Puchar Maratonów na Orientację

 

Kompania KoRNA (Czarne KoRNO) 2019

Organizator Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Miejsce woj. małopolskie - Lanckorona
Data 22 - 23 mar 2019
Adres bazy ul. Szkolna 5, 34-143 Lanckorona
Strona www http://roc.org.pl/
Regulamin http://roc.org.pl/index.php/regulamin-rajdu/
Opis Zawody zostaną rozegrane w formie rogainingu, uczestnicy będą mieli do wyboru 7 tras, o różnej długości i stopniu trudności: – Trasa Rowerowa, zwana dalej: Rowerową Kompanią KORNA (TR24) – limit czasu 24 h, – Trasa Piesza, zwana dalej: Pieszą Kompanią KORNA (TP24) – limit czasu 24 h, – Trasa Rowerowa, zwana dalej: Rowerową Kompanią NiepoKORNA (TR12) – limit czasu 12h, – Trasa Piesza, zwana dalej: Pieszą Kompanią NiepoKORNA (TP12) – limit czasu 12h, – Trasa Rowerowa, zwana dalej: Rowerową Kompanią BezKORNA (TR7) – limit czasu 7 h, – Trasa Piesza, zwana dalej: Pieszą Kompanią BezKORNA (TP7) – limit czasu 7 h, – Trasa Rodzinna, zwana dalej: Wesołą Kompanią – limit czasu 5 h. Trasa rodzinna (Wesoła Kompania) rozgrywana jest bez klasyfikacji, dlatego też dopuszcza się na niej poruszanie w sposób dowolny – zarówno pieszo, jak i rowerem. Dopuszczalne są także różne kombinacje tych sposób (np. dzieci na rowerze, dorośli pieszo itp.).

Wyniki

Trasa: TP24 24
Czas startu
22 marca 2019 23:00
Limit czasu
24
liczba PK
-
Liczba zawodników
17
Wyniki nieoficjalne
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Pozycja v ^ Punkty kontrolne Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Linki  
942 Anna Hoduń Słomniki MUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ K 188 - - - - - -   |   -
236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails M 16 - - - - - -   |   -
529 Tadeusz Podraza Tarnów UltraTarnów M 10 - - - - - -   |   -
999 Radosław Defeciński Tuszyn Lunatycy M 36 - - - - - -   |   -
1236 Arkadiusz Dziewior Gliwice Dziewiorki M 38 - - - - - -   |   -
2141 Mateusz Jabłoński - - M 39 - - - - - -   |   -
141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M 41 - - - - - -   |   -
1281 Jacenty Łapanowski Warszawa Dzika Czesia MW 161 - - - - - -   |   -
2090 Jarek Borgiel Jastrzębie-Zdrój Coś nom pizło na łeb M 213 - - - - - -   |   -
103 Gabriel Bujakiewicz Pobiedziska On-Sight MW 162 - - - - - -   |   -
276 Leszek Ścioch Warszawa - M 163 - - - - - -   |   -
2206 Paweł Masztalski Katowice Coś nom pizło na łeb M 215 - - - - - -   |   -
1081 Marcin Gryszkalis Łódź - M 155 - - - - - -   |   -
99 Wojciech Zając Ustrzyki Dolne Długouchy M 276 - - - - - -   |   -
940 Maciej Więcek Kraków inov-8 M 279 - - - - - -   |   -
664 Krystyna Bargieł Warszawa - K 281 - - - - - -   |   -
150 Jacek Balana Stare Babice - M 280 - - - - - -   |   -

Wyniki

Trasa: TR24 24
Czas startu
22 marca 2019 23:00
Limit czasu
24
liczba PK
-
Liczba zawodników
14
Wyniki nieoficjalne
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Pozycja v ^ Punkty kontrolne Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Linki  
106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - MW 42 - - - - - -   |   -
1201 Ania Witkowska Katowice Klub Królika Stefana K 1 - - - - - -   |   -
831 Dariusz Kawecki Zabrze ETISOFT BIKE TEAM M 71 - - - - - -   |   -
118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek MW 170 - - - - - -   |   -
120 Roman Królikowski Modlniczka - MW 208 - - - - - -   |   -
945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K 34 - - - - - -   |   -
946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina MW 35 - - - - - -   |   -
8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI MW 67 - - - - - -   |   -
2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M 79 - - - - - -   |   3Drerun
693 Andrzej Smejda Warszawa - MW 131 - - - - - -   |   -
533 Krzysiek Pyta Bytom ciecierzyca wełnowiec M 268 - - - - - -   |   -
1262 Andrzej Żelasko Mielec - MW 147 - - - - - -   |   -
1280 Marcin Pronczuk Gliwice Etisoft Bike Team M 158 - - - - - -   |   -
4 Łukasz Mirowski Wrocław - M 204 - - - - - -   |   -

