Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Siła KoRNOLisa 2020

Organizator Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Miejsce woj. małopolskie - Ciężkowice
Data 9 - 10 paź 2020
Adres bazy Ciężkowice
Strona www http://roc.org.pl/
Regulamin http://roc.org.pl/index.php/regulamin-kornolisa/
Zapis na 5 lutego 2020   -   6 października 2020
Opis Z przykrością informujemy, że jesteśmy zmuszeni z przyczyn od nas niezależnych (zagrożenie epidemiologiczne) przesunąć rajd „Siła KoRNOLisa”, który miał się odbyć 13-14 marca, na inny termin. O nowym terminie powiadomimy po jego ustaleniu (gdy sytuacja w kraju się poprawi). Zawody zostaną rozegrane w formie rogainingu, uczestnicy będą mieli do wyboru 7 tras, o różnej długości i stopniu trudności: - Trasa Rowerowa, zwana dalej: TR24 – limit czasu 24 h, - Trasa Piesza, zwana dalej: TP24 – limit czasu 24 h, - Trasa Rowerowa, zwana dalej: TR12 – limit czasu 12h, - Trasa Piesza, zwana dalej: TP12 – limit czasu 12h, - Trasa Rowerowa, zwana dalej: TR7 - limit czasu 7 h, - Trasa Piesza, zwana dalej: TP7 - limit czasu 7 h, - Trasa Rodzinna, zwana dalej: Wyprawa KoRNOLiska – limit czasu 5 h. Trasa rodzinna (Wyprawa KoRNOLiska) rozgrywana jest bez klasyfikacji, dlatego też dopuszcza się na niej poruszanie w sposób dowolny – zarówno pieszo, jak i rowerem. Dopuszczalne są także różne kombinacje tych sposób (np. dzieci na rowerze, dorośli pieszo itp.).
Liczba zapisanych zawodników 192

Lista startowa

Trasa: TP24 24
Czas startu
14 marca 2020 00:00
Limit czasu
24
liczba PK
-
Liczba zawodników
11
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zapisania się v ^  
- 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails MW 10 OK 7 lutego 2020 01:31
- 529 Tadeusz Podraza Tarnów UltraTarnów M 30 OK 11 lutego 2020 19:38
- 2453 Marcin Dubik Tarnowskie Góry TKTJ M 114 OK 18 lutego 2020 22:34
- 1236 Arkadiusz Dziewior Gliwice Dziewiorki M 31 OK 20 lutego 2020 08:51
- 4047 Michał Plata Piekary Śląskie TKTJ M 56 OK 26 lutego 2020 21:35
- 151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie RunTeam M 75 OK 28 lutego 2020 19:18
- 61 Barbara Szmyt Warszawa Klub InO STOWARZYSZE Warszawa K 108 OK 29 lutego 2020 21:09
- 105 Rafał Fałowski Gajków - MW 109 OK 2 marca 2020 11:42
- 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M 110 OK 2 marca 2020 11:48
- 276 Leszek Ścioch Warszawa - M 117 OK 4 marca 2020 11:15
- 4934 Tomek Kudłacz Podbeskidzie - M - - 4 marca 2020 12:30

Lista startowa

Trasa: TR24 24
Czas startu
14 marca 2020 00:00
Limit czasu
24
liczba PK
-
Liczba zawodników
14
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zapisania się v ^  
- 1201 Ania Witkowska Katowice Klub Królika Stefana K 3 OK 5 lutego 2020 10:00
- 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI MW 54 OK 5 lutego 2020 12:07
- 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M 9 OK 5 lutego 2020 13:44
- 106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - MW - - 10 lutego 2020 07:18
- 1262 Andrzej Żelasko Mielec - MW 55 OK 11 lutego 2020 19:07
- 120 Roman Królikowski Modlniczka - MW - - 13 lutego 2020 18:42
- 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K 27 OK 19 lutego 2020 07:50
- 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina MW 28 OK 19 lutego 2020 09:03
- 4 Łukasz Mirowski Wrocław - M 106 OK 20 lutego 2020 17:43
- 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M 107 OK 21 lutego 2020 21:56
- 693 Andrzej Smejda Warszawa - MW 74 OK 28 lutego 2020 09:50
- 1081 Marcin Gryszkalis Łódź - M 163 OK 9 marca 2020 03:38
- 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M - - 9 marca 2020 19:41
- 1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M - - 9 marca 2020 20:29

