Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Kompania KoRNA (Czarne KoRNO) 2019

Organizator Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Miejsce woj. małopolskie - Lanckorona
Data 22 - 23 mar 2019
Adres bazy ul. Szkolna 5, 34-143 Lanckorona
Strona www http://roc.org.pl/
Regulamin http://roc.org.pl/index.php/regulamin-rajdu/
Zapis na 29 stycznia 2019   -   24 marca 2019
Opis Zawody zostaną rozegrane w formie rogainingu, uczestnicy będą mieli do wyboru 7 tras, o różnej długości i stopniu trudności: – Trasa Rowerowa, zwana dalej: Rowerową Kompanią KORNA (TR24) – limit czasu 24 h, – Trasa Piesza, zwana dalej: Pieszą Kompanią KORNA (TP24) – limit czasu 24 h, – Trasa Rowerowa, zwana dalej: Rowerową Kompanią NiepoKORNA (TR12) – limit czasu 12h, – Trasa Piesza, zwana dalej: Pieszą Kompanią NiepoKORNA (TP12) – limit czasu 12h, – Trasa Rowerowa, zwana dalej: Rowerową Kompanią BezKORNA (TR7) – limit czasu 7 h, – Trasa Piesza, zwana dalej: Pieszą Kompanią BezKORNA (TP7) – limit czasu 7 h, – Trasa Rodzinna, zwana dalej: Wesołą Kompanią – limit czasu 5 h. Trasa rodzinna (Wesoła Kompania) rozgrywana jest bez klasyfikacji, dlatego też dopuszcza się na niej poruszanie w sposób dowolny – zarówno pieszo, jak i rowerem. Dopuszczalne są także różne kombinacje tych sposób (np. dzieci na rowerze, dorośli pieszo itp.).
Liczba zapisanych zawodników 283

Wyniki

Trasa TP24

Czas startu
22 marca 2019 23:00
Limit czasu
24
liczba PK
-
Liczba zawodników
17
Wyniki nieoficjalne
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity

Trasa TR24

Czas startu
22 marca 2019 23:00
Limit czasu
24
liczba PK
-
Liczba zawodników
14
Wyniki nieoficjalne
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity

Trasa TP12

Czas startu
23 marca 2019 08:00
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
29
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
1343Banaś Malwina WarszawaPustelnikK6OK2019-02-03 13:38:58
2068Dziedzina Daniel Rabka ZdrójEpic_Team™M45OK2019-02-12 17:44:25
530Podraza Anna TarnówUltraTarnówK11OK2019-02-13 18:00:41
2142Dziedzina Jakub Rabka-ZdrójEpic_Team™M46OK2019-02-13 20:02:20
2157Majchrzyk Łukasz KrakówEpic_Team™M206OK2019-02-13 20:08:40
2224Złorogi Anzelm --M31OK2019-02-25 19:27:39
417Malicki Grzegorz KrakówT-Mobile Cycling ClubM99OK2019-02-26 11:45:42
160Litewka Jacek Wielka WieśDrużyna GabrysiM100OK2019-02-27 13:21:54
955Talaga Dominik Kokotów-M73OK2019-02-27 18:43:11
957Talaga Gabrysia Kokotów-K74OK2019-02-27 18:46:23
2252Francuz Patrycja --K101OK2019-02-27 19:08:33
452Mikler Arkadiusz KrakówRELIM - WeeRide - GUTOM104OK2019-02-28 11:51:29
505Wybraniec Wojciech Bytom-M182OK2019-03-04 20:38:55
2305Chrząstowska Kamila --K183OK2019-03-06 18:25:04
1261Pręcikowski Rysiek Wieliczka-M156OK2019-03-07 09:42:40
556Michalski Adam PiasecznoHałabałaM211OK2019-03-07 17:29:57
560Osyszko Iza Kobyle-K212OK2019-03-10 13:32:02
14Lenczowski Jan 🥇Sulejówekteam360M159OK2019-03-10 22:48:12
151Czechowicz Dariusz KrakówDzikie Życie RunTeamM160OK2019-03-11 10:02:45
19Puka Hubert Stalowa WolaRajd Dolnego SanuM185OK2019-03-13 21:13:44
638Skubida Ewa Stalowa WolaRajd Dolnego SanuK186OK2019-03-13 21:14:28
603Szpak Paweł KielceMotyla NogaM187OK2019-03-14 13:12:46
1046Majkowski Jacek Kraków-M205OK2019-03-15 09:54:56
2327Pyrek Joanna Kraków-K198OK2019-03-15 12:01:36
2334Konwerski Jędrzej Sidzina-M231OK2019-03-16 06:36:33
570Bluza Lukasz Katowice-M247OK2019-03-18 07:45:15
2377Bębenek Marcin Jaworzno-M248OK2019-03-18 09:16:32
1993Słomiany Łukasz KatowicePIANA Z PYSKAM207OK2019-03-18 19:24:39
1010Mański Krzysztof ŻoryEventyrTeamM217OK2019-03-23 09:26:29

