Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Liszkor 2019

Organizator Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Miejsce woj. małopolskie - Świnna Poręba
Data 6 kwi 2019
Adres bazy Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte, Świnna Poręba 216, 34-106 Mucharz
Strona www http://roc.org.pl/
Regulamin http://roc.org.pl/index.php/regulamin-liszkor-2019/
Zapis na 5 marca 2019   -   5 kwietnia 2019
Opis Pieszo - rowerowy rajd na orientację. Rajd odbywać się będzie w woj. śląskim i małopolskim.
Liczba zapisanych zawodników 256

Wirtualny wyścig 3Drerun

TR150    TP50    TR50    TRJ50    TP25   

 

Wyniki

Trasa TR150

Czas startu
6 kwietnia 2019 08:00
Limit czasu
15
liczba PK
-
Liczba zawodników
48
Wyniki nieoficjalne
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowityPunkty
-11296Nieduziak Angelika -Gołcza-27144315:27:00100.00
1-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure38207013:26:00100.00
2-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl38207013:52:0096.88
-21004Dudek Magdalena 🥉-KrakówMotorola Bike Team/Rajd Hawran24132013:39:0091.48
-31005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS24124115:49:0086.00
3-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-38207013:59:0096.07
-4312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-21111915:01:0077.55
4-120Królikowski Roman -Modlniczka-37200015:20:0092.82
5-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp35189013:47:0087.71
-5945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina19106011:56:0073.46
6-1236Dziewior Arkadiusz -GliwiceDziewiorki28150012:09:0069.61
6-2458Pander Marek -Orzesze-28150012:09:0069.61
-6826Ostaszkiewicz Jolanta -Wrocławptaszniki19104013:21:0072.07
-6825Pokora Katarzyna -Brzeg DolnyPtaszniki19104013:21:0072.07
-81099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja1895013:42:0065.84
8-859Białka Marcin -Jelenia Góra-26142013:44:0065.90
9-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos26138010:53:0064.04
-9836Motyl-Adamczyk Agata -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team1266007:11:0045.74
-10981Pacowska-Brudło Ola -WarszawaBa-Bi522009:30:0015.25
-10979Brudło Basia -WarszawaBa-Bi522009:30:0015.25
10-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan26138011:26:0060.96
11-809Rudnicki Mariusz -Wołów-24135012:49:0059.64
12-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona24131014:46:0057.87
13-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówKTR BikeOrient24127011:04:0056.10
13-1072Zarzycki Piotr -ŁódźKTR BikeOrient / ITOrient24127011:04:0056.10
15-1989Kuźniarowicz Piotr -UmieszczWesołe Jeże23124815:02:0055.13
16-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS24124215:48:0054.87
17-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy22120012:25:0053.01
18-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy22120012:27:0052.87
19-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-21112011:34:0049.35
20-301Paszkowski Wojciech -Białystok-21111915:01:0049.30
21-7Zadworny Tomasz -Łódź-22111815:42:0049.26
22-2418Hrehorowicz Piotr -Kraków-21107013:20:0047.14
23-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina19106011:58:0046.70
24-1262Żelasko Andrzej -Mielec-19105011:29:0046.26
25-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient1895615:44:0042.12
26-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja1895013:42:0041.86
27-693Smejda Andrzej -Warszawa-1795012:31:0041.38
28-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek2491016:11:0039.64
29-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-1790006:40:0039.20
30-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia1689009:10:0038.77
31-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-1686010:46:0037.46
32-813Kowalski Krzysztof -Wołów-1686010:49:0037.29
33-918Baster Przemysław -Kraków-1472013:29:0031.22
34-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team1266007:11:0028.62
35-931Malawski Filip -KrakówVelocilamy1154012:13:0023.41
36-970Małodobry Wojciech -Miechów-1154012:26:0023.00
37-980Brudło Zbych -WarszawaBa-Bi522009:30:009.37