Lista startowa

Trasa: TP12 12
Czas startu
14 marca 2020 08:00
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
30
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zapisania się v ^  
- 2068 Daniel Dziedzina Rabka Zdrój Epic_Team™ M 158 OK 5 lutego 2020 18:45
- 2157 Łukasz Majchrzyk Kraków Epic_Team™ M 12 OK 8 lutego 2020 19:02
- 386 Rafał Polański Katowice - M - - 10 lutego 2020 10:05
- 4808 Kamila Lachera Katowice - K - - 11 lutego 2020 09:20
- 666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW 115 OK 11 lutego 2020 22:12
- 1144 Sylwia Łazowska Warszawa Łaziki K 116 OK 11 lutego 2020 22:13
- 2142 Jakub Dziedzina Rabka-Zdrój Epic_Team™ M 162 OK 13 lutego 2020 20:06
- 4652 Ewa Ogrodowicz Łódź - K 26 OK 18 lutego 2020 09:02
- 530 Anna Podraza Tarnów UltraTarnów K 29 OK 18 lutego 2020 18:53
- 2305 Kamila Chrząstowska - - K - - 19 lutego 2020 15:54
- 3958 Michał Gabała Będzin - M 68 OK 20 lutego 2020 22:18
- 171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M 69 OK 22 lutego 2020 01:22
- 1343 Malwina Banaś Warszawa Pustelnik K 38 OK 22 lutego 2020 08:02
- 4868 Katarzyna Kotlarczyk Kraków Toeris Racing Team K 41 OK 24 lutego 2020 18:29
- 4877 Aleksandra Jędrzejewska Kraków Toeris Racing Team K 52 OK 26 lutego 2020 21:20
- 4879 Tomasz Lewandowski Tarnów - MW 53 OK 26 lutego 2020 22:53
- 19 Hubert Puka Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu M 100 OK 27 lutego 2020 19:35
- 888 Ewa Hordziejewicz-Karasińska Bytom - K 73 OK 29 lutego 2020 16:51
- 2114 Marek Bojczuk - - M 102 OK 29 lutego 2020 21:15
- 717 Marek Porębski Targowisko Dziewiąty M 103 OK 1 marca 2020 21:20
- 1296 Angelika Nieduziak Gołcza - K 105 OK 2 marca 2020 20:05
- 1261 Rysiek Pręcikowski Wieliczka - MW 122 OK 3 marca 2020 09:45
- 4918 Dawid Jawor Kraków - M 77 OK 4 marca 2020 09:25
- 4942 Magdalena Biczak Tarnów - K 123 OK 4 marca 2020 22:53
- 4943 Jan Adamczyk Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa MW 159 OK 5 marca 2020 13:38
- 4948 Marek Dziedziak Gorlice - MW 127 OK 6 marca 2020 05:39
- 4971 Mikołaj Lewandowski Tarnów - M 161 OK 9 marca 2020 06:06
- 1999 Marek Lachera Katowice W pogoni za duchem M - - 9 marca 2020 07:51
- 2025 Mariusz Opioła Brzesko Równia Pochyła M 160 OK 9 marca 2020 10:08
- 4913 Marcin Miklasz Katowice - M - - 10 marca 2020 12:31

Lista startowa

Trasa: TR12 12
Czas startu
14 marca 2020 08:00
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
27
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zapisania się v ^  
- 2246 Magdalena Zawadzka - - K 24 OK 6 lutego 2020 18:55
- 836 Agata Motyl-Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team K 97 OK 7 lutego 2020 13:29
- 837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M 98 OK 7 lutego 2020 13:33
- 970 Wojciech Małodobry Miechów - MW 99 OK 10 lutego 2020 07:18
- 4812 Łukasz Polonius Katowice - M 16 OK 12 lutego 2020 14:37
- 2216 Konrad Leyko Jaworzno Róża Wiatrów / AzymutTeam M - - 12 lutego 2020 20:12
- 831 Dariusz Kawecki Zabrze ETISOFT BIKE TEAM M 51 OK 14 lutego 2020 08:28
- 2295 Maksymilian Szapski - - M 25 OK 18 lutego 2020 14:15
- 866 Jacek Śmietański Skawina Recykling przede wszystkim M 33 OK 19 lutego 2020 09:26
- 2090 Jarek Borgiel Jastrzębie-Zdrój Coś nom pizło na łeb M - - 20 lutego 2020 11:56
- 560 Iza Osyszko Kobyle - K - - 20 lutego 2020 12:27
- 992 Paweł Gorczyca Bolechowice - M - - 24 lutego 2020 12:10
- 1989 Piotr Kuźniarowicz Umieszcz Wesołe Jeże M 39 OK 24 lutego 2020 19:19
- 948 Wojciech Kapustka Żory ArsBona M 70 OK 27 lutego 2020 08:46
- 4882 Adam Jeżewski Gliwice - M - - 27 lutego 2020 13:42
- 1254 Agnieszka Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki K 71 OK 27 lutego 2020 21:43
- 1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M 72 OK 27 lutego 2020 21:43
- 2451 Jan Byrczek Gliwice - M 101 OK 29 lutego 2020 18:01
- 2217 Natalia Figiel - - K 104 OK 2 marca 2020 14:27
- 4947 Janusz Majer topolów - M - - 5 marca 2020 23:15
- 4027 Michał Zawadzki Kraków - M 126 OK 5 marca 2020 23:16
- 2162 Zbigniew Mossoczy Zabierzów BIKEBOARD M 157 OK 8 marca 2020 13:15
- 931 Filip Malawski Kraków Velocilamy M 156 OK 8 marca 2020 22:17
- 1006 Maciej Kot Kraków Rajd Hawran M - - 9 marca 2020 00:03
- 1004 Magdalena Dudek Kraków Motorola Bike Team/Rajd Hawran K 155 OK 9 marca 2020 00:17
- 850 Krzysztof Melon-Mika Skierniewice Los Maruderos M - - 9 marca 2020 22:59
- 2206 Paweł Masztalski Katowice Coś nom pizło na łeb M - - 9 marca 2020 23:32