Lista startowa

Trasa: TP12 12
Czas startu
23 marca 2019 08:00
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
29
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
1343 Malwina Banaś Warszawa Pustelnik K 6 OK 3 lutego 2019 14:38
2068 Daniel Dziedzina Rabka Zdrój Epic_Team™ M 45 OK 12 lutego 2019 18:44
530 Anna Podraza Tarnów UltraTarnów K 11 OK 13 lutego 2019 19:00
2142 Jakub Dziedzina Rabka-Zdrój Epic_Team™ M 46 OK 13 lutego 2019 21:02
2157 Łukasz Majchrzyk Kraków - M 206 OK 13 lutego 2019 21:08
2224 Anzelm Złorogi - - M 31 OK 25 lutego 2019 20:27
417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M 99 OK 26 lutego 2019 12:45
160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M 100 OK 27 lutego 2019 14:21
955 Dominik Talaga Kokotów - M 73 OK 27 lutego 2019 19:43
957 Gabrysia Talaga Kokotów - K 74 OK 27 lutego 2019 19:46
2252 Patrycja Francuz - - K 101 OK 27 lutego 2019 20:08
452 Arkadiusz Mikler Kraków RELIM - WeeRide - GUTO M 104 OK 28 lutego 2019 12:51
505 Wojciech Wybraniec Bytom - M 182 OK 4 marca 2019 21:38
2305 Kamila Chrząstowska - - K 183 OK 6 marca 2019 19:25
1261 Rysiek Pręcikowski Wieliczka - M 156 OK 7 marca 2019 10:42
556 Adam Michalski Piaseczno - M 211 OK 7 marca 2019 18:29
560 Iza Osyszko Kobyle - K 212 OK 10 marca 2019 14:32
14 Jan Lenczowski Sulejówek team360 M 159 OK 10 marca 2019 23:48
151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie Run Team M 160 OK 11 marca 2019 11:02
19 Hubert Puka Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu M 185 OK 13 marca 2019 22:13
638 Ewa Skubida Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu K 186 OK 13 marca 2019 22:14
603 Paweł Szpak Kielce Motyla Noga MW 187 OK 14 marca 2019 14:12
1046 Jacek Majkowski Kraków - M 205 OK 15 marca 2019 10:54
2327 Joanna Pyrek Kraków - K 198 OK 15 marca 2019 13:01
2334 Jędrzej Konwerski Sidzina - M 231 OK 16 marca 2019 07:36
570 Lukasz Bluza Katowice - M 247 OK 18 marca 2019 08:45
2377 Marcin Bębenek Jaworzno - M 248 OK 18 marca 2019 10:16
1993 Łukasz Słomiany Katowice PIANA Z PYSKA M 207 OK 18 marca 2019 20:24
1010 Krzysztof Mański Żory EventyrTeam M 217 OK 23 marca 2019 10:26

