Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Nocna Masakra 2020

Organizer Maratony
Place woj. lubuskie - Ośno Lubuskie
Date 19 - 20 dec 2020
Headquarter Zajazd LasDwaTrzy, ul. Słubicka 1A, 69-220 Ośno Lubuskie
Web page http://nocnamasakra.pl
Regualation http://maratony.home.pl/masakra/regulamin2020.htm
Enrollment Dec. 2, 2020   -   Dec. 20, 2020
Description Rajd w najdłuższą noc w roku
All participants count 137

Virtual race 3Drerun

TP25    TP16h    TP50    TR100    TR200   

 

Results

Route: TP25
Start time
Dec. 19, 2020, 6 p.m.
Limit time
10
PK count
10
Runners count
31
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time Links  
- 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW 327 11 330 - - 05:10:00 -   |   -
- 119 Paweł Mikulak Poznań Los Pollos Hermanos M 313 11 330 - - 05:45:00 -   |   -
- 136 Grzegorz Żegliński Szczecin Cała Naprzód MW 301 11 330 - - 09:29:00 -   |   -
- 264 Dariusz Burak Gorzów Wielkopolski - M 307 11 330 - - 06:46:00 -   |   -
- 287 Łukasz Brzoski Trzebiszewo - M 319 7 210 - - 06:25:00 -   |   -
- 298 Marek Sobiegraj Myślibórz ZOZOS MW 326 11 330 - - 05:51:00 -   |   -
- 379 Pawel Horanin Sławoborze - M 306 11 330 - - 04:42:00 -   |   -
- 447 Marek Dolatowski Świebodzin i tak się zgubię M 310 6 180 - - 03:08:00 -   |   -
- 470 Barbara Wysocka Poznań - K 350 11 330 - - 08:28:00 -   |   -
- 482 Przemysław Biegański Poznań ŻTR M 321 11 330 - - 04:44:00 -   |   -
- 494 Tomasz Kozłowski Bugaj Los Pollos Hermanos M 314 11 330 - - 05:45:00 -   |   -
- 1415 Mikołaj Bolczyk Piła PGSE M 303 1 30 - - 00:16:00 -   |   -
- 1419 Piotr Prusiński Szczecin Jaskinia Behemota M 323 7 210 - - 04:46:00 -   |   -
- 1438 Bartłomiej Mazan Szczecin KOS BnO Szczecin M 325 11 330 - - 04:06:00 -   |   -
- 3828 Magdalena Czarnecka Warszawa - K 317 10 300 - - 08:46:00 -   |   -
- 3886 Michał Wangrat Warszawa - M 318 11 330 - - 09:21:00 -   |   -
- 4412 Vladimír Hora Praha - MW 304 9 270 - - 08:42:00 -   |   -
- 4474 Grzegorz Piątek Opalenica Jaskinia Behemota M 324 7 210 - - 04:46:00 -   |   -
- 4475 Rafał Podleś Szczecin - M 315 11 330 - - 06:47:00 -   |   -
- 4485 Lukasz Horanin Sławoborze - M 308 11 330 - - 04:43:00 -   |   -
- 4493 Krzysztof Dusza Wrocław O jeden PK za daleko M 322 9 270 - - 09:03:00 -   |   -
- 4655 Paweł Dryszel Gorzów Wlkp. - M 320 7 210 - - 06:25:00 -   |   -
- 5351 Agnieszka Żeglińska Szczecin - K 302 4 120 - - 01:58:00 -   |   -
- 5362 Łukasz Stefaniak Szczecin - M 305 11 330 - - 05:07:00 -   |   -
- 5371 Anita Głazowska Szczecin - K 316 11 330 - - 06:48:00 -   |   -
- 5374 Pawel Dusza Wrocław - M 329 7 210 - - 07:16:00 -   |   -
- 5375 Aleksandra Dusza Wroclaw - K 328 7 210 - - 07:15:00 -   |   -
- 5382 Filip Galoch - - M 351 11 330 - - 08:28:00 -   |   -

