Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

KoRNO 2019

Organizator Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Miejsce woj. małopolskie - Dłużec
Data 31 sie 2019
Adres bazy Szkoła Podstawowa im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu - Dłużec 7, 32-340 Wolbrom
Strona www http://roc.org.pl/
Regulamin http://roc.org.pl/index.php/regulamin-korno-2019/
Zapis na 23 lipca 2019   -   29 sierpnia 2019
Opis Rajd rozgrywać się będzie na terenie Jury Krakowsko - Częstochowskiej.
Liczba zapisanych zawodników 205

Wyniki

Trasa TR150

Czas startu
31 sierpnia 2019 08:00
Limit czasu
10
liczba PK
-
Liczba zawodników
53
Wyniki nieoficjalne
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowypunkty przeliczenioweCzas całkowityPunkty
1-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia223310:36:50100.00
1-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-223310:36:50100.00
-11004Dudek Magdalena 🥉-KrakówMotorola Bike Team/Rajd Hawran183810:51:22100.00
-2945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina160110:38:2987.11
3-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure221410:55:0399.15
-31099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja143110:38:2977.86
4-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan218310:36:4897.76
-42375Janerka Marzka -Chorzów-141009:53:2876.71
5-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos196910:50:2488.18
-5836Motyl-Adamczyk Agata -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team132810:41:1072.25
6-1072Zarzycki Piotr -ŁódźKTR BikeOrient / ITOrient195710:12:2287.64
-61296Nieduziak Angelika -Gołcza-131110:58:0471.33
7-859Białka Marcin -Jelenia Góra-185010:49:5982.85
-73845Kwitowska Anna -Warszawa-129110:09:0070.24
8-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran183910:50:0982.36
-8826Ostaszkiewicz Jolanta -Wrocławptaszniki117810:01:3964.09
-9825Pokora Katarzyna -Brzeg DolnyPtaszniki97810:01:3253.21
9-578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga182810:51:1581.86
10-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla172110:08:1877.07
11-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-172009:58:1177.03
12-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina166110:08:2374.38
13-120Królikowski Roman -Modlniczka-162009:58:0872.55
14-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-161910:50:2172.50
15-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-160410:25:4171.83
16-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl147210:07:5965.92
16-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN147210:07:5965.92
18-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja143110:38:2964.08
19-1989Kuźniarowicz Piotr -UmieszczWesołe Jeże141210:17:1163.23
20-1983Moroń Artur ---141009:53:2863.14
21-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówKTR BikeOrient138110:38:2861.85
22-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek137310:56:2861.49
23-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team135710:52:4960.77
24-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team132810:41:1259.47
25-970Małodobry Wojciech -Miechów-131110:58:2358.71
26-809Rudnicki Mariusz -Wołów-128910:10:3457.73
26-813Kowalski Krzysztof -Wołów-128910:10:3457.73
28-965Śmietański Mikołaj -SkawinaRecykling Przede Wszystkim126010:39:3356.43
29-866Śmietański Jacek -SkawinaRecykling przede wszystkim126010:39:3456.42
30-693Smejda Andrzej -Warszawa-125210:27:1356.07
31-3792Kostrzewa Jacek -Kalisztańczący z kompasem124009:34:5055.53
32-7Zadworny Tomasz -Łódź-122810:21:3054.99
33-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient122110:58:4954.68
34-975Pasiecznik Wojciech -KatowiceWounded Knee107110:08:2747.96
35-3892Opaszowski Tomasz -Siemianowice-107110:08:3547.95
36-1098Ciosek Krzysztof -Opole-103009:44:1146.11
37-45Franke Marcin -KatowiceSilesia Adventure Sport86007:48:3838.50
38-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl75011:03:2433.58
39-918Baster Przemysław -Kraków-25004:48:1311.19
40-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy4110:38:101.84