Lista startowa

Trasa: TP7 7
Czas startu
14 marca 2020 10:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
58
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zapisania się v ^  
- 149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M 60 OK 5 lutego 2020 10:32
- 485 Krzysztof Mazur Tarnów Ekipa z Tarnowa MW - - 5 lutego 2020 14:50
- 2213 Maciek Dwornik Kraków Warczące Szprychy M 6 OK 6 lutego 2020 17:09
- 2214 Małgorzata Dwornik Kraków Warczące Szprychy K 7 OK 6 lutego 2020 17:15
- 981 Ola Pacowska-Brudło Warszawa Ba-Bi K 8 OK 7 lutego 2020 09:19
- 28 Mariusz Maryniak Kraków Compass Team M 146 OK 7 lutego 2020 14:25
- 2475 Katarzyna Ginter Kraków - K 11 OK 9 lutego 2020 19:27
- 2332 Krystian Pilch Lipnica Wielka - M 21 OK 10 lutego 2020 21:34
- 2333 Barbara Pilch Lipnica Wielka - K 22 OK 10 lutego 2020 21:35
- 2133 Piotr Kwiatkowski - - M 14 OK 10 lutego 2020 23:10
- 2135 Małgorzata Kwiatkowska - - K 15 OK 10 lutego 2020 23:13
- 4810 Zbigniew Kruk Gać Wydry Galicja M 34 OK 12 lutego 2020 08:07
- 926 Tristan Zajcew Krakow - M 17 OK 16 lutego 2020 20:08
- 923 Magdalena Królikowska Modlniczka - K 18 OK 16 lutego 2020 20:10
- 4042 Robert Miernik Rzeszow - M 20 OK 17 lutego 2020 11:57
- 4094 Oleksandr Darchuk Węgrzce - M 19 OK 17 lutego 2020 12:50
- 4041 Gabriel Niemirowski Rzeszów - M 23 OK 18 lutego 2020 10:42
- 2277 Jakub Urbański Kraków - M 32 OK 23 lutego 2020 22:16
- 2278 Agnieszka Sondej-Urbańska Kraków - K 36 OK 23 lutego 2020 22:16
- 1000 Magda Nowak Warszawa Telimenki K 45 OK 24 lutego 2020 16:14
- 2079 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ M 13 OK 25 lutego 2020 22:38
- 4874 Piotr Czyrka Warszawa - M 40 OK 26 lutego 2020 00:37
- 4875 Jagoda Wierzchowska Kraków - K 46 OK 26 lutego 2020 17:06
- 2187 Sebastian Żero - - M 47 OK 26 lutego 2020 20:43
- 2330 Dagmara Żero Będzin - K 48 OK 26 lutego 2020 20:49
- 2229 Rafał Ścigaj - - M 61 OK 27 lutego 2020 19:11
- 2253 Michał Bzowski - - M 63 OK 27 lutego 2020 20:40
- 4886 Magdalena Karpiel Kraków - K 64 OK 27 lutego 2020 20:45
- 638 Ewa Skubida Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu K 91 OK 27 lutego 2020 22:39
- 4043 Łukasz Techmański Rzeszów - M 65 OK 28 lutego 2020 11:37
- 1046 Jacek Majkowski Kraków - M 66 OK 28 lutego 2020 13:55
- 452 Arkadiusz Mikler Kraków RELIM - WeeRide - GUTO M 92 OK 28 lutego 2020 19:11
- 954 Grzegorz Suchecki Dąbrowa Górnicza - M 93 OK 29 lutego 2020 22:41
- 2290 Mateusz Stojek Ruda Śląska SRT M 94 OK 1 marca 2020 09:34
- 955 Dominik Talaga Kokotów - M 95 OK 1 marca 2020 17:56
- 957 Gabrysia Talaga Kokotów - K 81 OK 1 marca 2020 17:59
- 1274 Agnieszka Mikler Kraków WEERIDE GUTO K 96 OK 2 marca 2020 15:41
- 2221 Mikołaj Gołuński - - M 111 OK 2 marca 2020 23:10
- 2222 Anna Grzywna - - K 112 OK 2 marca 2020 23:13
- 2265 Michał Kański - - M 113 OK 3 marca 2020 10:29
- 4926 Mirosław Pogoń Miechów - MW 67 OK 3 marca 2020 10:42
- 1267 Marta Siedlecka Pogwizdów - K 118 OK 3 marca 2020 17:29
- 977 Krzysiek Jamrozik Kraków Nożny Orjent MW 119 OK 3 marca 2020 23:02
- 4687 Leszek Kwaśny katowice - MW 120 OK 4 marca 2020 09:56
- 683 Tomasz Płecha Kraków Kurka Edzia M 121 OK 5 marca 2020 09:45
- 2377 Marcin Bębenek Jaworzno - M - - 6 marca 2020 09:57
- 4950 Justyna Sobocha-Stanuch Kraków - K - - 6 marca 2020 12:10
- 4936 Lidia Walerowska Kraków - K 154 OK 6 marca 2020 16:48
- 4967 Krzysztof Wira Zborowice - M 150 OK 8 marca 2020 19:34
- 4968 Agata Kucharska Radłów - K 148 OK 8 marca 2020 19:37
- 2261 Alina Stanek Karniowice - K 151 OK 8 marca 2020 19:40
- 2220 Małgorzata Mękarska - - K - - 8 marca 2020 20:00
- 4969 Przemysław Góreczny ŁAŃCUT - M 149 OK 8 marca 2020 21:44
- 4972 Andrzej Wieczorek Racibórz hasiok M 147 OK 9 marca 2020 06:47
- 4974 Piotr Branny Ruda Śląska - M 152 OK 9 marca 2020 09:15
- 4975 Marta Branny Ruda Śląska - K 153 OK 9 marca 2020 10:30
- 2329 Piotr Duśko Kraków - M - - 9 marca 2020 14:02
- 2331 Monika Stefańczyk Kraków - K - - 9 marca 2020 20:47