Trasa TR12

Czas startu
23 marca 2019 08:00
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
29
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
897Wilk Anna KatowiceGang OlsenaK19OK2019-01-29 17:21:47
898Lisik Wioleta ChorzówGang OlsenaK2OK2019-01-29 19:33:25
990Słaboń Mariusz WolbromSzprychy i WentylM5OK2019-01-29 19:52:34
1222Matuszczyk Maciej KatowiceCZPTychy.plM3OK2019-01-29 21:26:07
350Matura Grzegorz WojkowiceSąsiedziM171OK2019-01-30 09:53:01
908Laskowski Arkadiusz Wojkowice-M181OK2019-01-31 19:18:29
2216Leyko Konrad JaworznoRóża Wiatrów / AzymutTeamM60OK2019-02-25 08:57:53
2217Figiel Natalia --K26OK2019-02-25 14:31:13
1098Ciosek Krzysztof Opole-M30OK2019-02-25 19:19:17
1296Nieduziak Angelika Gołcza-K66OK2019-02-27 13:11:39
1006Kot Maciej KrakówRajd HawranM143OK2019-02-28 10:46:19
918Baster Przemysław Kraków-M93OK2019-02-28 10:49:42
1004Dudek Magdalena 🥉KrakówMotorola Bike Team/Rajd HawranK94OK2019-02-28 10:52:33
866Śmietański Jacek SkawinaRecykling przede wszystkimM106OK2019-02-28 13:55:21
965Śmietański Mikołaj SkawinaRecykling Przede WszystkimM107OK2019-02-28 14:08:02
105Fałowski Rafał Gajków-M108OK2019-02-28 14:29:06
970Małodobry Wojciech Miechów-M96OK2019-03-03 20:00:44
948Kapustka Wojciech ŻoryArsBonaM176OK2019-03-12 10:06:36
836Motyl-Adamczyk Agata NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamK179OK2019-03-13 07:20:44
837Adamczyk Bartosz NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamM180OK2019-03-13 09:42:35
1239Dobosz Patryk Tarnów Opolski-M192OK2019-03-14 21:24:14
5Wieczorek Jarosław WrocławRajd Liczyrzepy / Europa UbezpieczeniaM216OK2019-03-15 07:27:00
1267Siedlecka Marta Pogwizdów-K237OK2019-03-16 14:51:31
1231Liszka Tomek KatowicePijane Szprychy KatowiceM242OK2019-03-17 18:28:42
2375Janerka Marzka Chorzów-K244OK2019-03-17 21:11:08
2179Marczak Katarzyna --K254OK2019-03-18 20:21:31
2180Marczak Cezary --M255OK2019-03-18 20:22:44
2329Duśko Piotr Kraków-M267OK2019-03-19 10:55:41
2414Polonius Łukasz --M300OK2019-03-23 09:08:21

