Puchar Maratonów na Orientację

 

KoRNO 2019

Organizator Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Miejsce woj. małopolskie - Dłużec
Data 31 sie 2019
Adres bazy Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu - Dłużec 7, 32-340 Wolbrom
Strona www http://roc.org.pl/
Regulamin http://roc.org.pl/index.php/regulamin-korno-2019/
Opis Rajd rozgrywać się będzie na terenie Jury Krakowsko - Częstochowskiej.

Lista startowa

Trasa: TP15 15
Czas startu
31 sierpnia 2019 10:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
41
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 899 Marta Gamrat Sosnowiec - K 6 OK 1 sierpnia 2019 16:22
- 900 Paweł Gamrat Sosnowiec - M 7 OK 1 sierpnia 2019 16:24
- 2266 Szymon Bronkowski - - M 13 OK 2 sierpnia 2019 21:19
- 2269 Anna Bronkowska - - K 12 OK 2 sierpnia 2019 21:20
- 2272 Dominika Bronkowska - - K 18 OK 2 sierpnia 2019 21:22
- 2270 Kinga Bronkowska - - K 14 OK 2 sierpnia 2019 21:23
- 887 Paweł Jary Świętochłowice - M 97 OK 2 sierpnia 2019 21:39
- 2223 Adrian Bembnista Katowice - M 15 OK 3 sierpnia 2019 17:06
- 2201 Robert Bembnista Katowice - M 16 OK 3 sierpnia 2019 18:44
- 3793 Karolina Kubik Bukowno - K 19 OK 5 sierpnia 2019 21:07
- 3794 Rafał Kubik Bukowno - M 25 OK 5 sierpnia 2019 21:24
- 972 Magdalena Nieduziak Bukowno - KW 20 OK 5 sierpnia 2019 21:28
- 1215 Łukasz Knaś Piekary Śląskie F-TEAM M 64 OK 8 sierpnia 2019 22:01
- 3818 Tadeusz Kucharski Katowice - MW 62 OK 10 sierpnia 2019 21:04
- 3820 Dalia Blimke-Dereń Tychy - K 56 OK 11 sierpnia 2019 17:24
- 3822 Roman Blimke Tychy - MW 57 OK 11 sierpnia 2019 17:38
- 3823 Wojtek Dereń Tychy - M 55 OK 11 sierpnia 2019 17:40
- 2153 Przemysław Langner - - M 86 OK 12 sierpnia 2019 11:31
- 2212 Zbigniew Tarnowski - - MW 87 OK 12 sierpnia 2019 12:21
- 3835 Kinga Jedrysik Toszek - K 79 OK 12 sierpnia 2019 19:14
- 1078 Mariusz Nastuła Bytom Night Runners Śląsk M 69 OK 12 sierpnia 2019 19:19
- 923 Magdalena Królikowska Modlniczka - K 80 OK 12 sierpnia 2019 20:59
- 926 Tristan Zajcew Krakow - M 81 OK 12 sierpnia 2019 20:59
- 3846 Barbara Langner - - K 71 OK 14 sierpnia 2019 10:18
- 3847 Kuba Langner - - M 72 OK 14 sierpnia 2019 10:18
- 3848 Krystian Langner - - M 73 OK 14 sierpnia 2019 10:18
- 3849 Anna Ciszewska - - K 74 OK 14 sierpnia 2019 10:19
- 3850 Arek Ciszewski - - M 75 OK 14 sierpnia 2019 10:19
- 3851 Adrian Ciszewski - - M 76 OK 14 sierpnia 2019 10:19
- 3879 Joanna Grygiel Żarki Letnisko - KW 114 OK 19 sierpnia 2019 08:27
- 3880 Jarosław Grygiel Żarki Letnisko - MW 115 OK 19 sierpnia 2019 08:47
- 2254 Michał Bronkowski - - M 123 OK 22 sierpnia 2019 20:49
- 2255 Alicja Bronkowska - - K 124 OK 22 sierpnia 2019 20:52
- 2257 Weronika Bronkowska - - K 125 OK 22 sierpnia 2019 20:53
- 2258 Anna Bronkowska - - K 126 OK 22 sierpnia 2019 20:54
- 3893 Łukasz Skwarczyński Miechów - M 163 OK 26 sierpnia 2019 20:58
- 3895 Wojciech Piktel Sosnowiec - M 150 OK 27 sierpnia 2019 07:17
- 3899 Wioletta Piktel Sosnowiec - K 151 OK 27 sierpnia 2019 22:47
- 3900 Magdalena Piktel Sosnowiec - K 152 OK 27 sierpnia 2019 23:19
- 683 Tomasz Płecha Kraków Kurka Edzia M 133 OK 29 sierpnia 2019 06:58
- 3902 Jolanta Skwarczyńska Miechów - K 164 OK 29 sierpnia 2019 08:50