Lista startowa

Trasa: TR12 12
Czas startu
23 marca 2019 08:00
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
29
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
897 Anna Wilk Katowice Szprychy i Wentyl K 19 OK 29 stycznia 2019 18:21
898 Wioleta Lisik Chorzów Szprychy i Wentyl K 2 OK 29 stycznia 2019 20:33
990 Mariusz Słaboń Wolbrom Szprychy i Wentyl M 5 OK 29 stycznia 2019 20:52
1222 Maciej Matuszczyk Katowice CZPTychy.pl M 3 OK 29 stycznia 2019 22:26
350 Grzegorz Matura Wojkowice Sąsiedzi M 171 OK 30 stycznia 2019 10:53
908 Arkadiusz Laskowski Wojkowice - M 181 OK 31 stycznia 2019 20:18
2216 Konrad Leyko Jaworzno Róża Wiatrów / AzymutTeam M 60 OK 25 lutego 2019 09:57
2217 Natalia Figiel - - K 26 OK 25 lutego 2019 15:31
1098 Krzysztof Ciosek Opole - MW 30 OK 25 lutego 2019 20:19
1296 Angelika Nieduziak Gołcza - K 66 OK 27 lutego 2019 14:11
1006 Maciej Kot Kraków Rajd Hawran M 143 OK 28 lutego 2019 11:46
918 Przemysław Baster Kraków - M 93 OK 28 lutego 2019 11:49
1004 Magdalena Dudek Kraków Motorola Bike Team/Rajd Hawran K 94 OK 28 lutego 2019 11:52
866 Jacek Śmietański Skawina Recykling przede wszystkim M 106 OK 28 lutego 2019 14:55
965 Mikołaj Śmietański Skawina Recykling Przede Wszystkim M 107 OK 28 lutego 2019 15:08
105 Rafał Fałowski Gajków - M 108 OK 28 lutego 2019 15:29
970 Wojciech Małodobry Miechów - MW 96 OK 3 marca 2019 21:00
948 Wojciech Kapustka Żory ArsBona M 176 OK 12 marca 2019 11:06
836 Agata Motyl-Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team K 179 OK 13 marca 2019 08:20
837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M 180 OK 13 marca 2019 10:42
1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M 192 OK 14 marca 2019 22:24
5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M 216 OK 15 marca 2019 08:27
1267 Marta Siedlecka Pogwizdów - K 237 OK 16 marca 2019 15:51
1231 Tomek Liszka Katowice Pijane Szprychy Katowice M 242 OK 17 marca 2019 19:28
2375 Marzka Janerka Chorzów - K 244 OK 17 marca 2019 22:11
2179 Katarzyna Marczak - - K 254 OK 18 marca 2019 21:21
2180 Cezary Marczak - - M 255 OK 18 marca 2019 21:22
2329 Piotr Duśko Kraków - M 267 OK 19 marca 2019 11:55
2414 Łukasz Polonius - - M 300 OK 23 marca 2019 10:08