Trasa TP7

Czas startu
23 marca 2019 10:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
70
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
2079Ginter Grzegorz KrakówAZS Collegium Medicum UJM4OK2019-01-29 23:29:42
899Gamrat Marta Sosnowiec-K43OK2019-02-06 15:39:34
900Gamrat Paweł Sosnowiec-M44OK2019-02-07 18:32:40
2133Kwiatkowski Piotr --M7OK2019-02-10 20:30:49
2135Kwiatkowska Małgorzata --K8OK2019-02-10 20:40:20
2153Langner Przemysław --M12OK2019-02-13 09:45:18
485Mazur Krzysztof TarnówEkipa z TarnowaM47OK2019-02-14 18:20:39
937Wiktorowicz Mateusz KrzeszowiceGórzanka Nawojowa GóraM14OK2019-02-18 13:14:53
2201Bembnista Robert Katowice-M17OK2019-02-19 18:29:17
2212Tarnowski Zbigniew --M15OK2019-02-20 21:37:56
2213Dwornik Maciek KrakówWarczące SzprychyM20OK2019-02-21 17:29:37
2214Dwornik Małgorzata KrakówWarczące SzprychyK21OK2019-02-21 17:37:48
1008Pałka Sławomir Dąbrowa Górnicza-M24OK2019-02-25 09:34:59
2221Gołuński Mikołaj --M28OK2019-02-25 19:01:20
2222Grzywna Anna --K29OK2019-02-25 19:04:49
923Królikowska Magdalena Modlniczka-K32OK2019-02-25 19:39:42
1244Cyniewska Agnieszka Krakow-K37OK2019-02-26 07:29:22
567Stolarek Małgorzata BytomStrefa BykówK64OK2019-02-26 10:12:22
1245Vasilev Mikhail Kraków-M40OK2019-02-26 12:54:21
2219Markiewicz Marcin --M50OK2019-02-26 15:17:10
2229Ścigaj Rafał --M51OK2019-02-26 15:18:17
2115Oleksak Marek --M140OK2019-02-26 15:40:13
910Skutela Angelika ŚwierklaniecStrefa Byków BytomK65OK2019-02-26 20:37:41
1000Nowak Magda WarszawaTelimenkiK68OK2019-02-27 13:36:51
2249Madeja Aleksandra BytomMGBK70OK2019-02-27 15:37:41
981Pacowska-Brudło Ola WarszawaBa-BiK78OK2019-02-27 18:52:32
2253Bzowski Michał --M80OK2019-02-27 19:28:28
2261Stanek Alina Karniowice-K84OK2019-02-27 21:02:37
683Płecha Tomasz KrakówKurka EdziaM87OK2019-02-28 06:54:46
2265Kański Michał --M111OK2019-02-28 16:59:53
124Kania Tomasz Krakow-M112OK2019-02-28 17:27:46
2267Pawluk Aleksandra --K113OK2019-02-28 17:54:23
2268Pawluk Wojciech --M114OK2019-02-28 17:58:43
926Zajcew Tristan Krakow-M116OK2019-02-28 18:40:09
2274Zieliński Paweł BydgoszczbebokiM95OK2019-02-28 19:15:41
1274Mikler Agnieszka KrakówWEERIDE GUTOK121OK2019-02-28 19:21:08
2277Urbański Jakub Kraków-M123OK2019-02-28 20:01:57
2278Sondej-Urbańska Agnieszka Kraków-K124OK2019-02-28 20:08:10
2279Stanek Katarzyna --K125OK2019-02-28 20:10:18
2271Stuglik Iwona --K126OK2019-02-28 20:15:33
2280Jabłońska Martyna --K127OK2019-02-28 20:15:55
2283Szafran Adam --M130OK2019-02-28 20:49:58
2284Słupski Szymon --M132OK2019-02-28 21:01:42
2220Mękarska Małgorzata --K133OK2019-02-28 21:10:52
2285Banaś Mikołaj --M209OK2019-02-28 21:18:33
1299Mączka Michał Siemianowice Śląskie-M134OK2019-02-28 21:22:16
1257Musioł Radosław Gliwice1983M136OK2019-02-28 21:56:21
2286Banaś Maciej --M210OK2019-02-28 22:24:56
2287Glanas Dariusz --M137OK2019-03-01 15:55:45
1417Cieśla Bartosz Świebodzice-M144OK2019-03-04 14:26:12
2291Szymczak Małgorzata --K145OK2019-03-04 14:31:51
28Maryniak Mariusz KrakówCompass TeamM138OK2019-03-07 09:29:37
1282Łapanowska Kamila WarszawaDzika CzesiaK165OK2019-03-11 19:25:05
2067Krochmal Adam --M177OK2019-03-12 20:32:30
2066Malanowska Anna --K178OK2019-03-12 20:38:00
1049Nawrocka Olga KrakówMotorola Bike TeamK184OK2019-03-12 21:28:36
2320Mossoczy Sonia Zabierzów-K191OK2019-03-14 20:16:44
2330Żero Dagmara Będzin-K199OK2019-03-15 16:45:17
2187Żero Sebastian --M200OK2019-03-15 16:46:50
2331Stefańczyk Monika Kraków-K219OK2019-03-15 18:10:14
22Rafalska Joanna 🥉Jelenia Góradrużyna górskiego SkrzataK225OK2019-03-15 21:45:37
2338Domański Robert Jelenia Góradrużyna górskiego SkrzataM228OK2019-03-15 21:59:00
2341Szczepaniak Paweł TychyAphta TeamM201OK2019-03-15 22:32:51
2071Krochmal Małgorzata --K238OK2019-03-16 20:21:22
2072Krochmal Grzegorz --M239OK2019-03-16 20:24:20
149Domin Tomasz Krakowsevencoins.plM273OK2019-03-17 06:49:32
832Czaicki Seba OleśnicaSNOB TeamM275OK2019-03-21 06:35:07
2445Trybała Wojciech Zawoja-M277OK2019-03-21 20:21:35
2410Marek Marcin --M278OK2019-03-21 20:24:39
2349Bułka Łukasz Zabierzów-M246OK2019-03-23 09:18:18