Lista startowa

Trasa: TR50 50
Czas startu
31 sierpnia 2019 10:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
61
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 1299 Michał Mączka Siemianowice Śląskie - M 108 OK 24 lipca 2019 09:51
- 1297 Szymon Mączka Siemianowice Śląskie - M 109 OK 24 lipca 2019 09:53
- 1225 Radek Krzesa Katowice El Toro M 65 OK 24 lipca 2019 17:17
- 1226 Sylwia Maksym Katowice El Toro K 42 OK 24 lipca 2019 17:21
- 1209 Rafał Poni Czeladź VIVO M 40 OK 25 lipca 2019 10:02
- 1210 Dominika Poni Czeladź VIVO K 41 OK 25 lipca 2019 10:05
- 3779 Bartłomiej Bajsarowicz Kraków - M 2 OK 28 lipca 2019 19:27
- 3780 Andrzej Masłej Kraków - MW 24 OK 29 lipca 2019 22:37
- 897 Anna Wilk Katowice Gang Olsena K 33 OK 31 lipca 2019 07:54
- 2213 Maciek Dwornik Kraków Warczące Szprychy M 3 OK 31 lipca 2019 17:22
- 943 Paweł Gwóźdź Piekary Śląskie Grupa Kolarska Gliwice M 47 OK 31 lipca 2019 22:18
- 944 Nikodem Gwóźdź Piekary Śląskie Grupa Kolarska Gliwice M - - 31 lipca 2019 22:22
- 2296 Piotr Siemek Krakow - M 9 OK 2 sierpnia 2019 12:24
- 2256 Konrad Górszczak Kraków - M 44 OK 5 sierpnia 2019 00:53
- 2259 Katarzyna Kowalska Kraków - K 45 OK 5 sierpnia 2019 00:58
- 914 Jacek Wrzeciono Świętochłowice - M 23 OK 6 sierpnia 2019 08:02
- 2473 Grzegorz Blondzik Świętochłowice - M 17 OK 6 sierpnia 2019 09:05
- 3796 Sławomir Worpus Bełchatów - M 35 OK 6 sierpnia 2019 18:58
- 3795 Sławomir Mikołajczyk Bełchatów - MW 34 OK 6 sierpnia 2019 20:44
- 3803 Mirosław Kochanowski Kleszczów - MW 29 OK 7 sierpnia 2019 21:06
- 898 Wioleta Lisik Chorzów Gang Olsena K 30 OK 8 sierpnia 2019 12:16
- 834 Justyna Massalska Katowice Nutria Adventure Team K 31 OK 8 sierpnia 2019 13:01
- 1043 Zbyszek Pytka Chorzów - M 77 OK 9 sierpnia 2019 18:41
- 1044 Aleksandra Pytka Chorzów - K 78 OK 9 sierpnia 2019 18:43
- 3827 Michał Kipigroch Radomsko - M 63 OK 11 sierpnia 2019 22:18
- 1049 Olga Nawrocka Kraków Motorola Bike Team K 61 OK 11 sierpnia 2019 23:11
- 3830 Wojciech Pytlik Katowice - M 68 OK 12 sierpnia 2019 10:39
- 1227 Bartłomiej Janusz Ruda Śląska - M 66 OK 12 sierpnia 2019 10:54
- 3836 Łukasz Góras Bytom - M 84 OK 12 sierpnia 2019 19:21
