Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Siła KoRNOLisa 2022

Organizator Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Miejsce woj. małopolskie - Ciężkowice
Data 6 - 7 maj 2022
Adres bazy Ciężkowice
Strona www http://roc.org.pl/
Regulamin http://roc.org.pl/index.php/regulamin-kornolisa/
Zapis na 16 kwietnia 2022   -   4 maja 2022
Opis Zawody zostaną rozegrane w formie rogainingu, uczestnicy będą mieli do wyboru 7 tras, o różnej długości i stopniu trudności: - Trasa Rowerowa, zwana dalej: TR24 – limit czasu 24 h, - Trasa Piesza, zwana dalej: TP24 – limit czasu 24 h, - Trasa Rowerowa, zwana dalej: TR12 – limit czasu 12h, - Trasa Piesza, zwana dalej: TP12 – limit czasu 12h, - Trasa Rowerowa, zwana dalej: TR7 - limit czasu 7 h, - Trasa Piesza, zwana dalej: TP7 - limit czasu 7 h, - Trasa Rodzinna, zwana dalej: Wyprawa KoRNOLiska – limit czasu 5 h. Trasa rodzinna (Wyprawa KoRNOLiska) rozgrywana jest bez klasyfikacji, dlatego też dopuszcza się na niej poruszanie w sposób dowolny – zarówno pieszo, jak i rowerem. Dopuszczalne są także różne kombinacje tych sposób (np. dzieci na rowerze, dorośli pieszo itp.).
Liczba zapisanych zawodników 271

Wyniki

Trasa TP24

Czas startu
7 maja 2022 00:00
Limit czasu
24
liczba PK
-
Liczba zawodników
16
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
529Podraza Tadeusz TarnówUltraTarnówM22OK2022-04-16 17:41:28
61Szmyt Barbara 🥉WarszawaKlub InO STOWARZYSZE WarszawaK92OK2022-04-16 17:41:28
4047Plata Michał Piekary ŚląskieTKTJM44OK2022-04-16 17:41:28
105Fałowski Rafał Gajków-M199OK2022-04-16 17:41:28
276Ścioch Leszek Warszawa-M98OK2022-04-16 17:41:28
141Eibl Andrzej ChocianówEiblu TeamM229OK2022-04-16 17:41:28
2025Opioła Mariusz BrzeskoRównia PochyłaM162OK2022-04-17 11:20:31
171Białucha Sergiusz BytomSaint-Gobain SquadM158OK2022-04-17 20:45:33
706Wąsik Jacek LublincbfsM230OK2022-04-17 21:53:34
4411Horova Magda 🥇Praha, Czechy-K180OK2022-04-18 19:23:09
1327Paluchowski Tomasz 🥉Głuchołazy-M159OK2022-04-19 13:22:04
2066Malanowska Anna -Idę, bo mogęK166OK2022-04-21 14:09:33
213Kacprzycki Olaf Warszawa-M232OK2022-04-22 16:11:57
4464Vencovska Alena Česko-K193OK2022-04-25 21:10:57
4462Hajkova Vera Praha - Czech Republic-K194OK2022-04-26 20:01:44
279Herman-Iżycki Leszek 🥇Warszawa-M231OK2022-04-29 11:19:36