Trasa TP50

Czas startu
6 kwietnia 2019 08:30
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
59
Wyniki nieoficjalne
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowityPunkty
12162Mossoczy Zbigniew -ZabierzówBIKEBOARD1706:37:2853.00
22467Dzieżok Mateusz -Kraków-1706:37:3551.99
32349Bułka Łukasz -Zabierzów-1706:37:4550.96
4940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-81706:55:1847.85
535Duda Tomasz 🥈-Warszawa-1707:17:2545.43
62456Talanda Mateusz -Bielsko-Biała-1707:28:3744.30
62433Kołodziejczyk Michał -Kobiernice-1707:28:3744.30
6516Ciuraszkiewicz Konrad -OlkuszBeskidy Adventure Team1707:28:3744.30
92454Frączek-Bogacka Justyna -Krakow-1707:47:2542.52
102455Marcjanek Maciek --1707:47:3042.51
112437Leja Piotr -Zakopane-1707:49:2142.34
12376Szczepański Sławomir -PoznańSS1708:08:1140.71
12937Wiktorowicz Mateusz -KrzeszowiceGórzanka Nawojowa Góra1708:08:1140.71
142253Bzowski Michał ---1708:25:0239.35
15703Korpula Grzegorz -Piekoszów-1708:25:0439.35
16149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl1708:33:4438.68
17452Mikler Arkadiusz -KrakówRELIM - WeeRide - GUTO1708:44:5637.86
18417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club1708:44:5737.86
19529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów1709:10:2236.11
2099Zając Wojciech 3DRerunBystrzyca KłodzkaDługouchy1710:01:1433.05
201343Banaś Malwina -WarszawaPustelnik1710:01:1433.05
22512Gąsiorowski Maciej -OpoleKRAN-SUW Opole1710:25:2531.78
23717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty1710:25:2731.77
242325Szypulski Dariusz -Opole-1710:25:3231.77
25160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi1710:25:3531.77
26387Czostków Wiola -WarszawaAccenture Runners Club1711:01:5030.03
272417Gawęski Maciej -Kraków-1711:01:5730.02
28386Polański Rafał -Katowice-1711:02:1630.01
292083Urbańczyk Radosław ---1711:02:5929.98
30533Pyta Krzysiek -Bytomciecierzyca wełnowiec1711:05:0429.88
31481Adamczyk Pawel -RybnikAccidenture1711:08:5529.71
32499Stanowski Daniel -CzęstochowaElton&Borys1711:24:0929.05
331327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-1511:19:4925.63
34637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw1511:19:5325.63
3566Rychlicki Dariusz -WołkowyjaPogromcy kilometrów1511:46:5524.65
352447Machowski Sebastian -Pagorzyna-1511:46:5524.65
372114Bojczuk Marek ---1511:47:3224.63
38603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga1310:46:1821.34
391305Weiss Marcin -Kolanowice-1009:54:3916.42
392387Weiss Piotr -Kolanowice-1009:54:3916.42
412469Słopiecki Janusz -Kielce-910:05:2214.78
422450Pisarek Renata -Kraków-805:41:3513.13
431058Pisarek Piotr -Kraków-805:43:0113.08
441267Siedlecka Marta -Pogwizdów-807:42:409.70
452421Siedlecki Artur -Śląskie-807:42:489.69
46955Talaga Dominik -Kokotów-811:54:146.28
472157Majchrzyk Łukasz -KrakówEpic_Team™412:11:253.14
482142Dziedzina Jakub -Rabka-ZdrójEpic_Team™412:11:293.14
492068Dziedzina Daniel -Rabka ZdrójEpic_Team™412:11:413.14
-2350Rzenno Dagmara -Bytom--13:02:54-
-171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad-13:03:11-
-888Hordziejewicz-Karasińska Ewa -Bytom--13:02:22-

