Puchar Maratonów na Orientację

 

LISZKOR 2019

Organizator Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Miejsce woj. małopolskie - Świnna Poręba
Data 6 kwi 2019
Adres bazy Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte, Świnna Poręba 216, 34-106 Mucharz
Strona www http://roc.org.pl/
Regulamin http://roc.org.pl/index.php/regulamin-liszkor-2019/
Zapisy 5 marca 2019   -   5 kwietnia 2019
Opis Pieszo - rowerowy rajd na orientację. Rajd odbywać się będzie w woj. śląskim i małopolskim.

Lista startowa

Trasa: TRJ50 50
Czas startu
6 kwietnia 2019 11:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
1
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
965 Mikołaj Śmietański Skawina Recykling Przede Wszystkim M - - 14 marca 2019 09:24

Lista startowa

Trasa: TP15 15
Czas startu
6 kwietnia 2019 11:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
10
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
1215 Łukasz Knaś Piekary Śląskie F-TEAM M - - 14 marca 2019 19:14
2319 Ewelina Knas Piekary Śląskie - K - - 14 marca 2019 19:19
1049 Olga Nawrocka Kraków Motorola Bike Team K - - 16 marca 2019 12:39
2342 Marcin Nawrocki Kraków Strachy na Lachy M - - 16 marca 2019 12:43
950 Barbara Początek-Wójcik Gliwice KiZK K - - 18 marca 2019 21:53
2388 Anna Tylenda Krakow - K - - 18 marca 2019 22:58
2389 Paweł Grudzień Kraków - M - - 18 marca 2019 23:11
2405 Marcin Maj Kraków - M - - 19 marca 2019 19:39
954 Grzegorz Suchecki Dąbrowa Górnicza - M - - 20 marca 2019 00:07
2408 Agata Śmietańska Skawina - K - - 20 marca 2019 16:19

Lista startowa

Trasa: TP25 25
Czas startu
6 kwietnia 2019 11:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
13
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
925 Przemyslaw Niezgoda Żory ATZ Racibórz M - - 6 marca 2019 12:47
841 Marcin Ignacyk Kraków - M - - 9 marca 2019 18:28
899 Marta Gamrat Sosnowiec - K - - 11 marca 2019 17:05
2313 Magdalena Grzyb Sosnowiec - K - - 11 marca 2019 17:12
900 Paweł Gamrat Sosnowiec - M - - 14 marca 2019 08:33
2326 Joanna Bywalec Brzeg Dolny - K - - 15 marca 2019 12:35
2328 Marek Cimała Czechowice-Dziedzice - M - - 15 marca 2019 13:50
588 Anna Szawdzin Wrocław - K - - 16 marca 2019 09:28
124 Tomasz Kania Krakow - M - - 17 marca 2019 11:18
2403 Marcin Zdąbłarz Chrzanów - M - - 19 marca 2019 18:15
2404 Marta Korczyńska-Zdąbłarz Chrzanów - K - - 19 marca 2019 18:19
1024 Dariusz Szafran Tłuczań - M - - 19 marca 2019 21:11
1026 Damian Szafran Tłuczań - M - - 20 marca 2019 00:33

Lista startowa

Trasa: TR50 50
Czas startu
6 kwietnia 2019 11:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
11
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
2293 Karina Trojok - K - - 5 marca 2019 12:13
2292 Tomasz Niemczewski Katowice - M - - 5 marca 2019 12:14
922 Maciej Sakowicz Brzezie - M - - 11 marca 2019 08:58
990 Mariusz Słaboń Wolbrom Szprychy i Wentyl M - - 13 marca 2019 14:46
897 Anna Wilk Katowice Szprychy i Wentyl K - - 13 marca 2019 14:48
898 Wioleta Lisik Chorzów Szprychy i Wentyl K - - 14 marca 2019 12:01
1025 Daniel Howis Tychy - M - - 17 marca 2019 22:13
2402 Krzysztof Niemczewski Jaworzno 43-600 - MW - - 19 marca 2019 11:36
683 Tomasz Płecha Kraków Kurka Edzia M - - 19 marca 2019 14:15
866 Jacek Śmietański Skawina Recykling przede wszystkim M - - 19 marca 2019 20:44
1060 Andrzej Niewiarowski Zabierzów - M - - 20 marca 2019 13:11

Lista startowa

Trasa: TPJ15 15
Czas startu
6 kwietnia 2019 11:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
6
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
2347 Franciszek Nawrocki - - - - - 17 marca 2019 07:25
2348 Albert Nawrocki - - - - - 17 marca 2019 07:26
2406 Basia Śmietańska Skawina - K - - 19 marca 2019 22:12
961 Ignacy Suchecki Dąbrowa Górnicza - M - - 19 marca 2019 23:59
962 Ryszard Suchecki Dąbrowa Górnicza - M - - 20 marca 2019 00:05
2407 Małgorzata Śmietańska Skawina - K - - 20 marca 2019 16:07