Trasa TR7

Czas startu
23 marca 2019 10:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
38
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
1210Ponikiewicz Dominika CzeladźVIVOK58OK2019-02-01 10:09:05
42Kołodziej Sebastian Kwaśniów DolnyVajra TeamM139OK2019-02-01 11:02:55
1209Ponikiewicz Rafał CzeladźVIVOM59OK2019-02-02 08:04:53
2148Puzio Kacper --M9OK2019-02-12 21:11:23
921Wiktorowicz Roman KrzeszowiceHard Bike Tęcza TenczynekM25OK2019-02-17 17:12:10
943Gwóźdź Paweł Piekary ŚląskieGrupa Kolarska GliwiceM22OK2019-02-25 08:27:51
2218Socha-Stojek Magdalena --K98OK2019-02-25 15:21:01
941Palińska Anna Bytomkp2BK27OK2019-02-25 18:33:11
2226Poła-Słowik Katarzyna --K189OK2019-02-25 20:43:39
2227Stanek Rafał KarniowiceZabierzów biegaM49OK2019-02-26 09:00:59
2038Helbik Michał --M57OK2019-02-27 12:13:29
1253Kucza Jarosław Kąty WrocławskiePędzące ŚlimakiM102OK2019-02-27 19:53:38
1254Kucza Agnieszka Kąty WrocławskiePędzące ŚlimakiK103OK2019-02-27 19:53:46
2256Górszczak Konrad Kraków-M141OK2019-02-27 19:54:10
2259Kowalska Katarzyna Kraków-K142OK2019-02-27 20:00:21
2246Zawadzka Magdalena --K88OK2019-02-28 07:16:50
931Malawski Filip KrakówVelocilamyM91OK2019-02-28 10:00:26
901Fałowska Wioletta Gajków-K109OK2019-02-28 15:24:49
2281Lupa Marcin --M128OK2019-02-28 20:24:32
1255Puzio Karolina Kraków-K135OK2019-02-28 21:46:48
983Puchalski Tomasz Królewskie-M173OK2019-03-05 07:04:15
2295Szapski Maksymilian --M148OK2019-03-05 13:18:19
2296Siemek Piotr Krakow-M157OK2019-03-05 14:48:56
2297Ciereszko Joanna --K149OK2019-03-05 15:28:06
2298Ciereszko Stanisław --M150OK2019-03-05 15:37:12
2288Kołodziej Marta Kwaśniów Dolny-K146OK2019-03-06 22:19:18
2314Handydraj Daria KrakówBajk eMTeBeK164OK2019-03-11 19:09:49
2316Mański Sebastian Reszta ŚwiataEventyr TeamM214OK2019-03-13 19:05:29
975Pasiecznik Wojciech KatowiceWounded KneeM269OK2019-03-14 08:39:47
45Franke Marcin KatowiceSilesia Adventure SportM218OK2019-03-15 17:46:16
2335Mołdoch Weronika Kraków-K222OK2019-03-15 21:30:55
1313Puzio Maciek Krakow-M224OK2019-03-15 21:42:20
656Hajduk Jacek OleśnicaBez SkorkaM240OK2019-03-17 15:25:46
2210Hajduk Lidia --K241OK2019-03-17 15:28:39
2205Błaszczyk Dariusz Oleśnica-M274OK2019-03-17 22:05:18
992Gorczyca Paweł Bolechowice-M272OK2019-03-18 15:19:01
2413Cisło Agata --K282OK2019-03-22 22:32:25
2162Mossoczy Zbigniew ZabierzówBIKEBOARDM190OK2019-03-23 09:15:59