- 954 Grzegorz Suchecki Dąbrowa Górnicza - M 88 OK 12 sierpnia 2019 23:35
- 961 Ignacy Suchecki Dąbrowa Górnicza - M 89 OK 12 sierpnia 2019 23:39
- 962 Ryszard Suchecki Dąbrowa Górnicza - M 90 OK 12 sierpnia 2019 23:42
- 3870 PIOTR NOWAK LEGIONOWO GERAPPA MW - - 15 sierpnia 2019 15:15
- 2220 Małgorzata Mękarska - - K 131 OK 15 sierpnia 2019 21:05
- 3872 Filip Bajak Kraków - M 132 OK 15 sierpnia 2019 21:16
- 3828 Magdalena Czarnecka Warszawa - K 112 OK 19 sierpnia 2019 14:51
- 983 Tomasz Puchalski Królewskie - M 101 OK 21 sierpnia 2019 12:27
- 1267 Marta Siedlecka Pogwizdów - K 117 OK 21 sierpnia 2019 14:22
- 3882 Jarosław Wiezik Cieszyn - MW 105 OK 21 sierpnia 2019 14:58
- 560 Iza Osyszko Kobyle - K - - 22 sierpnia 2019 12:12
- 3885 Andrzej Nowak WARSZAWA - MW - - 22 sierpnia 2019 13:55
- 3886 Michał Wangrat Warszawa - M 113 OK 22 sierpnia 2019 17:06
- 3887 Dawid Marasek Kraków - M 128 OK 23 sierpnia 2019 06:39
- 922 Maciej Sakowicz Brzezie - M 119 OK 23 sierpnia 2019 07:50
- 1293 Ireneusz Towarek Gliwice UKS Kometa Gliwice M 129 OK 23 sierpnia 2019 10:18
- 3888 Mikołaj Marasek Kraków - M 127 OK 23 sierpnia 2019 10:33
- 1294 Michał Towarek Gliwice UKS Kometa Gliwice M 130 OK 23 sierpnia 2019 13:24
- 924 Wojciech Leszczorz Katowice - M 144 OK 26 sierpnia 2019 09:35
- 2216 Konrad Leyko Jaworzno Róża Wiatrów / AzymutTeam M 157 OK 26 sierpnia 2019 13:42
- 3894 Piotr Leyko Jaworzno - M 148 OK 26 sierpnia 2019 23:34
- 3896 Tomasz Balicki Tychy Niezły i Ziółko M 161 OK 27 sierpnia 2019 19:06
- 3897 Paweł Ziółkowski Tychy Niezły i Ziółko M 154 OK 27 sierpnia 2019 19:11
- 3898 Stanislaw Kruczek Krakow - MW 160 OK 27 sierpnia 2019 20:34
- 2298 Stanisław Ciereszko - - M 158 OK 27 sierpnia 2019 21:39
- 3901 Maciej Skowronek Orzesze - MW - - 27 sierpnia 2019 22:31
- 2297 Joanna Ciereszko - - K 159 OK 28 sierpnia 2019 08:09
- 1041 Wojciech Kotkowski Bielsko-Biała - M 169 OK 28 sierpnia 2019 20:50
- 1103 Magdalena Kędzierska Kraków KTR BikeOrient K 173 OK 29 sierpnia 2019 09:04
- 3903 Michał Calik Kraków - M 172 OK 29 sierpnia 2019 12:57
- 3904 Paweł Hajduk Żywiec - M - - 29 sierpnia 2019 19:28
- 3905 Łukasz Płachta Dąbrowa Górnicza - M - - 29 sierpnia 2019 22:19