Lista startowa

Trasa: TR7 7
Czas startu
14 marca 2020 10:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
15
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zapisania się v ^  
- 2227 Rafał Stanek Karniowice Zabierzów biega MW 35 OK 15 lutego 2020 17:56
- 3984 Piotr Stokłosa Konradów KORI EXTREME TEAM M 2 OK 18 lutego 2020 21:55
- 983 Tomasz Puchalski Królewskie - M 37 OK 24 lutego 2020 11:28
- 1049 Olga Nawrocka Kraków Motorola Bike Team K 42 OK 25 lutego 2020 21:58
- 941 Anna Palińska Bytom kp2B K 49 OK 26 lutego 2020 20:58
- 943 Paweł Gwóźdź Piekary Śląskie Grupa Kolarska Gliwice M 50 OK 26 lutego 2020 21:38
- 2218 Magdalena Socha-Stojek - - K 90 OK 27 lutego 2020 20:10
- 2226 Katarzyna Poła-Słowik - - K 62 OK 27 lutego 2020 20:25
- 976 Abu Szajna Zielonki Bajk eMTeBe M 145 OK 29 lutego 2020 19:00
- 2314 Daria Handydraj Kraków Bajk eMTeBe K 143 OK 2 marca 2020 08:01
- 2704 Joanna Chmiel - - K 144 OK 2 marca 2020 08:04
- 2256 Konrad Górszczak Kraków - M 124 OK 6 marca 2020 09:45
- 2259 Katarzyna Kowalska Kraków - K 125 OK 6 marca 2020 09:47
- 991 Jerzy Szar Targowisko - MW - - 9 marca 2020 15:44
- 993 Krystyna Szar Targowisko - K - - 9 marca 2020 15:45