Trasa TP8h

Czas startu
31 sierpnia 2019 08:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
50
Wyniki nieoficjalne
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowypunkty przeliczenioweCzas całkowityPunkty
1570Bluza Lukasz -Katowice-116007:50:2148.00
2516Ciuraszkiewicz Konrad -OlkuszBeskidy Adventure Team108007:55:0043.90
3632Moszkowicz Paweł -Kraków-108007:55:0842.88
4376Szczepański Sławomir -PoznańSS92007:41:3735.68
52025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła92007:55:1334.66
6417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club88008:03:4133.15
61159Grabowska Joanna 🥇-KrakówWKS Wawel Kraków88008:03:4133.15
61993Słomiany Łukasz -KatowicePIANA Z PYSKA88008:03:4133.15
93884Litwa Szymon -Mysłowice-87007:52:3632.77
103838Nawrocki Jacek -Bochnia-82007:47:1230.89
113825Badyla Krzysztof -Baczków-82007:47:2530.88
121097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław73007:57:0227.49
131252Fidelak Paweł -Wrocław-73007:57:0827.48
14386Polański Rafał -Katowice-70007:50:2326.35
15976Szajna Abu -ZielonkiBajk eMTeBe67007:42:5925.22
163889Olejnik Tomasz ---67007:43:0425.22
17280Początek Maria -ŻoryKiZK66007:59:4424.84
18998Jamrozik Gienia -KrakówNożny Orjent63007:26:0723.71
193890Kutkiewicz Marcin -Wadowice-63008:05:4621.78
20481Adamczyk Pawel -RybnikAccidenture62007:50:4021.43
21160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi61008:05:5521.09
22278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy60008:03:2320.74
231343Banaś Malwina -WarszawaPustelnik58007:50:0620.05
24171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad57007:53:4519.70
25637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw57007:55:3619.63
26350Matura Grzegorz -WojkowiceSąsiedzi56007:54:5519.28
271023Osyszko Andrzej -Kobyle-54007:55:3518.59
282219Markiewicz Marcin ---53007:45:1518.25
292229Ścigaj Rafał ---53007:45:1918.25
3099Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy52008:09:4417.90
312287Glanas Dariusz ---51008:00:4117.56
322202Dalecka Justyna ---47007:54:5316.18
331353Stanek Dominika -SzczecinRUDY KOT46008:07:0115.84
34356Miśkiewicz Dariusz -Osowiec-41007:57:5914.12
351247Fojt Robert -SiemoniaAzymut Team26006:10:558.95
36284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT19008:16:526.54
373916Szulc-Wyrężek Barbara ---108:15:511.00
381022Patyk Joanna -Chorzów-108:15:561.00
3928Maryniak Mariusz -KrakówCompass Team108:37:521.00
403810Szlembarski Adrian -Wałbrzych-108:50:291.00
413799Kierski Artur -Wałbrzych-108:50:401.00