Trasa TR50

Czas startu
6 kwietnia 2019 11:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
45
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
2293Trojok Karina --K1OK2019-03-05 11:13:45
2292Niemczewski Tomasz Katowice-M2OK2019-03-05 11:14:37
922Sakowicz Maciej Brzezie-M5OK2019-03-11 07:58:52
990Słaboń Mariusz WolbromSzprychy i WentylM10OK2019-03-13 13:46:31
897Wilk Anna KatowiceGang OlsenaK13OK2019-03-13 13:48:20
898Lisik Wioleta ChorzówGang OlsenaK98OK2019-03-14 11:01:00
1025Howis Daniel Tychy-M78OK2019-03-17 21:13:32
2402Niemczewski Krzysztof Jaworzno 43-600-M60OK2019-03-19 10:36:58
683Płecha Tomasz KrakówKurka EdziaM62OK2019-03-19 13:15:43
866Śmietański Jacek SkawinaRecykling przede wszystkimM72OK2019-03-19 19:44:21
1043Pytka Zbyszek Chorzów-M113OK2019-03-25 18:48:14
1098Ciosek Krzysztof Opole-M115OK2019-03-25 19:16:19
1293Towarek Ireneusz GliwiceUKS Kometa GliwiceM118OK2019-03-25 19:22:21
1294Towarek Michał GliwiceUKS Kometa GliwiceM120OK2019-03-25 19:33:27
2422Sidzina Jakub Brzeszcze-M234-2019-03-25 19:37:50
2298Ciereszko Stanisław --M131OK2019-03-25 20:51:28
2297Ciereszko Joanna --K132OK2019-03-25 20:53:16
1044Pytka Aleksandra Chorzów-K133OK2019-03-25 21:11:28
2246Zawadzka Magdalena --K179OK2019-03-26 14:41:09
1253Kucza Jarosław Kąty WrocławskiePędzące ŚlimakiM181OK2019-03-26 21:35:41
1254Kucza Agnieszka Kąty WrocławskiePędzące ŚlimakiK182OK2019-03-26 21:39:57
976Szajna Abu ZielonkiBajk eMTeBeM185OK2019-03-28 14:34:44
2314Handydraj Daria KrakówBajk eMTeBeK186OK2019-03-28 14:39:32
2256Górszczak Konrad Kraków-M238OK2019-03-29 18:35:53
2259Kowalska Katarzyna Kraków-K239OK2019-03-29 18:38:16
2281Lupa Marcin --M196OK2019-03-29 19:08:11
989Pytel Marek Katowice-M197OK2019-03-29 21:19:18
2205Błaszczyk Dariusz Oleśnica-M240OK2019-03-30 09:06:15
2440Podlasek Bartłomiej DębicaQQ EntertainmentM199OK2019-03-30 09:27:45
2444Liszka Tadeusz Tychy-M200OK2019-03-30 17:36:24
1225Krzesa Radek KatowiceEl Toro / Body Idea KatowiceM201OK2019-03-30 20:42:48
1226Maksym Sylwia KatowiceEl Toro / Body Idea KatowiceK202OK2019-03-30 20:59:17
2210Hajduk Lidia --K213OK2019-03-31 19:04:41
656Hajduk Jacek OleśnicaBez SkorkaM214OK2019-03-31 19:07:20
2419Idzik Marcin Kraków-M220OK2019-04-01 07:51:46
2465Ptak Mariusz brzaczowice-M253OK2019-04-02 08:06:19
2296Siemek Piotr Krakow-M254OK2019-04-02 11:40:46
2295Szapski Maksymilian --M255OK2019-04-02 13:12:04
1045Bergier Tomasz ZielonkiZgórmysynyM164OK2019-04-03 10:18:38
914Wrzeciono Jacek Świętochłowice-M261OK2019-04-03 12:40:12
2473Blondzik Grzegorz Świętochłowice-M262OK2019-04-03 12:44:49
560Osyszko Iza Kobyle-K235OK2019-04-03 21:35:12
1260Jachym Joanna KrakówJJfitK165OK2019-04-04 15:01:01
2329Duśko Piotr Kraków-M166OK2019-04-04 17:05:35
2476Trzmielewski Roman Kraków-M--2019-04-05 19:21:03

Trasa TRJ50

Czas startu
6 kwietnia 2019 11:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
1
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
965Śmietański Mikołaj SkawinaRecykling Przede WszystkimM65OK2019-03-14 08:24:46