Trasa TPJUNIOR7

Czas startu
23 marca 2019 10:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
8
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
843Mazur Oskar TarnówEkipa z TarnowaM48OK2019-02-14 18:21:14
2172Pudełek Błażej --M13OK2019-02-17 14:18:58
2223Bembnista Adrian Katowice-M18OK2019-02-25 19:17:25
1001Witkowska Telimena WarszawaTelimenkiK69OK2019-02-27 13:40:40
980Brudło Zbych WarszawaBa-BiM76OK2019-02-27 18:50:43
979Brudło Basia WarszawaBa-BiK77OK2019-02-27 18:51:26
1211Mikler Aleksander KrakówRELIM - WeeRide - GUTOM105OK2019-02-28 12:05:14
2343Domański Gabriel --M232OK2019-03-16 11:49:13

Trasa TRJUNIOR7

Czas startu
23 marca 2019 10:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
2
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
944Gwóźdź Nikodem Piekary ŚląskieGrupa Kolarska GliwiceM23OK2019-02-25 08:31:47
2244Frajer Wiktor NAKŁO ŚLĄSKIEGrupa Kolarska GliwiceM53OK2019-02-26 21:22:26

Trasa RODZINNADOROSŁY0

Czas startu
23 marca 2019 11:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
41
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
874Kopel Krzysztof Kraków-M202OK2019-02-12 23:16:41
2225Ciosek Elżbieta --K33OK2019-02-25 20:22:04
1275Dors Mariusz Dabrowa Górnicza-M61OK2019-02-26 07:34:32
1273Dors Aneta Dabrowa Górnicza-K63OK2019-02-26 07:57:24
2243Rarok Barbara --K52OK2019-02-26 17:08:26
2245Korzańska Beata Kraków-K54OK2019-02-27 08:22:56
2247Korzański Tomasz Kraków-M56OK2019-02-27 10:26:29
2250Wysługocka Sandra --K72OK2019-02-27 18:40:48
2251Prucia Karol --M75OK2019-02-27 18:47:51
2254Bronkowski Michał --M81OK2019-02-27 19:34:01
2258Bronkowska Anna --K86OK2019-02-28 06:20:27
2262Łomnicki Maciej --M89OK2019-02-28 09:35:48
2264Wilczek Magdalena KatowiceBebokiK92OK2019-02-28 10:10:29
1050Latała Bożena Kraków-K110OK2019-02-28 16:27:18
2266Bronkowski Szymon --M115OK2019-02-28 18:30:58
2269Bronkowska Anna --K117OK2019-02-28 18:47:57
2273Potrzebowska Agnieszka --K119OK2019-02-28 19:12:38
2282Korba Andrzej --M129OK2019-02-28 20:31:50
2290Stojek Mateusz Ruda ŚląskaSRTM172OK2019-03-03 23:47:36
2304Krawczyk Marcin --M154OK2019-03-06 09:27:42
1017Król Krzysztof BędzinMouse In HouseM166OK2019-03-11 21:01:04
1019Król Ania BędzinMouse In HouseK169OK2019-03-11 21:18:12
2321Kowal Estera Będzin-K193OK2019-03-14 22:10:41
1036Kowal Tomasz BędzinW pogoni za duchemM194OK2019-03-14 22:14:07
2332Pilch Krystian Lipnica Wielka-M220OK2019-03-15 20:39:52
2333Pilch Barbara Lipnica Wielka-K221OK2019-03-15 20:43:22
976Szajna Abu ZielonkiBajk eMTeBeM223OK2019-03-15 21:37:52
2337Bekus Edyta Katowice-K226OK2019-03-15 21:50:57
2336Bekus Robert Katowice-M227OK2019-03-15 21:54:59
998Jamrozik Gienia KrakówNożny OrjentK233OK2019-03-16 12:16:28
2344Buzek Gabi --K234OK2019-03-16 12:17:38
2373Kuciara Izabela Kraków-K243OK2019-03-17 20:44:40
2374Kuciara Piotr Kraków-M245OK2019-03-17 21:14:32
2378Adamczyk-Banach Magdalena Kraków-K249OK2019-03-18 09:48:39
2379Matyasik Karolina Kraków-K271OK2019-03-18 10:12:55
2381Jakubowski Jacek Lanckorona-M250OK2019-03-18 13:06:54
2383Dylewski Piotr Kraków-M251OK2019-03-18 14:21:13
2385Dylewska Amanda Kraków-K252OK2019-03-18 16:22:06
2400Malina Stanisław --M261OK2019-03-19 10:28:58
2394Siuty Marek --M263OK2019-03-19 10:29:39
2401Czajka Wojciech --M266OK2019-03-19 10:31:18

