Puchar Maratonów na Orientację

 

Kompania KoRNA (Czarne KoRNO) 2019

Organizator Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Miejsce woj. małopolskie - Lanckorona
Data 22 - 23 mar 2019
Adres bazy ul. Szkolna 5, 34-143 Lanckorona
Strona www http://roc.org.pl/
Regulamin http://roc.org.pl/index.php/regulamin-rajdu/
Zapisy 29 stycznia 2019   -   18 marca 2019
Opis Zawody zostaną rozegrane w formie rogainingu, uczestnicy będą mieli do wyboru 7 tras, o różnej długości i stopniu trudności: – Trasa Rowerowa, zwana dalej: Rowerową Kompanią KORNA (TR24) – limit czasu 24 h, – Trasa Piesza, zwana dalej: Pieszą Kompanią KORNA (TP24) – limit czasu 24 h, – Trasa Rowerowa, zwana dalej: Rowerową Kompanią NiepoKORNA (TR12) – limit czasu 12h, – Trasa Piesza, zwana dalej: Pieszą Kompanią NiepoKORNA (TP12) – limit czasu 12h, – Trasa Rowerowa, zwana dalej: Rowerową Kompanią BezKORNA (TR7) – limit czasu 7 h, – Trasa Piesza, zwana dalej: Pieszą Kompanią BezKORNA (TP7) – limit czasu 7 h, – Trasa Rodzinna, zwana dalej: Wesołą Kompanią – limit czasu 5 h. Trasa rodzinna (Wesoła Kompania) rozgrywana jest bez klasyfikacji, dlatego też dopuszcza się na niej poruszanie w sposób dowolny – zarówno pieszo, jak i rowerem. Dopuszczalne są także różne kombinacje tych sposób (np. dzieci na rowerze, dorośli pieszo itp.).

Lista startowa

Trasa: TP24 24
Czas startu
22 marca 2019 23:00
Limit czasu
24
liczba PK
-
Liczba zawodników
3
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
942 Anna Hoduń Słomniki MUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ K - - 10 lutego 2019 21:23
236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails M - - 11 lutego 2019 00:36
529 Tadeusz Podraza Tarnów UltraTarnów M - - 13 lutego 2019 18:54

Lista startowa

Trasa: TR24 24
Czas startu
22 marca 2019 23:00
Limit czasu
24
liczba PK
-
Liczba zawodników
8
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - MW - - 29 stycznia 2019 15:15
1201 Ania Witkowska Katowice Klub Królika Stefana K - - 29 stycznia 2019 17:56
831 Dariusz Kawecki Zabrze ETISOFT BIKE TEAM M - - 29 stycznia 2019 20:10
118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek MW - - 29 stycznia 2019 21:05
36 Krzysztof Mierzwicki Warszawa Mazurskie Tropy M - - 29 stycznia 2019 22:55
1081 Marcin Gryszkalis Łódź - M - - 30 stycznia 2019 20:12
2090 Jarek Borgiel Jastrzębie-Zdrój Coś nom pizło na łeb M - - 31 stycznia 2019 19:29
2162 Zbigniew Mossoczy Zabierzów BIKEBOARD M - - 15 lutego 2019 07:52

Lista startowa

Trasa: TP12 12
Czas startu
23 marca 2019 08:00
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
7
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
28 Mariusz Maryniak Kraków Compass Team M - - 29 stycznia 2019 20:25
706 Jacek Wąsik Lublin cbfs MW - - 2 lutego 2019 19:13
1343 Malwina Banaś Warszawa Pustelnik K - - 3 lutego 2019 14:38
2068 Daniel Dziedzina Rabka Zdrój - M - - 12 lutego 2019 18:44
530 Anna Podraza Tarnów UltraTarnów K - - 13 lutego 2019 19:00
2142 Jakub Dziedzina Rabka-Zdrój - M - - 13 lutego 2019 21:02
2157 Łukasz Majchrzyk - M - - 13 lutego 2019 21:08

Lista startowa

Trasa: TR12 12
Czas startu
23 marca 2019 08:00
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
6
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
897 Anna Wilk Katowice Szprychy i Wentyl K - - 29 stycznia 2019 18:21
898 Wioleta Lisik Chorzów Szprychy i Wentyl K - - 29 stycznia 2019 20:33
990 Mariusz Słaboń Wolbrom Szprychy i Wentyl M - - 29 stycznia 2019 20:52
1222 Maciej Matuszczyk Katowice CZPTychy.pl M - - 29 stycznia 2019 22:26
350 Grzegorz Matura Wojkowice Sąsiedzi M - - 30 stycznia 2019 10:53
908 Arkadiusz Laskowski Wojkowice - M - - 31 stycznia 2019 20:18

Lista startowa

Trasa: TP7 7
Czas startu
23 marca 2019 10:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
7
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
2079 Grzegorz Ginter - M - - 30 stycznia 2019 00:29
899 Marta Gamrat Sosnowiec - K - - 6 lutego 2019 16:39
900 Paweł Gamrat Sosnowiec - M - - 7 lutego 2019 19:32
2133 Piotr Kwiatkowski - M - - 10 lutego 2019 21:30
2135 Małgorzata Kwiatkowska - K - - 10 lutego 2019 21:40
2153 Przemysław Langner - M - - 13 lutego 2019 10:45
485 Krzysztof Mazur Tarnów Ekipa z Tarnowa M - - 14 lutego 2019 19:20

Lista startowa

Trasa: TR7 7
Czas startu
23 marca 2019 10:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
4
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
1210 Dominika Poni Czeladź - K - - 1 lutego 2019 11:09
42 Sebastian Kołodziej Kwaśniów Dolny Vajra Team M - - 1 lutego 2019 12:02
1209 Rafał Poni Czeladź - M - - 2 lutego 2019 09:04
2148 Kacper Puzio - M - - 12 lutego 2019 22:11

Lista startowa

Trasa: TPJUNIOR 7
Czas startu
23 marca 2019 10:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
1
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
843 Oskar Mazur Tarnów Ekipa z Tarnowa M - - 14 lutego 2019 19:21

Lista startowa

Trasa: TRJUNIOR 7
Czas startu
23 marca 2019 10:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  

Lista startowa

Trasa: RODZINNADOROSŁY 0
Czas startu
23 marca 2019 11:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
1
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
874 Krzysztof Kopel Kraków - M - - 13 lutego 2019 00:16

Lista startowa

Trasa: RODZINNADZIECKO 0
Czas startu
23 marca 2019 11:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
1
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
2152 Szymon Kopel - M - - 13 lutego 2019 00:22