Trasa TP12

Czas startu
7 maja 2022 08:00
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
40
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
2068Dziedzina Daniel Rabka ZdrójEpic_Team™M129OK2022-04-16 17:41:28
4942Biczak Magdalena Tarnów-K103OK2022-04-16 17:41:28
4948Dziedziak Marek Gorlice-M106OK2022-04-16 17:41:28
2305Chrząstowska Kamila Bydgoszcz-K220OK2022-04-16 17:41:28
666Łazowski Krzysztof WarszawaŁaziki KInO StowarzyszeM96OK2022-04-16 17:41:28
1144Łazowska Sylwia 🥉WarszawaŁazikiK97OK2022-04-16 17:41:28
4943Adamczyk Jan GorliceGorlicka Grupa BiegowaM130OK2022-04-16 17:41:28
530Podraza Anna TarnówUltraTarnówK21OK2022-04-16 17:41:28
4879Lewandowski Tomasz Tarnów-M43OK2022-04-16 17:41:28
2157Majchrzyk Łukasz KrakówEpic_Team™M10OK2022-04-16 17:41:28
1261Pręcikowski Rysiek Wieliczka-M104OK2022-04-16 17:41:28
717Porębski Marek TargowiskoDziewiątyM90OK2022-04-16 17:41:28
2114Bojczuk Marek --M91OK2022-04-16 17:41:28
4971Lewandowski Mikołaj Tarnów-M131OK2022-04-16 17:41:28
4868Kotlarczyk Katarzyna Kraków-K31OK2022-04-16 17:41:28
1999Lachera Marek KatowiceW pogoni za duchemM144OK2022-04-16 17:41:28
2142Dziedzina Jakub Rabka-ZdrójEpic_Team™M162OK2022-04-16 17:41:28
4652Ogrodowicz Ewa Łódź-K20OK2022-04-16 17:41:28
4094Darchuk Oleksandr Węgrzce-M156OK2022-04-16 17:41:28
66Rychlicki Dariusz WołkowyjaPogromcy kilometrówM178OK2022-04-17 19:02:38
942Hoduń Anna KrakówAZS CM UJK154OK2022-04-18 09:31:54
15132Olszewski Mateusz Rzeszów-M226OK2022-04-18 09:40:26
14774Ponikwia Rafał Kraków-M157OK2022-04-20 08:49:58
2447Machowski Sebastian PagorzynaPogromcy kilometrówM174OK2022-04-22 18:40:32
15217Lorek Marek Dębica-M190OK2022-04-24 15:53:02
4873Bacański Mirosław WAŁBRZYCH-M179OK2022-04-25 18:47:42
925Niezgoda Przemyslaw ŻoryBaraniokTeamM225OK2022-04-26 09:08:41
15229Lorek Anna Dębica-K191OK2022-04-26 18:34:05
15230Lorek Krzysztof Dębica-M192OK2022-04-26 19:03:09
15231Sosin Anna Katarzyna Wielka Wieś-K221OK2022-04-27 12:02:50
160Litewka Jacek Wielka WieśDrużyna GabrysiM222OK2022-04-27 20:40:18
2252Francuz Patrycja --K223OK2022-04-28 06:49:53
14621Nowakowska Marta MielecDzikie Życie Run TeamK257OK2022-04-28 19:35:54
15202Beszczyński Sebastian Trzebinia-M224OK2022-04-29 08:30:18
15243Turek Łukasz WarszawaLatające Ho(L)endryM227OK2022-04-29 12:50:23
151Czechowicz Dariusz KrakówDzikie Życie RunTeamM228OK2022-04-29 13:57:54
15254Krakowczyk Adam Gliwice-M258OK2022-05-01 18:51:08
15255Kurowski Michał Gliwice-M259OK2022-05-01 19:01:13
15257Bijok Marcin Skoczów-M260OK2022-05-02 06:09:37
2453Dubik Marcin Tarnowskie GóryTKTJM261OK2022-05-02 16:22:09