Lista startowa

Trasa: TPJUNIOR 7
Czas startu
14 marca 2020 10:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
8
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zapisania się v ^  
- 979 Basia Brudło Warszawa Ba-Bi K 4 OK 7 lutego 2020 09:21
- 980 Zbych Brudło Warszawa Ba-Bi M 5 OK 7 lutego 2020 09:23
- 1001 Telimena Witkowska Warszawa Telimenki K 43 OK 24 lutego 2020 16:15
- 961 Ignacy Suchecki Dąbrowa Górnicza - M 78 OK 29 lutego 2020 22:35
- 962 Ryszard Suchecki Dąbrowa Górnicza - M 79 OK 29 lutego 2020 22:39
- 1211 Aleksander Mikler Kraków RELIM - WeeRide - GUTO M 80 OK 29 lutego 2020 22:49
- 2429 Konstanty Stojek Ruda Śląska SRT M 141 OK 8 marca 2020 23:06
- 2426 Aleksander Stojek Ruda Śląska SRT M 142 OK 8 marca 2020 23:12

Lista startowa

Trasa: TRJUNIOR 7
Czas startu
14 marca 2020 10:00
Limit czasu
7
liczba PK
-
Liczba zawodników
2
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zapisania się v ^  
- 3985 Kornelia Stokłosa Konradów KORI EXTREME TEAM K 1 OK 18 lutego 2020 22:06
- 944 Nikodem Gwóźdź Piekary Śląskie Grupa Kolarska Gliwice M 44 OK 26 lutego 2020 21:44

Lista startowa

Trasa: RODZINNA 0
Czas startu
14 marca 2020 11:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
19
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zapisania się v ^  
- 2378 Magdalena Adamczyk-Banach Kraków - K 57 OK 27 lutego 2020 10:11
- 4883 Karolina Matyasik Kraków - K - - 27 lutego 2020 14:26
- 2468 Magdalena Dyduch Kraków - KW 58 OK 27 lutego 2020 16:23
- 2459 Piotr Janeczek Mogilany Jot M 59 OK 28 lutego 2020 08:45
- 2266 Szymon Bronkowski - - M 84 OK 29 lutego 2020 10:08
- 2269 Anna Bronkowska - - K 85 OK 29 lutego 2020 10:10
- 4878 Katarzyna Wiatrowska Kraków - K 76 OK 29 lutego 2020 12:43
- 1103 Magdalena Kędzierska Kraków KTR BikeOrient K 86 OK 29 lutego 2020 13:37
- 26 Piotr Banaszkiewicz Kraków KTR BikeOrient M 87 OK 29 lutego 2020 23:51
- 4898 Julia Kozakiewicz Kraków - K 88 OK 1 marca 2020 23:49
- 4900 Michał Kozakiewicz Kraków - M 89 OK 1 marca 2020 23:59
- 4960 Dorota Janeczek Mogilany Jot K 134 OK 7 marca 2020 17:05
- 4962 Benedykt Walerowski Kraków - M 139 OK 7 marca 2020 19:20
- 4965 Wawrzyniec Banach Kraków - M 135 OK 8 marca 2020 18:50
- 4970 Michał Wiatrowski Kraków - M 140 OK 8 marca 2020 22:36
- 4976 Konrad Janowski Kraków - M 136 OK 9 marca 2020 10:18
- 4979 Przemysław Malirz Kraków - M 137 OK 9 marca 2020 14:14
- 4977 Agnieszka Malirz Kraków - K 138 OK 9 marca 2020 14:20
- 4981 Grzegorz Dyduch kraków - MW - - 9 marca 2020 22:02

Lista startowa

Trasa: RODZINNADZIECKO 0
Czas startu
14 marca 2020 11:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
8
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zapisania się v ^  
- 4922 Filip Kozakiewicz Kraków - M 82 OK 2 marca 2020 21:45
- 4923 Mikołaj Kozakiewicz Kraków - M 83 OK 2 marca 2020 21:49
- 4915 Kalina Wiatrowska Kraków - K 128 OK 6 marca 2020 15:38
- 4952 Maja Wiatrowska - - K 129 OK 6 marca 2020 15:43
- 4978 Adrian Malirz Kraków - M 130 OK 9 marca 2020 14:03
- 4985 Zuzanna Janeczek - - - 131 OK 10 marca 2020 06:47
- 4986 Anna Janeczek - - - 132 OK 10 marca 2020 06:47
- 4987 Tytus Walerowski - - - 133 OK 10 marca 2020 06:49