Trasa TP15

Czas startu
31 sierpnia 2019 10:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
41
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
899Gamrat Marta Sosnowiec-K6OK2019-08-01 14:22:36
900Gamrat Paweł Sosnowiec-M7OK2019-08-01 14:24:16
2266Bronkowski Szymon --M13OK2019-08-02 19:19:03
2269Bronkowska Anna --K12OK2019-08-02 19:20:14
2272Bronkowska Dominika --K18OK2019-08-02 19:22:42
2270Bronkowska Kinga --K14OK2019-08-02 19:23:17
887Jary Paweł Świętochłowice-M97OK2019-08-02 19:39:34
2223Bembnista Adrian Katowice-M15OK2019-08-03 15:06:51
2201Bembnista Robert Katowice-M16OK2019-08-03 16:44:17
3793Kubik Karolina Bukowno-K19OK2019-08-05 19:07:05
3794Kubik Rafał Bukowno-M25OK2019-08-05 19:24:21
972Nieduziak Magdalena Bukowno-K20OK2019-08-05 19:28:21
1215Knaś Łukasz Piekary ŚląskieF-TEAMM64OK2019-08-08 20:01:09
3818Kucharski Tadeusz Katowice-M62OK2019-08-10 19:04:09
3820Blimke-Dereń Dalia Tychy-K56OK2019-08-11 15:24:02
3822Blimke Roman Tychy-M57OK2019-08-11 15:38:26
3823Dereń Wojtek Tychy-M55OK2019-08-11 15:40:55
2153Langner Przemysław --M86OK2019-08-12 09:31:12
2212Tarnowski Zbigniew --M87OK2019-08-12 10:21:04
3835Jedrysik Kinga Toszek-K79OK2019-08-12 17:14:53
1078Nastuła Mariusz BytomNight Runners ŚląskM69OK2019-08-12 17:19:39
923Królikowska Magdalena Modlniczka-K80OK2019-08-12 18:59:21
926Zajcew Tristan Krakow-M81OK2019-08-12 18:59:49
3846Langner Barbara --K71OK2019-08-14 08:18:03
3847Langner Kuba --M72OK2019-08-14 08:18:31
3848Langner Krystian --M73OK2019-08-14 08:18:58
3849Ciszewska Anna --K74OK2019-08-14 08:19:20
3850Ciszewski Arek --M75OK2019-08-14 08:19:33
3851Ciszewski Adrian --M76OK2019-08-14 08:19:50
3879Grygiel Joanna Żarki Letnisko-K114OK2019-08-19 06:27:39
3880Grygiel Jarosław Żarki Letnisko-M115OK2019-08-19 06:47:39
2254Bronkowski Michał --M123OK2019-08-22 18:49:52
2255Bronkowska Alicja --K124OK2019-08-22 18:52:10
2257Bronkowska Weronika --K125OK2019-08-22 18:53:38
2258Bronkowska Anna --K126OK2019-08-22 18:54:08
3893Skwarczyński Łukasz Miechów-M163OK2019-08-26 18:58:27
3895Piktel Wojciech Sosnowiec-M150OK2019-08-27 05:17:53
3899Piktel Wioletta Sosnowiec-K151OK2019-08-27 20:47:07
3900Piktel Magdalena Sosnowiec-K152OK2019-08-27 21:19:33
683Płecha Tomasz KrakówKurka EdziaM133OK2019-08-29 04:58:10
3902Skwarczyńska Jolanta Miechów-K164OK2019-08-29 06:50:28