Lista startowa

Trasa: TP50
Czas startu
6 kwietnia 2019 08:30
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
24
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
386 Rafał Polański Katowice - M - - 6 marca 2019 09:29
417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M - - 6 marca 2019 11:07
2068 Daniel Dziedzina Rabka Zdrój Epic_Team™ M - - 6 marca 2019 20:09
2142 Jakub Dziedzina Rabka-Zdrój Epic_Team™ M - - 6 marca 2019 20:16
637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M - - 6 marca 2019 22:14
387 Wiola Czostków Warszawa Accenture Runners Club K - - 7 marca 2019 10:14
1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW - - 8 marca 2019 01:02
512 Maciej Gąsiorowski Opole KRAN-SUW Opole M - - 10 marca 2019 20:11
481 Pawel Adamczyk Rybnik Accidenture M - - 10 marca 2019 22:02
937 Mateusz Wiktorowicz Krzeszowice Górzanka Nawojowa Góra M - - 13 marca 2019 12:09
452 Arkadiusz Mikler Kraków RELIM - WeeRide - GUTO M - - 13 marca 2019 21:34
2162 Zbigniew Mossoczy Zabierzów BIKEBOARD M - - 14 marca 2019 21:07
2325 Dariusz Szypulski Opole - M - - 15 marca 2019 10:13
2090 Jarek Borgiel Jastrzębie-Zdrój Coś nom pizło na łeb M - - 15 marca 2019 19:31
888 Ewa Hordziejewicz-Karasińska Bytom - K - - 16 marca 2019 15:54
2350 Dagmara Rzenno Bytom - K - - 16 marca 2019 20:11
376 Sławomir Szczepański Poznań SS M - - 17 marca 2019 11:10
35 Tomasz Duda Warszawa - M - - 17 marca 2019 23:29
149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M - - 18 marca 2019 10:28
516 Konrad Ciuraszkiewicz Olkusz - M - - 18 marca 2019 12:13
171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M - - 18 marca 2019 14:45
1305 Marcin Weiss Kolanowice - M - - 18 marca 2019 22:05
2083 Radosław Urbańczyk - - M - - 19 marca 2019 07:15
2387 Piotr Weiss Kolanowice - M - - 19 marca 2019 08:14

Lista startowa

Trasa: TR150
Czas startu
6 kwietnia 2019 08:00
Limit czasu
15
liczba PK
-
Liczba zawodników
36
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
4 Łukasz Mirowski Wrocław - M - - 5 marca 2019 11:05
5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M - - 5 marca 2019 11:19
9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - - 5 marca 2019 11:23
771 Grzegorz Rygalski Józefów Welocypedy M - - 5 marca 2019 11:55
106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - MW - - 5 marca 2019 19:04
1072 Piotr Zarzycki Łódź KTR BikeOrient / ITOrient M - - 6 marca 2019 13:19
831 Dariusz Kawecki Zabrze ETISOFT BIKE TEAM M - - 7 marca 2019 11:42
2021 Anna Pieróg - - KW - - 8 marca 2019 08:55
118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek MW - - 8 marca 2019 22:27
301 Wojciech Paszkowski Białystok - M - - 9 marca 2019 23:45
15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M - - 10 marca 2019 09:33
6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - - 12 marca 2019 17:08
836 Agata Motyl-Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team K - - 13 marca 2019 08:24
837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M - - 13 marca 2019 10:47
791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M - - 13 marca 2019 22:44
1 Daniel Śmieja Szczecin - M - - 14 marca 2019 00:30
1006 Maciej Kot Kraków Rajd Hawran M - - 15 marca 2019 10:35
1004 Magdalena Dudek Kraków Motorola Bike Team/Rajd Hawran K - - 15 marca 2019 11:27
2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - - 15 marca 2019 14:35
979 Basia Brudło Warszawa Ba-Bi K - - 15 marca 2019 14:36
980 Zbych Brudło Warszawa Ba-Bi M - - 15 marca 2019 14:36
981 Ola Pacowska-Brudło Warszawa Ba-Bi K - - 15 marca 2019 14:37
146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - MW - - 16 marca 2019 09:25
945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - - 16 marca 2019 20:39
946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina MW - - 16 marca 2019 20:42
693 Andrzej Smejda Warszawa - MW - - 17 marca 2019 12:35
809 Mariusz Rudnicki Wołów - MW - - 17 marca 2019 18:50
813 Krzysztof Kowalski Wołów - MW - - 17 marca 2019 19:23
120 Roman Królikowski Modlniczka - MW - - 17 marca 2019 21:27
1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M - - 18 marca 2019 17:32
1236 Arkadiusz Dziewior Gliwice Dziewiorki M - - 18 marca 2019 21:51
312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K - - 19 marca 2019 08:08
938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M - - 19 marca 2019 10:03
822 Tomasz Stefański Warszawa Welocypedy M - - 19 marca 2019 11:18
859 Marcin Białka Jelenia Góra - M - - 19 marca 2019 12:23
1989 Piotr Kuźniarowicz Umieszcz Wesołe Jeże M - - 19 marca 2019 14:47