Trasa TPJ15

Czas startu
6 kwietnia 2019 11:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
18
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
2347Nawrocki Franciszek --M36OK2019-03-17 06:25:18
2348Nawrocki Albert --M37OK2019-03-17 06:26:13
2406Śmietańska Basia Skawina-K74OK2019-03-19 21:12:05
961Suchecki Ignacy Dąbrowa Górnicza-M79OK2019-03-19 22:59:15
962Suchecki Ryszard Dąbrowa Górnicza-M80OK2019-03-19 23:05:23
2407Śmietańska Małgorzata Skawina-K75OK2019-03-20 15:07:30
2411Początek Zosia ul.Zawiszy Czarnego 6/7-K64OK2019-03-22 05:54:20
2152Kopel Szymon Kraków-M104OK2019-03-25 09:54:51
2441Pytka Piotr --M150OK2019-03-30 13:21:44
2442Pytka Tomasz --M151OK2019-03-30 13:23:08
2443Pytka Zofia --K152OK2019-03-30 13:23:58
2272Bronkowska Dominika --K205OK2019-03-30 22:06:06
2255Bronkowska Alicja --K219OK2019-03-31 19:52:24
2460Kusmierski Patryk --M246OK2019-04-01 20:18:52
2461Biś Błażej --M247OK2019-04-02 04:45:01
2462Biś Nadia --K248OK2019-04-02 04:46:03
2463Trybała Piotr --M251OK2019-04-02 06:16:16
2464Trybała Bartłomiej --M252OK2019-04-02 06:17:09

Trasa TP15

Czas startu
6 kwietnia 2019 11:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
29
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
1049Nawrocka Olga KrakówMotorola Bike TeamK32OK2019-03-16 11:39:09
2342Nawrocki Marcin KrakówStrachy na LachyM33OK2019-03-16 11:43:50
950Początek-Wójcik Barbara GliwiceKiZKK55OK2019-03-18 20:53:26
2388Tylenda Anna Krakow-K99OK2019-03-18 21:58:30
2389Grudzień Paweł Kraków-M56OK2019-03-18 22:11:07
2405Maj Marcin Kraków-M71OK2019-03-19 18:39:47
954Suchecki Grzegorz Dąbrowa Górnicza-M81OK2019-03-19 23:07:21
2408Śmietańska Agata Skawina-K76OK2019-03-20 15:19:24
874Kopel Krzysztof Kraków-M103OK2019-03-25 09:53:26
2424Juszczyk Michał Katowice-M126OK2019-03-25 20:38:05
2425Zaremba Ewa Katowice-K127OK2019-03-25 20:41:50
2428Pytka Mariusz Chorzów-M136OK2019-03-25 21:28:31
2431Potęga Joanna Dąbrowa Górnicza-K144OK2019-03-26 07:17:18
2432Zobek Wojtek Dąbrowa Górnicza-M146OK2019-03-26 08:38:11
2435Roman Edyta Chorzów-K236-2019-03-28 08:27:44
2438Biś Jacek Blachownia-M191OK2019-03-29 13:24:07
2439Biś Edyta blachownia-K193OK2019-03-29 17:39:29
2266Bronkowski Szymon --M203OK2019-03-30 22:04:11
2269Bronkowska Anna --K204OK2019-03-30 22:05:16
2448Kusmierski Adam Częstochowa-M209OK2019-03-31 12:44:30
2254Bronkowski Michał --M218OK2019-03-31 19:51:03
2445Trybała Wojciech Zawoja-M249OK2019-04-02 06:10:27
2446Trybała Agnieszka Zawoja-K250OK2019-04-02 06:11:03
2472Dura Grzegorz Zagłębie-M260OK2019-04-03 11:21:23
2410Marek Marcin --M263OK2019-04-03 15:20:06
2475Ginter Katarzyna Kraków-K264OK2019-04-03 21:42:53
2474Kolera Agnieszka ślaskie-K169OK2019-04-04 21:13:18
2477Kolera Kasia Zagłębie-K161OK2019-04-04 21:23:15
2478Serwa Jakub Zagłębie-M301OK2019-04-04 21:37:17