Trasa TR50

Czas startu
31 sierpnia 2019 10:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
61
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
1299Mączka Michał Siemianowice Śląskie-M108OK2019-07-24 07:51:40
1297Mączka Szymon Siemianowice Śląskie-M109OK2019-07-24 07:53:18
1225Krzesa Radek KatowiceEl Toro / Body Idea KatowiceM65OK2019-07-24 15:17:35
1226Maksym Sylwia KatowiceEl Toro / Body Idea KatowiceK42OK2019-07-24 15:21:03
1209Ponikiewicz Rafał CzeladźVIVOM40OK2019-07-25 08:02:30
1210Ponikiewicz Dominika CzeladźVIVOK41OK2019-07-25 08:05:18
3779Bajsarowicz Bartłomiej Kraków-M2OK2019-07-28 17:27:52
3780Masłej Andrzej Kraków-M24OK2019-07-29 20:37:10
897Wilk Anna KatowiceGang OlsenaK33OK2019-07-31 05:54:02
2213Dwornik Maciek KrakówWarczące SzprychyM3OK2019-07-31 15:22:31
943Gwóźdź Paweł Piekary ŚląskieGrupa Kolarska GliwiceM47OK2019-07-31 20:18:03
944Gwóźdź Nikodem Piekary ŚląskieGrupa Kolarska GliwiceM--2019-07-31 20:22:02
2296Siemek Piotr Krakow-M9OK2019-08-02 10:24:03
2256Górszczak Konrad Kraków-M44OK2019-08-04 22:53:44
2259Kowalska Katarzyna Kraków-K45OK2019-08-04 22:58:03
914Wrzeciono Jacek Świętochłowice-M23OK2019-08-06 06:02:07
2473Blondzik Grzegorz Świętochłowice-M17OK2019-08-06 07:05:00
3796nieznany --M35OK2019-08-06 16:58:10
3795Mikołajczyk Sławomir Bełchatów-M34OK2019-08-06 18:44:32
3803Kochanowski Mirosław Kleszczów-M29OK2019-08-07 19:06:38
898Lisik Wioleta ChorzówGang OlsenaK30OK2019-08-08 10:16:31
834Massalska Justyna KatowiceNutria Adventure TeamK31OK2019-08-08 11:01:25
1043Pytka Zbyszek Chorzów-M77OK2019-08-09 16:41:39
1044Pytka Aleksandra Chorzów-K78OK2019-08-09 16:43:49
3827Kipigroch Michał Radomsko-M63OK2019-08-11 20:18:13
1049Nawrocka Olga KrakówMotorola Bike TeamK61OK2019-08-11 21:11:00
3830Pytlik Wojciech Katowice-M68OK2019-08-12 08:39:15
1227Janusz Bartłomiej Ruda Śląska-M66OK2019-08-12 08:54:32
3836Góras Łukasz Bytom-M84OK2019-08-12 17:21:28
954Suchecki Grzegorz Dąbrowa Górnicza-M88OK2019-08-12 21:35:54
961Suchecki Ignacy Dąbrowa Górnicza-M89OK2019-08-12 21:39:51
962Suchecki Ryszard Dąbrowa Górnicza-M90OK2019-08-12 21:42:26
3870Nowak Piotr LEGIONOWOGERAPPAM--2019-08-15 13:15:18
2220Mękarska Małgorzata --K131OK2019-08-15 19:05:19
3872Bajak Filip Kraków-M132OK2019-08-15 19:16:37
3828Czarnecka Magdalena Warszawa-K112OK2019-08-19 12:51:43
983Puchalski Tomasz Królewskie-M101OK2019-08-21 10:27:38
1267Siedlecka Marta Pogwizdów-K117OK2019-08-21 12:22:27
3882Wiezik Jarosław Cieszyn-M105OK2019-08-21 12:58:58
560Osyszko Iza Kobyle-K--2019-08-22 10:12:51
3885Nowak Andrzej WARSZAWA-M--2019-08-22 11:55:19
3886Wangrat Michał Warszawa-M113OK2019-08-22 15:06:01
3887Marasek Dawid Kraków-M128OK2019-08-23 04:39:23
922Sakowicz Maciej Brzezie-M119OK2019-08-23 05:50:38
1293Towarek Ireneusz GliwiceUKS Kometa GliwiceM129OK2019-08-23 08:18:18
3888Marasek Mikołaj Kraków-M127OK2019-08-23 08:33:31
1294Towarek Michał GliwiceUKS Kometa GliwiceM130OK2019-08-23 11:24:30
924Leszczorz Wojciech Katowice-M144OK2019-08-26 07:35:55
2216Leyko Konrad JaworznoRóża Wiatrów / AzymutTeamM157OK2019-08-26 11:42:15
3894Leyko Piotr Jaworzno-M148OK2019-08-26 21:34:03
3896Balicki Tomasz TychyNiezły i ZiółkoM161OK2019-08-27 17:06:00
3897Ziółkowski Paweł TychyNiezły i ZiółkoM154OK2019-08-27 17:11:35
3898Kruczek Stanislaw Krakow-M160OK2019-08-27 18:34:56
2298Ciereszko Stanisław --M158OK2019-08-27 19:39:02
3901Skowronek Maciej Orzesze-M--2019-08-27 20:31:49
2297Ciereszko Joanna --K159OK2019-08-28 06:09:24
1041Kotkowski Wojciech Bielsko-Biała-M169OK2019-08-28 18:50:27
1103Kędzierska Magdalena KrakówKTR BikeOrientK173OK2019-08-29 07:04:20
3903Calik Michał Kraków-M172OK2019-08-29 10:57:16
3904Hajduk Paweł Żywiec-M--2019-08-29 17:28:24
3905Płachta Łukasz Dąbrowa Górnicza-M--2019-08-29 20:19:42