Lista startowa

Trasa: TP7 7
Czas startu
23 marca 2019 10:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
70
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
2079 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ M 4 OK 30 stycznia 2019 00:29
899 Marta Gamrat Sosnowiec - K 43 OK 6 lutego 2019 16:39
900 Paweł Gamrat Sosnowiec - M 44 OK 7 lutego 2019 19:32
2133 Piotr Kwiatkowski - - M 7 OK 10 lutego 2019 21:30
2135 Małgorzata Kwiatkowska - - K 8 OK 10 lutego 2019 21:40
2153 Przemysław Langner - - M 12 OK 13 lutego 2019 10:45
485 Krzysztof Mazur Tarnów Ekipa z Tarnowa M 47 OK 14 lutego 2019 19:20
937 Mateusz Wiktorowicz Krzeszowice Górzanka Nawojowa Góra M 14 OK 18 lutego 2019 14:14
2201 Robert Bembnista - - M 17 OK 19 lutego 2019 19:29
2212 Zbigniew Tarnowski - - MW 15 OK 20 lutego 2019 22:37
2213 Maciek Dwornik - - M 20 OK 21 lutego 2019 18:29
2214 Małgorzata Dwornik - - K 21 OK 21 lutego 2019 18:37
1008 Sławomir Pałka Dąbrowa Górnicza - M 24 OK 25 lutego 2019 10:34
2221 Mikołaj Gołuński - - M 28 OK 25 lutego 2019 20:01
2222 Anna Grzywna - - K 29 OK 25 lutego 2019 20:04
923 Magdalena Królikowska Modlniczka - K 32 OK 25 lutego 2019 20:39
1244 Agnieszka Cyniewska Krakow - K 37 OK 26 lutego 2019 08:29
567 Małgorzata Stolarek Bytom Strefa Byków K 64 OK 26 lutego 2019 11:12
1245 Mikhail Vasilev Kraków - M 40 OK 26 lutego 2019 13:54
2219 Marcin Markiewicz - - M 50 OK 26 lutego 2019 16:17
2229 Rafał Ścigaj - - M 51 OK 26 lutego 2019 16:18
2115 Marek Oleksak - - MW 140 OK 26 lutego 2019 16:40
910 Angelika Skutela Świerklaniec Strefa Byków Bytom K 65 OK 26 lutego 2019 21:37
1000 Magda Nowak Warszawa Telimenki K 68 OK 27 lutego 2019 14:36
2249 Aleksandra Madeja Bytom MGB K 70 OK 27 lutego 2019 16:37
981 Ola Pacowska-Brudło Warszawa Ba-Bi K 78 OK 27 lutego 2019 19:52
2253 Michał Bzowski - - M 80 OK 27 lutego 2019 20:28
2261 Alina Stanek Karniowice - K 84 OK 27 lutego 2019 22:02
683 Tomasz Płecha Kraków Kurka Edzia M 87 OK 28 lutego 2019 07:54
2265 Michał Kański - - M 111 OK 28 lutego 2019 17:59
124 Tomasz Kania Krakow - M 112 OK 28 lutego 2019 18:27
2267 Aleksandra Pawluk - - K 113 OK 28 lutego 2019 18:54
2268 Wojciech Pawluk - - M 114 OK 28 lutego 2019 18:58
926 Tristan Zajcew Krakow - M 116 OK 28 lutego 2019 19:40
2274 Paweł Zieliński Bydgoszcz beboki M 95 OK 28 lutego 2019 20:15
1274 Agnieszka Mikler Kraków WEERIDE GUTO K 121 OK 28 lutego 2019 20:21
2277 Jakub Urbański - - M 123 OK 28 lutego 2019 21:01
2278 Agnieszka Sondej - - K 124 OK 28 lutego 2019 21:08
2279 Katarzyna Stanek - - K 125 OK 28 lutego 2019 21:10
2271 Iwona Stuglik - - K 126 OK 28 lutego 2019 21:15
2280 Martyna Jabłońska - - K 127 OK 28 lutego 2019 21:15
2283 Adam Szafran - - M 130 OK 28 lutego 2019 21:49
2284 Szymon Słupski - - M 132 OK 28 lutego 2019 22:01
2220 Małgorzata Mękarska - - K 133 OK 28 lutego 2019 22:10
2285 Mikołaj Banaś - - M 209 OK 28 lutego 2019 22:18
1299 Michał Mączka Siemianowice Śląskie - M 134 OK 28 lutego 2019 22:22
1257 Radosław Musioł Gliwice 1983 M 136 OK 28 lutego 2019 22:56
2286 Maciej Banaś - - M 210 OK 28 lutego 2019 23:24
2287 Dariusz Glanas - - MW 137 OK 1 marca 2019 16:55
1417 Bartosz Cieśla Świebodzice - M 144 OK 4 marca 2019 15:26
2291 Małgorzata Szymczak - - K 145 OK 4 marca 2019 15:31
28 Mariusz Maryniak Kraków Compass Team M 138 OK 7 marca 2019 10:29
1282 Kamila Łapanowska Warszawa Dzika Czesia KW 165 OK 11 marca 2019 20:25
2067 Adam Krochmal - - M 177 OK 12 marca 2019 21:32
2066 Anna Malanowska - - K 178 OK 12 marca 2019 21:38
1049 Olga Nawrocka Kraków Strachy na Lachy K 184 OK 12 marca 2019 22:28
2320 Sonia Mossoczy Zabierzów - K 191 OK 14 marca 2019 21:16
2330 Dagmara Żero Będzin - K 199 OK 15 marca 2019 17:45
2187 Sebastian Żero - - M 200 OK 15 marca 2019 17:46
2331 Monika Stefańczyk Kraków - K 219 OK 15 marca 2019 19:10
22 Joanna Rafalska Jelenia Góra drużyna górskiego Skrzata K 225 OK 15 marca 2019 22:45
2338 Robert Domański Jelenia Góra drużyna górskiego Skrzata M 228 OK 15 marca 2019 22:59
2341 Paweł Szczepaniak Tychy Aphta Team M 201 OK 15 marca 2019 23:32
2071 Małgorzata Krochmal - - KW 238 OK 16 marca 2019 21:21
2072 Grzegorz Krochmal - - MW 239 OK 16 marca 2019 21:24
149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M 273 OK 17 marca 2019 07:49
832 Seba Czaicki Oleśnica BRUBECK / sanit-clean.pl M 275 OK 21 marca 2019 07:35
2409 Wojciech Trybała - - M 277 OK 21 marca 2019 21:21
2410 Marcin Marek - - M 278 OK 21 marca 2019 21:24
2349 Łukasz Bułka Zabierzów - M 246 OK 23 marca 2019 10:18