Trasa TP7

Czas startu
7 maja 2022 10:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
71
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
28Maryniak Mariusz KrakówCompass TeamM121OK2022-04-16 17:41:28
2290Stojek Mateusz Ruda ŚląskaSRTM82OK2022-04-16 17:41:28
4043Techmański Łukasz Rzeszów-M54OK2022-04-16 17:41:28
2221Gołuński Mikołaj --M93OK2022-04-16 17:41:28
1267Siedlecka Marta Pogwizdów-K99OK2022-04-16 17:41:28
4687Kwaśny Leszek katowice-M100OK2022-04-16 17:41:28
4972Wieczorek Andrzej RacibórzhasiokM122OK2022-04-16 17:41:28
4968Kucharska Agata Radłów-K123OK2022-04-16 17:41:28
4969Góreczny Przemysław ŁAŃCUT-M124OK2022-04-16 17:41:28
2214Dwornik Małgorzata KrakówWarczące SzprychyK5OK2022-04-16 17:41:28
4041Niemirowski Gabriel Rzeszów-M19OK2022-04-16 17:41:28
2229Ścigaj Rafał --M55OK2022-04-16 17:41:28
4886Karpiel Magdalena Kraków-K56OK2022-04-16 17:41:28
1046Majkowski Jacek Kraków-M57OK2022-04-16 17:41:28
2222Grzywna Anna --K94OK2022-04-16 17:41:28
683Płecha Tomasz KrakówKurka EdziaM101OK2022-04-16 17:41:28
4810Kruk Zbigniew GaćWydry GalicjaM28OK2022-04-16 17:41:28
4974Branny Piotr Ruda Śląska-M125OK2022-04-16 17:41:28
2331Stefańczyk Monika Kraków-K140OK2022-04-16 17:41:28
926Zajcew Tristan Krakow-M14OK2022-04-16 17:41:28
923Królikowska Magdalena Modlniczka-K15OK2022-04-16 17:41:28
1000Nowak Magda WarszawaTelimenkiK41OK2022-04-16 17:41:28
2213Dwornik Maciek KrakówWarczące SzprychyM6OK2022-04-16 17:41:28
452Mikler Arkadiusz KrakówGUTO Adventure TeamM83OK2022-04-16 17:41:28
2079Ginter Grzegorz KrakówAZS Collegium Medicum UJM8OK2022-04-16 17:41:28
2253Bzowski Michał --M58OK2022-04-16 17:41:28
4874Czyrka Piotr Warszawa-M30OK2022-04-16 17:41:28
2265Kański Michał --M95OK2022-04-16 17:41:28
4936Walerowska Lidia Kraków-K126OK2022-04-16 17:41:28
2329Duśko Piotr Kraków-M141OK2022-04-16 17:41:28
955Talaga Dominik Kokotów-M84OK2022-04-16 17:41:28
977Jamrozik Krzysiek KrakówWKS WawelM102OK2022-04-16 17:41:28
4967Wira Krzysztof Zborowice-M127OK2022-04-16 17:41:28
4975Branny Marta Ruda Śląska-K128OK2022-04-16 17:41:28
2475Ginter Katarzyna Kraków-K9OK2022-04-16 17:41:28
4042Miernik Robert Rzeszow-M16OK2022-04-16 17:41:28
4875Wierzchowska Jagoda Kraków-K42OK2022-04-16 17:41:28
957Talaga Gabrysia Kokotów-K86OK2022-04-16 17:41:28
2277Urbański Jakub Kraków-M24OK2022-04-16 17:41:28
1274Mikler Agnieszka KrakówWEERIDE GUTOK96OK2022-04-16 17:41:28
2278Sondej-Urbańska Agnieszka Kraków-K29OK2022-04-16 17:41:28
485Mazur Krzysztof TarnówOddział PTTK Ziemi TarnowskiejM172OK2022-04-16 17:41:28
954Suchecki Grzegorz Dąbrowa Górnicza-M88OK2022-04-16 17:41:28
149Domin Tomasz Krakowsevencoins.plM59OK2022-04-16 17:41:28
981Pacowska-Brudło Ola WarszawaBa-BiK7OK2022-04-16 17:41:28
638Skubida Ewa Stalowa WolaRajd Dolnego SanuK89OK2022-04-16 17:41:28
2429Stojek Konstanty Ruda ŚląskaSRTM85OK2022-04-16 17:41:28
14600Drewniak Wiesław Bolków-M142OK2022-04-16 18:32:58
4809Wręczycki Bartosz RadwanicePG KMP WrocławM143OK2022-04-16 19:27:52
14808Obuchowski Robert Dąbrowa Górnicza-M153OK2022-04-17 11:30:46
14809Obuchowska Małgorzata Dąbrowa Górnicza-K153OK2022-04-17 11:42:29
2219Markiewicz Marcin --M165OK2022-04-19 07:26:02
4877Jędrzejewska Aleksandra KrakówToeris Racing TeamK215OK2022-04-19 13:35:45
14718Salbert Beata BytomOkiem WilkaK161OK2022-04-19 17:58:51
14719Salbert Piotr BytomOkiem WilkaM160OK2022-04-19 18:00:00
19Puka Hubert Stalowa WolaUjadające okratkiM173OK2022-04-25 19:32:03
15224Majkowska Anna Stobierna-K177OK2022-04-26 07:08:45
2115Oleksak Marek --M189OK2022-04-27 06:18:59
496Karabin Bartłomiej DobraPolowanie na wiewiórkęM216OK2022-04-28 06:40:53
14721Ryskalok Piotr JaworznoOkiem WilkaM217OK2022-04-28 15:21:16
14773Ryskalok Karolina Jaworzno-K218OK2022-04-28 19:43:35
15238Przybyło Tomasz Kraków-M219OK2022-04-28 20:06:21
2113Bać Wiesław RacławówkaWydry GalicjaM248OK2022-04-29 18:52:12
15249Skałka Sławomir Polanka-M249OK2022-04-29 20:09:00
15248Wasilewska Anna Kraków-K250OK2022-04-29 20:11:42
14596Kazoń Dominika Pińczyce-K251OK2022-04-30 21:47:13
14597Kazoń Monika Pińczyce-K252OK2022-04-30 21:51:05
15252Maciążek Dawid Kraków-M253OK2022-05-01 15:29:47
15253Wróbel Sonia Kraków-K254OK2022-05-01 15:35:44
15133Tomkiewicz Tomasz KROSNO-M255OK2022-05-01 19:01:32
2437Leja Piotr Zakopane-M256OK2022-05-02 08:13:35