Wyniki

Trasa: TP8h
Czas startu
31 sierpnia 2019 08:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
50
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 570 Lukasz Bluza Katowice - M 189 - 1160 07:50:21 - 07:50:21 48,00 -   |   -
2 516 Konrad Ciuraszkiewicz Olkusz Beskidy Adventure Team M 107 - 1080 07:55:00 - 07:55:00 43,90 -   |   -
3 632 Paweł Moszkowicz Kraków - MW 191 - 1080 07:55:08 - 07:55:08 42,88 -   |   -
4 376 Sławomir Szczepański Poznań SS M 60 - 920 07:41:37 - 07:41:37 35,68 -   |   -
5 2025 Mariusz Opioła Brzesko Równia Pochyła M 102 - 920 07:55:13 - 07:55:13 34,66 -   |   -
6 417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M 135 - 880 08:03:41 - 08:03:41 33,15 -   |   -
6 1993 Łukasz Słomiany Katowice PIANA Z PYSKA M 188 - 880 08:03:41 - 08:03:41 33,15 -   |   -
6 1159 Joanna Grabowska Kraków WKS Wawel Kraków K 155 - 880 08:03:41 - 08:03:41 33,15 -   |   -
9 2234 Szymon Litwa - - M 110 - 870 07:52:36 - 07:52:36 32,77 -   |   -
10 3838 Jacek Nawrocki Bochnia - M 190 - 820 07:47:12 - 07:47:12 30,89 -   |   -
11 3825 Krzysztof Badyla Baczków - M 83 - 820 07:47:25 - 07:47:25 30,88 -   |   -
12 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M 4 - 730 07:57:02 - 07:57:02 27,49 -   |   -
13 1252 Paweł Fidelak Wrocław - M 5 - 730 07:57:08 - 07:57:08 27,48 -   |   -
14 386 Rafał Polański Katowice - M 146 - 700 07:50:23 - 07:50:23 26,35 -   |   -
15 976 Abu Szajna Zielonki Bajk eMTeBe M 139 - 670 07:42:59 - 07:42:59 25,22 -   |   -
16 3889 Tomasz Olejnik - - M 141 - 670 07:43:04 - 07:43:04 25,22 -   |   -
17 280 Maria Początek Żory KiZK K 137 - 660 07:59:44 - 07:59:44 24,84 -   |   -
18 998 Gienia Jamrozik Kraków Nożny Orjent MW 140 - 630 07:26:07 - 07:26:07 23,71 -   |   -
19 3890 Marcin Kutkiewicz Wadowice - M 162 - 630 08:05:46 - 08:05:46 21,78 -   |   -
20 481 Pawel Adamczyk Rybnik Accidenture M 138 - 620 07:50:40 - 07:50:40 21,43 -   |   -
21 160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M 171 - 610 08:05:55 - 08:05:55 21,09 -   |   -
22 278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy K 165 - 600 08:03:23 - 08:03:23 20,74 -   |   -
23 1343 Malwina Banaś Warszawa Pustelnik K 1 - 580 07:50:06 - 07:50:06 20,05 -   |   -
24 171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M 54 - 570 07:53:45 - 07:53:45 19,70 -   |   -
25 637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M 36 - 570 07:55:36 - 07:55:36 19,63 -   |   -
26 350 Grzegorz Matura Wojkowice Sąsiedzi M 26 - 560 07:54:55 - 07:54:55 19,28 -   |   -
27 1023 Andrzej Osyszko Kobyle - M 194 - 540 07:55:35 - 07:55:35 18,59 -   |   -
28 2219 Marcin Markiewicz - - M 32 - 530 07:45:15 - 07:45:15 18,25 -   |   -
29 2229 Rafał Ścigaj - - M 27 - 530 07:45:19 - 07:45:19 18,25 -   |   -
30 99 Wojciech Zając Ustrzyki Dolne Długouchy M 99 - 520 08:09:44 - 08:09:44 17,90 -   |   -
31 2287 Dariusz Glanas - - MW 134 - 510 08:00:41 - 08:00:41 17,56 -   |   -
32 2202 Justyna Dalecka - - K 37 - 470 07:54:53 - 07:54:53 16,18 -   |   -
33 1353 Dominika Stanek Szczecin RUDY KOT K 10 - 460 08:07:01 - 08:07:01 15,84 -   |   -
34 356 Dariusz Miśkiewicz Osowiec - MW 156 - 410 07:57:59 - 07:57:59 14,12 -   |   -
35 1247 Robert Fojt Siemonia Azymut Team M 143 - 260 06:10:55 - 06:10:55 8,95 -   |   -
36 284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT MW 91 - 190 08:16:52 - 08:16:52 6,54 -   |   -
37 3916 Barabara Szulc-Wyrężek - - K 193 - 1 08:15:51 - 08:15:51 1,00 -   |   -
38 1022 Joanna Patyk Chorzów - K 70 - 1 08:15:56 - 08:15:56 1,00 -   |   -
39 28 Mariusz Maryniak Kraków Compass Team M 145 - 1 08:37:52 - 08:37:52 1,00 -   |   -
40 3810 Adrian Szlembarski Wałbrzych - M 39 - 1 08:50:29 - 08:50:29 1,00 -   |   -
41 3799 Artur Kierski Wałbrzych - M 38 - 1 08:50:40 - 08:50:40 1,00 -   |   -

