Orienteering Marathon Cup

 

Nocna Masakra 2019

Organizer Maratony
Place woj. lubuskie - Gądków Wielki
Date 14 - 15 dec 2019
Headquarter Szkoła Podstawowa, ul. Kościuszki 47, 66-019 Gądków Wielki
Web page http://nocnamasakra.pl
Regualation http://maratony.home.pl/masakra/regulamin2019.htm
Description Rajd w najdłuższą noc w roku

Results

Route: TP25
Start time
Dec. 14, 2019, 6 p.m.
Limit time
10
PK count
10
Runners count
41
Virtual race
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time Links  
- 1433 Robert Kurasinski Szczecin Szczecin MW 404 10 300 - - 05:30:00 -   |   -
- 161 Robert Petersburski Mierzyn MIERZYN M 405 10 300 - - 05:30:00 -   |   -
- 447 Marek Dolatowski Świebodzin i tak się zgubię M 407 10 300 - - 07:48:00 -   |   -
- 1402 Przemysław Kociuba Szczecin TT Szczecin M 406 10 300 - - 05:30:00 -   |   -
- 147 Jerzy Krupowies Szczecin - MW 428 10 300 - - 09:01:00 -   |   -
- 264 Dariusz Burak Gorzów Wielkopolski - M 412 10 300 - - 07:16:00 -   |   -
- 265 Magdalena Olczak Gorzów Wlkp. - K 413 10 300 - - 07:16:00 -   |   -
- 2089 Rafał Garbowski Białystok - M 408 10 300 - - 09:23:00 -   |   -
- 4463 Michał Miller Poznań Wiewiór Adventure Team M 419 10 300 - - 09:04:00 -   |   -
- 4421 Klaudiusz Zawadzki Pobiedziska Wiewiór Adventure Team M 420 10 300 - - 09:03:00 -   |   -
- 4422 Joanna Skrobała Bolechowo - K 409 10 300 - - 09:03:00 -   |   -
- 1419 Piotr Prusiński Szczecin Jaskinia Behemota M 410 8 234 - - 10:06:00 -   |   -
- 4467 Arkadiusz Staroń Szczecin - M 411 8 234 - - 10:06:00 -   |   -
- 1428 Eliza Jaczynowska Poznań - K 414 10 300 - - 07:48:00 -   |   -
- 1452 Dariusz Skrobała Bolechowo - M 436 10 300 - - 07:05:00 -   |   -
- 163 Marcin Kaczyński Szczecin - M 415 10 300 - - 06:37:00 -   |   -
- 4473 Tomasz Bednarczyk Trzcianka - M 416 10 300 - - 08:09:00 -   |   -
- 306 Arkadiusz Arciuch Wałcz - M 417 10 300 - - 09:23:00 -   |   -
- 4476 Krzysztof Wilkołek Kraków - M 422 10 300 - - 05:51:00 -   |   -
- 4478 Katarzyna Żebrowska Trzcianka - KW 423 10 300 - - 08:09:00 -   |   -
- 1415 Mikołaj Bolczyk Piła PGSE M 424 10 300 - - 05:39:00 -   |   -
- 1413 Małgorzata Radomska Szczecin - K 425 10 300 - - 06:37:00 -   |   -
- 379 Pawel Horanin Sławoborze - M 429 10 300 - - 04:55:00 -   |   -
- 4485 Lukasz Horanin Sławoborze - M 430 10 300 - - 04:55:00 -   |   -
- 4474 Grzegorz Piątek Opalenica Jaskinia Behemota M 431 8 234 - - 10:06:00 -   |   -
- 119 Paweł Mikulak Poznań Los Pollos Hermanos M 432 5 150 - - 03:29:00 -   |   -
- 482 Przemysław Biegański Poznań ŻTR M 435 10 300 - - 04:49:00 -   |   -
- 4486 Paweł Pieczyński Szczecin - M 433 8 240 - - 07:32:00 -   |   -
- 4489 Hanna Pieczyńska Szczecin - K 434 8 240 - - 07:32:00 -   |   -