Lista startowa

Trasa: TR7 7
Czas startu
23 marca 2019 10:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
38
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
1210 Dominika Poni Czeladź - K 58 OK 1 lutego 2019 11:09
42 Sebastian Kołodziej Kwaśniów Dolny Vajra Team M 139 OK 1 lutego 2019 12:02
1209 Rafał Poni Czeladź - M 59 OK 2 lutego 2019 09:04
2148 Kacper Puzio - - M 9 OK 12 lutego 2019 22:11
921 Roman Wiktorowicz Krzeszowice Hard Bike Tęcza Tenczynek MW 25 OK 17 lutego 2019 18:12
943 Paweł Gwóźdź Piekary Śląskie mmBike M 22 OK 25 lutego 2019 09:27
2218 Magdalena Socha-Stojek - - K 98 OK 25 lutego 2019 16:21
941 Anna Palińska Bytom kp2B K 27 OK 25 lutego 2019 19:33
2226 Katarzyna Poła-Słowik - - K 189 OK 25 lutego 2019 21:43
2227 Rafał Stanek Karniowice Zabierzów biega MW 49 OK 26 lutego 2019 10:00
2038 Michał Helbik - - M 57 OK 27 lutego 2019 13:13
1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M 102 OK 27 lutego 2019 20:53
1254 Agnieszka Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki K 103 OK 27 lutego 2019 20:53
2256 Konrad Górszczak - - M 141 OK 27 lutego 2019 20:54
2259 Katarzyna Kowalska Kraków - K 142 OK 27 lutego 2019 21:00
2246 Magdalena Zawadzka - - K 88 OK 28 lutego 2019 08:16
931 Filip Malawski Kraków Velocilamy M 91 OK 28 lutego 2019 11:00
901 Wioletta Fałowska Gajków - K 109 OK 28 lutego 2019 16:24
2281 Marcin Lupa - - M 128 OK 28 lutego 2019 21:24
1255 Karolina Puzio Kraków - K 135 OK 28 lutego 2019 22:46
983 Tomasz Puchalski Królewskie - M 173 OK 5 marca 2019 08:04
2295 Maksymilian Szapski - - M 148 OK 5 marca 2019 14:18
2296 Piotr Siemek Krakow - M 157 OK 5 marca 2019 15:48
2297 Joanna Ciereszko - - K 149 OK 5 marca 2019 16:28
2298 Stanisław Ciereszko - - M 150 OK 5 marca 2019 16:37
2288 Marta Kołodziej Kwaśniów Dolny - K 146 OK 6 marca 2019 23:19
2314 Daria Handydraj Kraków Bajk eMTeBe K 164 OK 11 marca 2019 20:09
2316 Sebastian Mański Reszta Świata Eventyr Team M 214 OK 13 marca 2019 20:05
975 Wojciech Pasiecznik Katowice Wounded Knee M 269 OK 14 marca 2019 09:39
45 Marcin Franke Katowice Silesia Adventure Sport M 218 OK 15 marca 2019 18:46
2335 Weronika Mołdoch Kraków - K 222 OK 15 marca 2019 22:30
1313 Maciek Puzio Krakow - M 224 OK 15 marca 2019 22:42
656 Jacek Hajduk Oleśnica Bez Skorka M 240 OK 17 marca 2019 16:25
2210 Lidia Hajduk - - K 241 OK 17 marca 2019 16:28
2205 Dariusz Błaszczyk Oleśnica - M 274 OK 17 marca 2019 23:05
992 Paweł Gorczyca Bolechowice - M 272 OK 18 marca 2019 16:19
2413 Agata Cisło - - K 282 OK 22 marca 2019 23:32
2162 Zbigniew Mossoczy Zabierzów BIKEBOARD M 190 OK 23 marca 2019 10:15