Wyniki

Trasa: TR150
Czas startu
31 sierpnia 2019 08:00
Limit czasu
10
liczba PK
-
Liczba zawodników
53
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M 67 - 2233 - - 10:36:50 100,00 -   |   -
1 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M 46 - 2233 - - 10:36:50 100,00 -   |   -
3 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M 118 - 2214 - - 10:55:03 99,15 -   |   -
4 15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M - - 2183 - - 10:36:48 97,76 -   |   -
5 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - - 1969 - - 10:50:24 88,18 -   |   -
6 1072 Piotr Zarzycki Łódź KTR BikeOrient / ITOrient M 59 - 1957 - - 10:12:22 87,64 -   |   -
7 859 Marcin Białka Jelenia Góra - M 106 - 1850 - - 10:49:59 82,85 -   |   -
8 1006 Maciej Kot Kraków Rajd Hawran M 111 - 1839 - - 10:50:09 82,36 -   |   -
9 1004 Magdalena Dudek Kraków Motorola Bike Team/Rajd Hawran K 104 - 1838 - - 10:51:22 100,00 -   |   -
10 578 Zenon Lulek Masłów Motyla Noga M 168 - 1828 - - 10:51:15 81,86 -   |   -
11 1096 Łukasz Senderek Warszawa Team 360° / Krakowska Wielka Pętla M - - 1721 - - 10:08:18 77,07 -   |   -
12 4 Łukasz Mirowski Wrocław - M 95 - 1720 - - 09:58:11 77,03 -   |   -
13 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina M 93 - 1661 - - 10:08:23 74,38 -   |   -
14 120 Roman Królikowski Modlniczka - M 103 - 1620 - - 09:58:08 72,55 -   |   -
15 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M 48 - 1619 - - 10:50:21 72,50 -   |   -
16 882 Daniel Staszewski Dąbrowa Górnicza - M - - 1604 - - 10:25:41 71,83 -   |   -
17 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K 92 - 1601 - - 10:38:29 87,11 -   |   -
18 122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M 100 - 1472 - - 10:07:59 65,92 -   |   -
18 197 Piotr Szajduk Szczecin WRZASKUN M - - 1472 - - 10:07:59 65,92 -   |   -
20 938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M 49 - 1431 - - 10:38:29 64,08 -   |   -
20 1099 Renata Nowińska Łódź OrientAkcja K 153 - 1431 - - 10:38:29 77,86 -   |   -
22 1989 Piotr Kuźniarowicz Umieszcz Wesołe Jeże M 8 - 1412 - - 10:17:11 63,23 -   |   -
23 1983 Artur Moroń - - M 166 - 1410 - - 09:53:28 63,14 -   |   -
23 2375 Marzka Janerka Chorzów - K 167 - 1410 - - 09:53:28 76,71 -   |   -
25 26 Piotr Banaszkiewicz Kraków KTR BikeOrient M 136 - 1381 - - 10:38:28 61,85 -   |   -
26 118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek M - - 1373 - - 10:56:28 61,49 -   |   -
27 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M - - 1357 - - 10:52:49 60,77 -   |   -
28 836 Agata Motyl-Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team K 21 - 1328 - - 10:41:10 72,25 -   |   -
29 837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M 22 - 1328 - - 10:41:12 59,47 -   |   -
30 1296 Angelika Nieduziak Gołcza - K 50 - 1311 - - 10:58:04 71,33 -   |   -
31 970 Wojciech Małodobry Miechów - M 43 - 1311 - - 10:58:23 58,71 -   |   -
32 3845 Anna Kwitowska Warszawa - K - - 1291 - - 10:09:00 70,24 -   |   -
33 809 Mariusz Rudnicki Wołów - M 51 - 1289 - - 10:10:34 57,73 -   |   -
33 813 Krzysztof Kowalski Wołów - M 58 - 1289 - - 10:10:34 57,73 -   |   -
35 965 Mikołaj Śmietański Skawina Recykling Przede Wszystkim M 121 - 1260 - - 10:39:33 56,43 -   |   -
36 866 Jacek Śmietański Skawina Recykling przede wszystkim M 120 - 1260 - - 10:39:34 56,42 -   |   -
37 693 Andrzej Smejda Warszawa - M - - 1252 - - 10:27:13 56,07 -   |   -
38 3792 Jacek Kostrzewa Kalisz tańczący z kompasem M 11 - 1240 - - 09:34:50 55,53 -   |   -
39 7 Tomasz Zadworny Łódź - M 94 - 1228 - - 10:21:30 54,99 -   |   -
40 1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M 82 - 1221 - - 10:58:49 54,68 -   |   -
41 826 Jolanta Ostaszkiewicz Wrocław ptaszniki K - - 1178 - - 10:01:39 64,09 -   |   -
42 975 Wojciech Pasiecznik Katowice Wounded Knee M 116 - 1071 - - 10:08:27 47,96 -   |   -
43 3892 Tomasz Opaszowski Siemianowice - M 149 - 1071 - - 10:08:35 47,95 -   |   -
44 1098 Krzysztof Ciosek Opole - M 96 - 1030 - - 09:44:11 46,11 -   |   -
45 825 Katarzyna Pokora Brzeg Dolny Ptaszniki K - - 978 - - 10:01:32 53,21 -   |   -
46 45 Marcin Franke Katowice Silesia Adventure Sport M 122 - 860 - - 07:48:38 38,50 -   |   -
47 1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M - - 750 - - 11:03:24 33,58 -   |   -
48 918 Przemysław Baster Kraków - M 170 - 250 - - 04:48:13 11,19 -   |   -
49 771 Grzegorz Rygalski Józefów Welocypedy M 52 - 41 - - 10:38:10 1,84 -   |   -