Trasa RODZINNADZIECKO0

Czas startu
23 marca 2019 11:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
35
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
2152Kopel Szymon Kraków-M203OK2019-02-12 23:22:47
1272Dors Hanna Dąbrowa Górnicza-K62OK2019-02-26 07:56:14
2248Korzański Wojtek Kraków-M55OK2019-02-27 10:23:50
2255Bronkowska Alicja --K82OK2019-02-27 19:49:43
2257Bronkowska Weronika --K83OK2019-02-27 19:55:19
2260Żak-Kopciewicz Anna --K85OK2019-02-27 21:11:39
2263Łomnicki Krzysztof --M90OK2019-02-28 09:43:41
2272Bronkowska Dominika --K118OK2019-02-28 19:05:58
2275Manys Tomasz --M120OK2019-02-28 19:20:02
2276Manys Jakub --M122OK2019-02-28 19:23:10
2427Stojek Konstanty Ruda Śląska-M174OK2019-03-06 09:01:51
2426Stojek Aleksander Ruda ŚląskaSRTM175OK2019-03-06 09:03:15
2301Żak Norbert --M151OK2019-03-06 09:08:41
2302Kopciewicz Lena --K152OK2019-03-06 09:10:18
2303Krawczyk Alicja --K153OK2019-03-06 09:26:15
2311Zieliński Filip --M97OK2019-03-07 11:46:44
1018Król Maciej BędzinMouse In HouseM167OK2019-03-11 21:12:07
1020Król Alicja BędzinMouse In HouseK168OK2019-03-11 21:16:18
2322Kowal Zofia --K195OK2019-03-15 08:09:31
2323Kowal Hanna --K196OK2019-03-15 08:10:29
2324Kowal Antoni --M197OK2019-03-15 08:11:11
2339Bekus Eliza Katowice-K229OK2019-03-15 22:06:16
2340Bekus Sonia Katowice-K230OK2019-03-15 22:11:26
2345Bublik Piotrek --M235OK2019-03-16 12:19:42
2346Bublik Maciek --M236OK2019-03-16 12:20:40
2376Kuciara Mateusz Kraków-M270OK2019-03-17 21:22:22
2386Dylewski Erwin Kraków-M253OK2019-03-18 16:44:04
2390Kuciara Stanisław --M256OK2019-03-19 06:09:36
2392Malina Karolina --K257OK2019-03-19 10:27:05
2395Malina Aleksandra --K258OK2019-03-19 10:27:30
2398Malina Tomasz --M259OK2019-03-19 10:27:51
2399Malina Magdalena --K260OK2019-03-19 10:28:41
2393Siuty Jakub --M262OK2019-03-19 10:29:23
2396Czajka Ksawery --M264OK2019-03-19 10:30:01
2382Jakubowski Max Lanckorona-M265OK2019-03-19 10:30:27