Trasa TPJUNIOR7

Czas startu
7 maja 2022 10:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
7
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
2426Stojek Aleksander Ruda ŚląskaSRTM78OK2022-04-16 17:41:28
1001Witkowska Telimena WarszawaTelimenkiK40OK2022-04-16 17:41:29
961Suchecki Ignacy Dąbrowa Górnicza-M79OK2022-04-16 17:41:29
962Suchecki Ryszard Dąbrowa Górnicza-M80OK2022-04-16 17:41:29
979Brudło Basia WarszawaBaBiKiK3OK2022-04-16 17:41:29
980Brudło Zbych WarszawaBaBiKiM4OK2022-04-16 17:41:29
1211Mikler Aleksander KrakówRELIM - WeeRide - GUTOM80OK2022-04-16 17:41:29

Trasa TR24

Czas startu
7 maja 2022 00:00
Limit czasu
24
liczba PK
-
Liczba zawodników
17
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
693Smejda Andrzej Warszawa-M53OK2022-04-16 17:41:28
8Witkowski Marcin WarszawaZASZYCIM38OK2022-04-16 17:41:28
1157Jacak Andrzej ŁódźIT OrientM139OK2022-04-16 17:41:28
1262Żelasko Andrzej Mielec-M39OK2022-04-16 17:41:28
1081Gryszkalis Marcin Łódź-M120OK2022-04-16 17:41:28
945Adamczyk Ewa 🥇Konstantynów ŁódzkiZbieranina z NiesięcinaK175OK2022-04-16 17:41:28
946Adamczyk Jarek Konstantynów ŁódzkiZbieranina z NiesięcinaM176OK2022-04-16 17:41:28
1239Dobosz Patryk Tarnów Opolski-M77OK2022-04-16 17:41:28
1201Witkowska Ania KatowiceKlub Królika StefanaK1OK2022-04-16 17:41:28
120Królikowski Roman Modlniczka-M262OK2022-04-16 17:41:28
2Brudło Paweł 🥇WarszawaBaBiKiM2OK2022-04-16 17:41:28
833Konopiński Maciej Kraków-M272OK2022-04-17 14:14:13
1253Kucza Jarosław Kąty WrocławskiePędzące ŚlimakiM186OK2022-04-19 14:13:14
1236Dziewior Arkadiusz GliwiceDziewiorkiM188OK2022-04-26 17:59:25
1237Dziewior Iwona GliwiceDziewiorkiK187OK2022-04-26 18:02:10
1993Słomiany Łukasz KatowicePIANA Z PYSKAM214OK2022-04-29 08:45:55
3Liszka Grzegorz 🥈TychyTrezado BikeTires.plM265OK2022-05-05 07:39:08