Results

Route: TP16h
Start time
Dec. 14, 2019, 4 p.m.
Limit time
16
PK count
45
Runners count
18
Virtual race
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails M 4 28 1567 - - 16:43:00 103.00 -   |   -
2 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW 6 24 1410 - - 15:55:00 91.98 -   |   -
3 148 Dariusz Jurkowski Szczecin - M 1 26 1361 - - 16:49:00 87.85 -   |   -
4 186 Mariusz Czajka Gdynia KInO Rekin M 7 23 1296 - - 16:24:00 82.71 -   |   -
5 103 Gabriel Bujakiewicz Pobiedziska On-Sight MW 3 22 1191 - - 16:19:00 76.01 -   |   -
5 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW 8 22 1191 - - 16:19:00 76.01 -   |   -
7 4466 Adam Walczak Kościerzyna - MW 5 21 1178 - - 16:22:00 75.18 -   |   -
8 1504 Krzysztof Borowiec Gdańsk Borówki M 11 23 1108 - - 16:52:00 70.71 -   |   -
9 4411 Magda Horova Praha, Czechy - KW 12 16 980 - - 15:34:00 62.54 -   |   -
10 1429 Rafał Purczyński Szczecin CFR M 9 16 850 - - 15:30:00 54.24 -   |   -
10 4624 Ryszard Piotrowski - - M 10 16 850 - - 15:30:00 54.24 -   |   -
12 4462 Vera Hajkova Praha - Czech Republic - KW 14 11 760 - - 16:00:00 48.50 -   |   -
13 4464 Alena Vencovska Česko - KW 15 9 580 - - 15:57:00 37.01 -   |   -
14 4412 Vladimír Hora Praha - MW 13 8 510 - - 15:44:00 32.55 -   |   -