Lista startowa

Trasa: TPJUNIOR 7
Czas startu
23 marca 2019 10:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
8
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
843 Oskar Mazur Tarnów Ekipa z Tarnowa M 48 OK 14 lutego 2019 19:21
2172 Błażej Pudełek - - M 13 OK 17 lutego 2019 15:18
2223 Adrian Bembnista - - M 18 OK 25 lutego 2019 20:17
1001 Telimena Witkowska Warszawa Telimenki K 69 OK 27 lutego 2019 14:40
980 Zbych Brudło Warszawa Ba-Bi M 76 OK 27 lutego 2019 19:50
979 Basia Brudło Warszawa Ba-Bi K 77 OK 27 lutego 2019 19:51
1211 Aleksander Mikler Kraków RELIM - WeeRide - GUTO M 105 OK 28 lutego 2019 13:05
2343 Gabriel Domański - - M 232 OK 16 marca 2019 12:49

Lista startowa

Trasa: TRJUNIOR 7
Czas startu
23 marca 2019 10:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
2
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
944 Nikodem Gwóźdź Piekary Śląskie Grupa Kolarska Gliwice M 23 OK 25 lutego 2019 09:31
2244 Wiktor FRAJER NAKŁO ŚLĄSKIE Grupa Kolarska Gliwice M 53 OK 26 lutego 2019 22:22

Lista startowa

Trasa: RODZINNADOROSŁY 0
Czas startu
23 marca 2019 11:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
41
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
874 Krzysztof Kopel Kraków - M 202 OK 13 lutego 2019 00:16
2225 Elżbieta Ciosek - - KW 33 OK 25 lutego 2019 21:22
1275 Mariusz Dors Dabrowa Górnicza - MW 61 OK 26 lutego 2019 08:34
1273 Aneta Dors Dabrowa Górnicza - K 63 OK 26 lutego 2019 08:57
2243 Barbara Rarok - - K 52 OK 26 lutego 2019 18:08
2245 Beata Korzańska Kraków - K 54 OK 27 lutego 2019 09:22
2247 Tomasz Korzański Kraków - M 56 OK 27 lutego 2019 11:26
2250 Sandra Wysługocka - - K 72 OK 27 lutego 2019 19:40
2251 Karol Prucia - - M 75 OK 27 lutego 2019 19:47
2254 Michał Bronkowski - - M 81 OK 27 lutego 2019 20:34
2258 Anna Bronkowska - - K 86 OK 28 lutego 2019 07:20
2262 Maciej Łomnicki - - M 89 OK 28 lutego 2019 10:35
2264 Magdalena Wilczek Katowice Beboki K 92 OK 28 lutego 2019 11:10
1050 Bożena Latała Kraków - KW 110 OK 28 lutego 2019 17:27
2266 Szymon Bronkowski - - M 115 OK 28 lutego 2019 19:30
2269 Anna Bronkowska - - K 117 OK 28 lutego 2019 19:47
2273 Agnieszka Potrzebowska - - K 119 OK 28 lutego 2019 20:12
2282 Andrzej Korba - - MW 129 OK 28 lutego 2019 21:31
2290 Mateusz Stojek Ruda Śląska SRT M 172 OK 4 marca 2019 00:47
2304 Marcin Krawczyk - - M 154 OK 6 marca 2019 10:27
1017 Krzysztof Król Będzin Mouse In House M 166 OK 11 marca 2019 22:01
1019 Ania Król Będzin Mouse In House K 169 OK 11 marca 2019 22:18
2321 Estera Kowal Będzin - K 193 OK 14 marca 2019 23:10
1036 Tomasz Kowal Będzin W pogoni za duchem M 194 OK 14 marca 2019 23:14
2332 Krystian Pilch Lipnica Wielka - M 220 OK 15 marca 2019 21:39
2333 Barbara Pilch Lipnica Wielka - K 221 OK 15 marca 2019 21:43
976 Abu Szajna Zielonki Bajk eMTeBe M 223 OK 15 marca 2019 22:37
2337 Edyta Bekus Katowice - K 226 OK 15 marca 2019 22:50
2336 Robert Bekus Katowice - M 227 OK 15 marca 2019 22:54
998 Gienia Jamrozik Kraków Nożny Orjent MW 233 OK 16 marca 2019 13:16
2344 Gabi Buzek - - K 234 OK 16 marca 2019 13:17
2373 Izabela Kuciara Kraków - K 243 OK 17 marca 2019 21:44
2374 Piotr Kuciara Kraków - M 245 OK 17 marca 2019 22:14
2378 Magdalena Adamczyk-Banach Kraków - K 249 OK 18 marca 2019 10:48
2379 Karolina Matyasik Kraków - K 271 OK 18 marca 2019 11:12
2381 Jacek Jakubowski Lanckorona - M 250 OK 18 marca 2019 14:06
2383 Piotr Dylewski Kraków - M 251 OK 18 marca 2019 15:21
2385 Amanda Dylewska Kraków - K 252 OK 18 marca 2019 17:22
2400 Stanisław Malina - - M 261 OK 19 marca 2019 11:28
2394 Marek Siuty - - MW 263 OK 19 marca 2019 11:29
2401 Wojciech Czajka - - M 266 OK 19 marca 2019 11:31