Trasa TR12

Czas startu
7 maja 2022 08:00
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
19
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
837Adamczyk Bartosz NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamM73OK2022-04-16 17:41:28
2217Figiel Natalia --K74OK2022-04-16 17:41:28
4027Zawadzki Michał Kraków-M105OK2022-04-16 17:41:28
931Malawski Filip KrakówVelocilamyM118OK2022-04-16 17:41:28
992Gorczyca Paweł Bolechowice-M266OK2022-04-16 17:41:28
948Kapustka Wojciech ŻoryArsBonaM52OK2022-04-16 17:41:28
2162Mossoczy Zbigniew ZabierzówBIKEBOARDM119OK2022-04-16 17:41:28
2246Zawadzka Magdalena --K17OK2022-04-16 17:41:28
2295Szapski Maksymilian --M18OK2022-04-16 17:41:28
1989Kuźniarowicz Piotr UmieszczWesołe JeżeM27OK2022-04-16 17:41:28
4812Polonius Łukasz Katowice-M13OK2022-04-16 17:41:28
970Małodobry Wojciech Miechów-M75OK2022-04-16 17:41:28
866Śmietański Jacek SkawinaRecykling przede wszystkimM23OK2022-04-16 17:41:28
836Motyl-Adamczyk Agata NiepołomiceZdezorientowani MTBO TeamK76OK2022-04-16 17:41:28
15227Toropov Alexey Kraków-M185OK2022-04-26 08:13:12
1296Jawor Angelika Bukowno-K147OK2022-04-27 12:20:55
932Malawska Kamila KrakówVelocilamyK213OK2022-04-29 07:19:28
15247Olszewski Zenon Mińsk Mazowiecki3DECM246OK2022-04-29 19:51:00
15250Yermokhin Maxim Kraków-M247OK2022-04-29 20:46:02