Results

Route: TP50
Start time
Dec. 14, 2019, 4 p.m.
Limit time
15
PK count
20
Runners count
48
Virtual race
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 110 Karol Gostomczyk Studzienice RELAKS M 524 20 600 - - 07:41:00 53.00 -   |   -
2 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW 535 20 600 - - 07:45:00 51.57 -   |   -
3 107 Paweł Wolniewicz Dąbrówka - M 536 20 600 - - 08:32:00 46.02 -   |   -
4 418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team MW 526 20 600 - - 10:22:00 37.06 -   |   -
4 298 Marek Sobiegraj Myślibórz ZOZOS MW 529 20 600 - - 10:22:00 37.06 -   |   -
4 556 Adam Michalski Piaseczno Hałabała M 538 20 600 - - 10:22:00 37.06 -   |   -
7 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI MW 521 20 600 - - 10:45:00 35.74 -   |   -
8 133 Sebastian Rożko Gryfino KB Hermes Gryfino M 503 20 600 - - 10:58:00 35.03 -   |   -
8 4417 Krzysztof Miaśkiewicz Wrocław - M 517 20 600 - - 10:58:00 35.03 -   |   -
10 330 Tomasz Gąsiorek G - M 528 20 600 - - 11:00:00 34.92 -   |   -
11 1436 Marcin Owczarski Chojnice MMGO M 532 20 600 - - 11:07:00 34.56 -   |   -
12 240 Bartosz Klepacki Police - M 505 20 600 - - 11:11:00 34.35 -   |   -
13 173 Grzegorz Wójtowicz Szczecin Skraj Bagna M 510 20 600 - - 11:20:00 33.90 -   |   -
13 108 Robert Jendrzejewski Szczecin Skraj Bagna MW 512 20 600 - - 11:20:00 33.90 -   |   -
13 196 Łukasz Żurawski Police Skraj Bagna M 540 20 600 - - 11:20:00 33.90 -   |   -
16 183 Jerzy Ścibisz Szczecin - MW 516 20 600 - - 12:03:00 31.88 -   |   -
16 244 Sylwia Godlewska-Pocierznicka Szczecin - K 518 20 600 - - 12:03:00 31.88 -   |   -
16 4475 Rafał Podleś Szczecin - M 546 20 600 - - 12:03:00 31.88 -   |   -
16 260 Szymon Wojtczak Szczecin #fitInfinIT Infinit Codelab M 525 20 600 - - 12:03:00 31.88 -   |   -
20 311 Krzysztof Spychała Poznań - M 537 20 600 - - 13:41:00 28.08 -   |   -
20 227 Paweł Ignaczak Poznań Drużyna Twojej Starej M 544 20 600 - - 13:41:00 28.08 -   |   -
22 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW 501 20 600 - - 14:27:00 26.59 -   |   -
22 125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie MW 507 20 600 - - 14:27:00 26.59 -   |   -
22 4409 Krzysztof Michalak Człuchów - M 511 20 600 - - 14:27:00 26.59 -   |   -
25 4470 Robert Kapczyński Podgórzyn - M 515 20 600 - - 14:28:00 26.56 -   |   -
25 1375 Marek Wągrodzki Górzno Na Skuśkę M 502 20 600 - - 14:28:00 26.56 -   |   -
27 171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M 504 20 600 - - 14:29:00 26.52 -   |   -
27 174 Rafał Ostromęcki Warszawa - M 506 20 600 - - 14:29:00 26.52 -   |   -
29 4415 Hubert Augustyniak Osogóra - M 508 19 570 - - 08:15:00 25.20 -   |   -
30 4492 Lech Latecki Warszawa - M 531 19 570 - - 14:52:00 13.98 -   |   -
31 156 Jacek Baraniecki Szczecin OA PTTK MW 522 18 540 - - 14:24:00 13.25 -   |   -
32 228 Krzysztof Siemieniuk Dobrzyniewo Duże Ślepe Kociaki Team M 523 17 510 - - 12:56:00 12.51 -   |   -
33 275 Marcin Dondajewski Poznań UltraTrail M 530 12 360 - - 10:23:00 8.83 -   |   -
34 4469 Antoni Nowak Zakrzewo STN 'Raider' Poznań M 514 12 360 - - 14:14:00 6.44 -   |   -
35 4468 Tomasz Nowak Zakrzewo STN 'Raider' Poznań M 513 12 360 - - 14:16:00 6.43 -   |   -
36 336 Michał Fiedosiuk Wągrowiec - M 545 11 330 - - 05:14:00 5.89 -   |   -
37 634 Ryszard Świerczyński Polska Orientop Wrocław M 509 11 330 - - 06:11:00 4.99 -   |   -
38 288 Łukasz Drażan Warszawa KSAT M 519 11 330 - - 07:49:00 3.94 -   |   -
38 329 Mateusz Drażan Warszawa KSAT M 520 11 330 - - 07:49:00 3.94 -   |   -
40 4406 Boguslawa Strzelczyk Międzyrzecz - K 543 10 300 - - 11:46:00 3.59 -   |   -
41 4407 Izabela Ziarkowska Międzyrzecz - K 541 10 300 - - 11:47:00 3.58 -   |   -
42 4623 Jan Laszuk - - M 539 9 270 - - 10:15:00 3.22 -   |   -
43 4408 Robert Kamiński Międzyrzecz - M 542 8 240 - - 11:47:00 2.86 -   |   -