Lista startowa

Trasa: RODZINNADZIECKO 0
Czas startu
23 marca 2019 11:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
35
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
2152 Szymon Kopel Kraków - M 203 OK 13 lutego 2019 00:22
1272 Hanna Dors Dąbrowa Górnicza - K 62 OK 26 lutego 2019 08:56
2248 Wojtek Korzański Kraków - M 55 OK 27 lutego 2019 11:23
2255 Alicja Bronkowska - - K 82 OK 27 lutego 2019 20:49
2257 Weronika Bronkowska - - K 83 OK 27 lutego 2019 20:55
2260 Anna Żak-Kopciewicz - - K 85 OK 27 lutego 2019 22:11
2263 Krzysztof Łomnicki - - M 90 OK 28 lutego 2019 10:43
2272 Dominika Bronkowska - - K 118 OK 28 lutego 2019 20:05
2275 Tomasz Manys - - M 120 OK 28 lutego 2019 20:20
2276 Jakub Manys - - M 122 OK 28 lutego 2019 20:23
2299 Konstanty Stojek - - M 174 OK 6 marca 2019 10:01
2300 Aleksander Stojek - - M 175 OK 6 marca 2019 10:03
2301 Norbert Żak - - M 151 OK 6 marca 2019 10:08
2302 Lena Kopciewicz - - K 152 OK 6 marca 2019 10:10
2303 Alicja Krawczyk - - K 153 OK 6 marca 2019 10:26
2311 Filip Zieliński - - M 97 OK 7 marca 2019 12:46
1018 Maciej Król Będzin Mouse In House M 167 OK 11 marca 2019 22:12
1020 Alicja Król Będzin Mouse In House K 168 OK 11 marca 2019 22:16
2322 Zofia Kowal - - K 195 OK 15 marca 2019 09:09
2323 Hanna Kowal - - K 196 OK 15 marca 2019 09:10
2324 Antoni Kowal - - M 197 OK 15 marca 2019 09:11
2339 Eliza Bekus Katowice - K 229 OK 15 marca 2019 23:06
2340 Sonia Bekus Katowice - K 230 OK 15 marca 2019 23:11
2345 Piotrek Bublik - - M 235 OK 16 marca 2019 13:19
2346 Maciek Bublik - - M 236 OK 16 marca 2019 13:20
2376 Mateusz Kuciara Kraków - M 270 OK 17 marca 2019 22:22
2386 Erwin Dylewski Kraków - M 253 OK 18 marca 2019 17:44
2390 Stanisław Kuciara - - M 256 OK 19 marca 2019 07:09
2392 Karolina Malina - - K 257 OK 19 marca 2019 11:27
2395 Aleksandra Malina - - K 258 OK 19 marca 2019 11:27
2398 Tomasz Malina - - M 259 OK 19 marca 2019 11:27
2399 Magdalena Malina - - K 260 OK 19 marca 2019 11:28
2393 Jakub Siuty - - M 262 OK 19 marca 2019 11:29
2396 Ksawery Czajka - - M 264 OK 19 marca 2019 11:30
2382 Max Jakubowski Lanckorona - M 265 OK 19 marca 2019 11:30