Trasa TR7

Czas startu
7 maja 2022 09:30
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
46
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
1004Dudek Magdalena 🥉KrakówRajd Hawran/Warczące SzprychyK114OK2022-04-16 17:41:28
2090Borgiel Jarek Jastrzębie-ZdrójCoś nom pizło na łebM146OK2022-04-16 17:41:28
2206Masztalski Paweł KatowiceCoś nom pizło na łebM137OK2022-04-16 17:41:28
1006Kot Maciej KrakówRajd HawranM134OK2022-04-16 17:41:28
560Osyszko Iza Kobyle-K138OK2022-04-16 17:41:28
2187Żero Sebastian BędzinŻerkiM37OK2022-04-16 17:41:28
2330Żero Dagmara BędzinŻerkiK36OK2022-04-16 17:41:28
943Gwóźdź Paweł Piekary ŚląskieGrupa Kolarska GliwiceM34OK2022-04-16 17:41:28
2314Handydraj Daria KrakówBajk eMTeBeK115OK2022-04-16 17:41:28
2227Stanek Rafał KarniowiceZabierzów biegaM25OK2022-04-16 17:41:28
983Puchalski Tomasz Królewskie-M26OK2022-04-16 17:41:28
2256Górszczak Konrad Kraków-M207OK2022-04-16 17:41:28
2704Chmiel Joanna --K116OK2022-04-16 17:41:28
991Szar Jerzy Targowisko-M135OK2022-04-16 17:41:28
1049Nawrocka Olga KrakówMotorola Bike TeamK32OK2022-04-16 17:41:28
2218Socha-Stojek Magdalena --K72OK2022-04-16 17:41:28
2226Poła-Słowik Katarzyna --K51OK2022-04-16 17:41:28
976Szajna Abu ZielonkiNożny OrjentM117OK2022-04-16 17:41:28
993Szar Krystyna Targowisko-K136OK2022-04-16 17:41:28
2259Kowalska Katarzyna Kraków-K171OK2022-04-16 17:41:28
941Palińska Anna Bytomkp2BK35OK2022-04-16 17:41:28
1028Jakubas Piotr KrakówRajd HawranM149OK2022-04-16 20:05:11
1292Jakubas Agnieszka Kraków-K151OK2022-04-16 20:07:00
14755Kornek Rafał Gorlice-M148OK2022-04-16 21:00:31
1009Kot Iwona Wieliczka-K150OK2022-04-16 21:01:23
14Lenczowski Jan 🥇Sulejówekteam360M155OK2022-04-20 07:44:11
15216Nowak Krzysztof Bolechowice-M163OK2022-04-22 10:02:18
15218Więcław Paweł Kraków-M164OK2022-04-24 17:02:46
15228Gregorczyk Michał SzalowaGorliceBikeM184OK2022-04-26 17:08:43
15072Jarmuła Mirek Racibórz-M208OK2022-04-26 18:34:11
1025Howis Daniel Tychy-M195OK2022-04-27 16:06:46
15232Szarowicz Fabian Sękowa-M196OK2022-04-27 19:52:31
15233Papużyński Jacek Gorlice-M197OK2022-04-27 19:56:15
15234Szarowicz Ryszard GorliceGorliceBikeM198OK2022-04-27 20:00:54
3887Marasek Dawid Kraków-M209OK2022-04-28 06:39:00
15237Szurek Adrian Sękowa-M210OK2022-04-28 13:41:17
53Stolarczyk Wojciech ZakopaneSzybcy i BrudniM211OK2022-04-28 20:11:46
15239Stolarczyk Dagmara Zakopane-K212OK2022-04-28 20:37:54
2316Mański Sebastian ŻoryEventyr TeamM240OK2022-04-29 15:01:42
15244Kaczmarek Michał Tychy-M241OK2022-04-29 15:32:36
15245Stachura Magdalena Chorzów-K242OK2022-04-29 18:16:36
14376Jarmuła Magdalena Racibórz-K245OK2022-04-29 18:32:31
15251Mierniczak Bartłomiej Kraków-M243OK2022-04-29 20:57:23
15256Książek Mikołaj Polska-M244OK2022-05-01 21:52:07
1983Moroń Artur --M270-2022-05-05 09:59:46
2375Janerka Marzka Chorzów-K269-2022-05-05 11:54:34

Trasa TRJUNIOR7

Czas startu
7 maja 2022 09:30
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
1
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
944Gwóźdź Nikodem Piekary ŚląskieGrupa Kolarska GliwiceM33OK2022-04-16 17:41:29