Trasa TP25

Czas startu
6 kwietnia 2019 11:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
56
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
925Niezgoda Przemyslaw ŻoryBaraniokTeamM162OK2019-03-06 11:47:47
841Ignacyk Marcin Kraków-M23OK2019-03-09 17:28:51
899Gamrat Marta Sosnowiec-K9OK2019-03-11 16:05:04
2313Grzyb Magdalena Sosnowiec-K228-2019-03-11 16:12:05
900Gamrat Paweł Sosnowiec-M11OK2019-03-14 07:33:04
2326Bywalec Joanna Brzeg Dolny-K15OK2019-03-15 11:35:58
2328Cimała Marek Czechowice-Dziedzice-M16OK2019-03-15 12:50:08
588Szawdzin Anna Wrocław-K31OK2019-03-16 08:28:03
124Kania Tomasz Krakow-M39OK2019-03-17 10:18:57
2403Zdąbłarz Marcin Chrzanów-M69OK2019-03-19 17:15:31
2404Korczyńska-Zdąbłarz Marta Chrzanów-K70OK2019-03-19 17:19:22
1024Szafran Dariusz Tłuczań-M73OK2019-03-19 20:11:39
1026Szafran Damian Tłuczań-M77OK2019-03-19 23:33:28
2380Flak Grzegorz Bieruń-M83OK2019-03-22 07:24:37
2220Mękarska Małgorzata --K170OK2019-03-22 11:46:30
2412Huzar Bartosz CzęstochowaPodmorscy ŚlązacyM87OK2019-03-22 17:18:43
28Maryniak Mariusz KrakówCompass TeamM171OK2019-03-22 20:54:58
2287Glanas Dariusz --M84OK2019-03-24 05:59:37
2415Pietruszka Jakub CzęstochowaPodmorscy ŚlązacyM172OK2019-03-24 08:56:31
2416Przybył Paweł RzeszówPodmorscy ŚlązacyM89OK2019-03-24 21:02:48
2279Stanek Katarzyna --K232-2019-03-25 09:34:08
910Skutela Angelika ŚwierklaniecStrefa Byków BytomK110OK2019-03-25 16:45:42
2420Turska Agata Wieliczka-K114OK2019-03-25 18:49:39
567Stolarek Małgorzata BytomStrefa BykówK116OK2019-03-25 19:17:50
2225Ciosek Elżbieta --K119OK2019-03-25 19:27:31
2249Madeja Aleksandra BytomMGBK121OK2019-03-25 19:38:25
2341Szczepaniak Paweł TychyAphta TeamM177OK2019-03-25 20:11:21
2290Stojek Mateusz Ruda ŚląskaSRTM125OK2019-03-25 20:34:48
939Żółty Dawid Tychy-M128OK2019-03-25 20:45:36
2187Żero Sebastian --M129OK2019-03-25 20:47:24
2330Żero Dagmara Będzin-K130OK2019-03-25 20:49:50
2426Stojek Aleksander Ruda ŚląskaSRTM134OK2019-03-25 21:16:08
923Królikowska Magdalena Modlniczka-K135OK2019-03-25 21:20:42
1244Cyniewska Agnieszka Krakow-K178OK2019-03-25 21:36:07
530Podraza Anna TarnówUltraTarnówK138OK2019-03-25 21:38:00
2429Stojek Konstanty Ruda ŚląskaSRTM139OK2019-03-25 21:39:22
1245Vasilev Mikhail Kraków-M140OK2019-03-25 21:41:20
926Zajcew Tristan Krakow-M141OK2019-03-25 21:53:28
1285Lalewicz Marcin Dąbrowa Górnicza-M142OK2019-03-25 22:35:05
2430Kupka Urszula Bieruń-K143OK2019-03-26 06:52:57
2090Borgiel Jarek Jastrzębie-ZdrójCoś nom pizło na łebM145OK2019-03-26 08:23:34
2434Kupka Piotr Bieruń-M148OK2019-03-27 06:59:16
1014Warzecha Michał LibiążLibiążTeamM156OK2019-03-27 07:05:54
1011Piotrowski Krzysztof Libiąż-M149OK2019-03-27 08:20:17
2079Ginter Grzegorz KrakówAZS Collegium Medicum UJM157OK2019-03-27 19:28:56
2379Matyasik Karolina Kraków-K187OK2019-03-29 09:35:10
2436Lelek Agnieszka Kraków-K188OK2019-03-29 09:42:43
2451Byrczek Jan Gliwice-M211OK2019-03-31 15:40:33
1050Latała Bożena Kraków-K212OK2019-03-31 17:08:15
2452Stanek Michał Bytom-M242-2019-03-31 17:38:49
2453Dubik Marcin Tarnowskie GóryTKTJM224OK2019-03-31 18:40:01
1117Biała Weronika Wrocław-K222OK2019-04-01 09:40:23
2468Dyduch Magdalena Kraków-K257OK2019-04-02 15:21:02
638Skubida Ewa Stalowa WolaRajd Dolnego SanuK163OK2019-04-04 10:18:34
19Puka Hubert Stalowa WolaRajd Dolnego SanuM265OK2019-04-04 10:29:10
2449Cepcer Janusz AndrychówPeleton WadowiceM259OK2019-04-04 20:44:13