
14416Błachowiak Mariusz -LesznoMARATON LESZNO-95007:57:00
14418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team-95007:57:00
14347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno--95007:57:00
17529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów-90007:41:00
1819Puka Hubert -Stalowa WolaUjadające okratki-90008:00:00
19160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi-87007:56:00
201993Słomiany Łukasz -KatowicePIANA Z PYSKA-87008:04:00
2115087Konke Jolanta -Młynkowo--83008:00:00
2261Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa-76007:52:00
222066Malanowska Anna --Idę, bo mogę-76007:52:00
2410Kaczmarek Stanisław 🥇-Sękowo--76008:07:00
25940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-8-76008:08:00
264411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy--74007:52:00
27308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica--69007:58:00
28311Spychała Krzysztof -Poznańwmalinowym-63007:44:00
291252Fidelak Paweł -Wrocław--62008:09:00
3057Wieszaczewski Jacek -WrocławOrientop Wrocław-61007:57:00
311327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy--60007:56:00
311032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków-60007:56:00
33151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam-59008:02:00
341097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław-59008:12:00
3515071Szczepaniak Marcin -Konin--58007:24:00
365026Maciejewski Marcin -Wrocław--54007:57:00
374873Bacański Mirosław -WAŁBRZYCH--53007:45:00
371281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia-53007:45:00
39403Kaźmierczak Tomasz -LesznoT-MAKS-53008:36:00
4015110Szałaj Przemysław -Opole--51008:10:00
411343Banaś Malwina -WarszawaPustelnik-48007:47:00
42141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team-42008:43:00
434412Hora Vladimír -Praha--38008:04:00
44530Podraza Anna -TarnówUltraTarnów-37007:47:00
451244Cyniewska Agnieszka -Krakow--26008:03:00
45923Królikowska Magdalena -Modlniczka--26008:03:00

Route TR50

Start time
March 12, 2022, 9:30 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
36
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
-114376Jarmuła Magdalena -Racibórz--48004:54:00
1-15097Drymel Piotr -Święta Katarzyna--54004:57:00
1-2059Jarzembiński Piotr ----54004:57:00
-215095Rusek Joanna -Krzydlina Wielka--37004:45:00
-215108Dolata Aneta -Brzeg Dolny--37004:45:00
-215103Paduch Lucyna -Brzeg Dolny--37004:45:00
-215105Pyrek Beata -Łososiowice--37004:45:00
3-832Czaicki Seba -OleśnicaSNOB / BRUBECK Team-50004:43:00
4-15072Jarmuła Mirek -Racibórz--48004:54:00
5-1070Olszański Paweł 3DRerunSzczecin--42004:20:00
-6901Fałowska Wioletta -Gajków--36004:51:00
6-656Hajduk Jacek -OleśnicaSNOB Team-41005:20:00
-715120Sambor Ewelina -WołówDrinTeam-20005:09:00
-715119Sawic Dorota -WołówDrinTeam-20005:09:00
7-15190Gawlikowski Dominik -Czerna--40004:43:00
7-15191Strzelecki Marcin -Brzeg Dolny--40004:43:00
7-15192Stasiaczyk Błażej -Syców--40004:43:00
-915074Antosz Emilia -Wrocław--1005:59:00
10-15104Pyrek Piotr -Łososiowice--37004:45:00
-101109Ciura Marzena -Siedlec--506:51:00
10-15099Rusek Adam -Krzydlina Wielka--37004:45:00
10-15102Paduch Tomasz -Brzeg Dolny--37004:45:00
13-15070Przybył Piotr -Wołów--34004:58:00
14-15086Choina Piotr -WołówJezdzimy bo lubimy-21005:09:00
15-15117Kmieć Jakub -WołówDrinTeam-20005:09:00
15-15118Ciźla Paweł -WołówDrinTeam-20005:09:00
17-15083Nieckarz Oskar -WołówJeździmy bo lubimy-20005:10:00
18-15082Nieckarz Bartłomiej -WołówJeździmy bo lubimy-17005:13:00
19-4794Dobosz Tomasz -żórawina--1005:59:00
20-1113Ciura Krzysztof -Wrocław--506:51:00

Route TP25

Start time
March 12, 2022, 10 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
23
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
14949Zawada Michał -ToruńSprytne Wiewiórki-64004:40:00
21090Bąk Piotr -Brzezia ŁąkaSNOB / BRUBECK Team-57005:02:00
314280Grzejdziak Rafał -Wola MoszczenickaLubrykant Mafia-53004:48:00
314279Mikulski Piotr -Aleksandrów Łódzki--53004:48:00
51117Biała Weronika -Wrocław--53004:52:00
699Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy-48004:55:00
615073Boruta Emilia -Wrocław--48004:55:00
82063Kaczmarek Anna -LesznoOrienteering Leszno-44004:59:00
9380Kossak Krzysztof -Lwówek Śląskizagubieni w akcji-35004:57:00
101083Rupacz Daniel -NowogrodziecZagubieni w akcji-35004:58:00
11406Szmyt Łukasz -LesznoHKS Azymut Mochy-34005:24:00
121073Żytecki Marcin -Wrocławdaleko jeszcze?-27004:35:00
121074Smaza Marta -Wrocławdaleko jeszcze?-27004:35:00
144920Kociuba Katarzyna -Poznań--22005:18:00
1515093Kłodowski Michał -Wrocław--6005:33:00
16588Szawdzin Anna -Wrocław--2005:19:00
161000Nowak Magda -WarszawaTelimenki-2005:19:00
161001Witkowska Telimena -WarszawaTelimenki-2005:19:00
16980Brudło Zbych -WarszawaBaBiKi-2005:19:00
201114Burak Justyna -Wrocław--1005:54:00
201115Gnoiński Michał -Wrocław--1005:54:00