Results

Route: TR200
Start time
Dec. 14, 2019, 4:30 p.m.
Limit time
15
PK count
21
Runners count
42
Virtual race
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M 235 20 716 - - 15:34:00 100.00 -   |   -
2 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M 201 18 699 - - 15:01:00 97.63 -   |   -
3 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M 229 18 669 - - 15:01:00 93.44 -   |   -
3 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M 207 18 669 - - 15:01:00 93.44 -   |   -
5 115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M 233 18 667 - - 15:33:00 93.16 -   |   -
6 809 Mariusz Rudnicki Wołów - M 217 18 647 - - 15:33:00 90.36 -   |   -
6 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Cobra Rajd Team M 225 18 647 - - 15:33:00 90.36 -   |   -
8 333 Michał Bedyk Łódź IT Orient M 237 16 584 - - 15:26:00 81.56 -   |   -
9 301 Wojciech Paszkowski Białystok - M 239 15 570 - - 14:33:00 79.61 -   |   3Drerun
10 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina M 223 15 570 - - 14:49:00 78.18 -   |   -
10 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K 224 15 570 - - 14:49:00 100.00 -   |   -
12 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M 221 14 540 - - 13:13:00 74.06 -   |   -
13 202 Stanisław Ruchlicki Białystok Britenet M 226 15 535 - - 15:35:00 73.38 -   |   -
14 197 Piotr Szajduk Szczecin WRZASKUN M 202 14 530 - - 14:41:00 72.69 -   |   -
14 122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M 206 14 530 - - 14:41:00 72.69 -   |   -
14 284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT M 218 14 530 - - 14:41:00 72.69 -   |   -
14 312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K 230 14 530 - - 14:41:00 92.98 -   |   -
18 1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M 236 14 523 - - 15:17:00 71.73 -   |   -
19 1392 Piotr Szaciłowski Świnoujście - M 228 13 500 - - 12:37:00 68.58 -   |   -
20 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M 234 13 500 - - 12:38:00 68.49 -   |   -
21 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M 238 15 495 - - 15:55:00 67.80 -   |   -
22 4488 Grzegorz Szamrowicz Ząbkowice Śląskie - M 232 11 430 - - 14:53:00 58.90 -   |   -
23 2507 Małgorzata Szwaracka Gdańsk Morenka Team K 231 11 430 - - 14:54:00 75.44 -   |   -
24 113 Sławomir Makowiec Gdańsk - M 209 11 420 - - 14:53:00 57.53 -   |   -
25 208 Bartłomiej Sobieszczański Poznań MTB MEBLOPOL M 203 11 400 - - 13:10:00 54.79 -   |   -
26 4 Łukasz Mirowski Wrocław - M 214 9 350 - - 09:51:00 47.94 -   |   -
26 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M 220 9 350 - - 09:51:00 47.94 -   |   -
28 1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan M 204 7 251 - - 15:39:00 34.38 -   |   -
29 533 Krzysiek Pyta Bytom ciecierzyca wełnowiec M 219 7 250 - - 10:57:00 34.24 -   |   -
30 249 Przemysław Wieliński Szczecin Przyjaciele Konrada M 212 8 235 - - 15:45:00 32.19 -   |   -
30 270 Sławomir Juszczyk Szczecin Przyjaciele Konrada M 216 8 235 - - 15:45:00 32.19 -   |   -
30 268 Zbigniew Borciuch Szczecin Przyjaciele Konrada M 211 8 235 - - 15:45:00 32.19 -   |   -
30 251 Tomasz Juszczyk Szczecin Przyjaciele Konrada M 208 8 235 - - 15:45:00 32.19 -   |   -
30 1406 Borys Boczkowski Szczecin Przyjaciele Konrada M 227 8 235 - - 15:45:00 32.19 -   |   -
30 4419 Marcin Starkowski Warszawa Przyjaciele Konrada M 210 8 235 - - 15:45:00 32.19 -   |   -
36 886 Janusz Urbanik Słowik - M 215 5 200 - - 12:55:00 27.39 -   |   -
36 885 Janusz Urbanik Słowik - M - 5 200 - - 12:55:00 27.39 -   |   -
38 118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek M 213 3 60 - - 08:23:00 8.22 -   |   -

Results

Route: TR100
Start time
Dec. 14, 2019, 4:30 p.m.
Limit time
10
PK count
10
Runners count
5
Virtual race
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M 101 6 230 - - 09:58:00 45.00 -   |   -
2 4413 Paweł Karasiński Czeladź - M 104 5 170 - - 09:56:00 33.26 -   |   -
3 4491 Wojciech Jurkowski Sobieradz - M 102 7 127 - - 12:23:00 24.85 -   |   -
3 247 Aleksander Opałka Szczecin - M 103 7 127 - - 12:23:00 24.85 -   |   -