Trasa RODZINNA0

Czas startu
7 maja 2022 11:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
36
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
2133Kwiatkowski Piotr --M11OK2022-04-16 17:41:28
2135Kwiatkowska Małgorzata --K12OK2022-04-16 17:41:28
26Banaszkiewicz Piotr KrakówBike Orient/CompassM66OK2022-04-16 17:41:29
2468Dyduch Magdalena Kraków-K47OK2022-04-16 17:41:29
2459Janeczek Piotr MogilanyJotM48OK2022-04-16 17:41:29
4900Kozakiewicz Michał Kraków-M67OK2022-04-16 17:41:29
4965Banach Wawrzyniec Kraków-M109OK2022-04-16 17:41:29
4976Janowski Konrad Kraków-M110OK2022-04-16 17:41:29
4979Malirz Przemysław Kraków-M111OK2022-04-16 17:41:29
4977Malirz Agnieszka Kraków-K112OK2022-04-16 17:41:29
4962Walerowski Benedykt Kraków-M113OK2022-04-16 17:41:29
2266Bronkowski Szymon --M68OK2022-04-16 17:41:29
4981Dyduch Grzegorz kraków-M133OK2022-04-16 17:41:29
2269Bronkowska Anna --K69OK2022-04-16 17:41:29
4960Janeczek Dorota MogilanyJotK49OK2022-04-16 17:41:29
4970Wiatrowski Michał Kraków-M62OK2022-04-16 17:41:29
2378Adamczyk-Banach Magdalena Kraków-K50OK2022-04-16 17:41:29
4878Wiatrowska Katarzyna Kraków-K63OK2022-04-16 17:41:29
4898Kozakiewicz Julia Kraków-K70OK2022-04-16 17:41:29
1103Kędzierska Magdalena KrakówKTR BikeOrientK71OK2022-04-16 17:41:29
4883Matyasik Karolina Kraków-K145OK2022-04-16 17:41:29
2416Przybył Paweł Rzeszów-M169OK2022-04-24 19:13:15
14639Przybył Monika Rzeszów-K170OK2022-04-24 19:27:52
922Sakowicz Maciej Brzezie-M202OK2022-04-26 06:43:32
15223Sakowicz Elżbieta Brzezie-K203OK2022-04-26 06:55:58
14586Kozielec-Płoskonka Małgorzata Kraków-K182OK2022-04-26 07:41:23
15225Płoskonka Kamila Polish-K183OK2022-04-26 07:48:57
15236Marasek Anna Kraków-K-OK2022-04-28 08:35:01
15235Susuł Robert Kraków-M205OK2022-04-28 08:47:23
15240Kotlarczyk Ireneusz Kraków-M206OK2022-04-29 06:21:23
963Wieczorek Artur Dąbrowa Górnicza-M235OK2022-04-29 18:22:21
15203Bębenek Marcin Jaworzno-M263OK2022-05-03 07:16:49
15264Nowak Paulina Jaworzno-K264OK2022-05-03 07:17:27
2332Pilch Krystian Lipnica Wielka-M238OK2022-05-03 12:28:58
2333Pilch Barbara Lipnica Wielka-K239OK2022-05-03 12:29:45
15270Buzek Gabi Kraków-K268-2022-05-05 10:26:04

Trasa RODZINNADZIECKO0

Czas startu
7 maja 2022 11:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
18
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
4952Wiatrowska Maja --K60OK2022-04-16 17:41:29
4978Malirz Adrian Kraków-M107OK2022-04-16 17:41:29
4985Janeczek Zuzanna --K45OK2022-04-16 17:41:29
4986Janeczek Anna --K46OK2022-04-16 17:41:29
4922Kozakiewicz Filip Kraków-M64OK2022-04-16 17:41:29
4923Kozakiewicz Mikołaj Kraków-M65OK2022-04-16 17:41:29
4987Walerowski Tytus --M108OK2022-04-16 17:41:29
4915Wiatrowska Kalina Kraków-K61OK2022-04-16 17:41:29
15219Przybył Mikołaj Rzeszów-M167OK2022-04-24 19:40:45
15220Przybył Józef Rzeszów-M168OK2022-04-24 19:45:19
15221Sakowicz Maria Brzezie-K200OK2022-04-26 06:50:09
15222Sakowicz Michał Brzezie-M201OK2022-04-26 06:52:40
15226Płoskonka Dawid Polish-M181OK2022-04-26 20:38:21
15241Kotlarczyk Jakub Kraków-M233OK2022-04-29 06:31:10
15242Kotlarczyk Aleksandra Kraków-K234OK2022-04-29 06:34:00
15151Wieczorek Agata Dąbrowa Górnicza-K235OK2022-04-29 18:24:12
15246Kowalczyk Aleksandra Zawada Uszewska-K236OK2022-04-29 19:50:11
15269Bublik Matejko Kraków-M267-2022-05-05 10:24:11