Results

Route: TP16h
Start time
Dec. 19, 2020, 4 p.m.
Limit time
16
PK count
40
Runners count
16
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
8 99 Wojciech Zając Bystrzyca Kłodzka Długouchy M 614 22 1200 - - 15:49:00 76.63 -   |   -
6 103 Gabriel Bujakiewicz Pobiedziska On-Sight MW 602 25 1222 - - 16:58:00 78.03 -   |   -
3 105 Rafał Fałowski Gajków - MW 608 26 1350 - - 15:54:00 86.71 -   |   3Drerun
3 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M 606 26 1350 - - 15:54:00 86.71 -   |   -
1 155 Michał Jędroszkowiak Książ Wielkopolski Bohaterzy Ziemi M 613 30 1566 - - 16:24:00 103.00 -   |   -
9 171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M 609 16 827 - - 16:23:00 52.81 -   |   -
9 174 Rafał Ostromęcki Warszawa - M 607 16 827 - - 16:23:00 52.81 -   |   -
2 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails MW 600 25 1440 - - 15:57:00 93.95 -   |   -
7 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW 603 25 1221 - - 16:59:00 77.97 -   |   -
13 319 Stanisław Olbryś Nasielsk KB Legionowo MW 615 14 742 - - 16:18:00 47.38 -   |   -
14 363 Sebastian Grodecki Chocianów Chocianów M 612 12 530 - - 15:13:00 33.84 -   |   -
9 1375 Marek Wągrodzki Górzno Na Skuśkę M 611 16 827 - - 16:23:00 52.81 -   |   -
9 3958 Michał Gabała Będzin - M 610 16 827 - - 16:23:00 52.81 -   |   -
5 4411 Magda Horova Praha, Czechy - KW 605 23 1240 - - 15:28:00 79.18 -   |   -

Results

Route: TP50
Start time
Dec. 19, 2020, 4 p.m.
Limit time
15
PK count
20
Runners count
47
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
9 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI MW 529 19 570 - - 12:33:00 32.21 -   |   -
25 25 Paweł Jankowiak Paproć Chyże BnO / Z Mapą M 527 13 390 - - 05:06:00 16.87 -   |   -
6 27 Sebastian Wojciech Rokietnica Wilga Orient M 510 19 570 - - 10:45:00 37.60 -   |   -
20 107 Paweł Wolniewicz Dąbrówka - M 536 18 540 - - 09:29:00 25.53 -   |   -
12 108 Robert Jendrzejewski Szczecin Skraj Bagna MW 543 19 570 - - 13:29:00 29.98 -   |   -
29 110 Karol Gostomczyk Studzienice RELAKS M 601 11 330 - - 04:59:00 11.18 -   |   -
30 125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie MW 542 11 330 - - 11:33:00 4.82 -   |   -
7 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW 528 19 570 - - 11:07:00 36.36 -   |   -
26 133 Sebastian Rożko Gryfino Gryf-InO Team M 507 12 360 - - 08:14:00 15.57 -   |   -
1 159 Marcin Hippner Gdańsk Morenka Team M 534 19 570 - - 08:59:00 46.50 -   |   -
12 173 Grzegorz Wójtowicz Szczecin Skraj Bagna M 506 19 570 - - 13:29:00 29.98 -   |   -
10 183 Jerzy Ścibisz Szczecin - MW 604 19 570 - - 12:58:00 31.18 -   |   -
21 196 Łukasz Żurawski Police Skraj Bagna M 508 14 420 - - 09:41:00 19.86 -   |   -
28 240 Bartosz Klepacki Police - M 502 12 360 - - 10:31:00 12.19 -   |   -
11 260 Szymon Wojtczak Szczecin Init M 521 19 570 - - 12:59:00 31.14 -   |   -
17 308 Katarzyna Sochacka Rokietnica - K 530 19 570 - - 14:47:00 27.34 -   |   -
19 330 Tomasz Gąsiorek Grodzisk Speleoklub GAWRA M 544 19 570 - - 14:48:00 27.31 -   |   -
14 337 Janusz Adamski Szczecin - MW 538 19 570 - - 14:26:00 28.01 -   |   -
17 347 Waldemar Binkowski Leszno - MW 515 19 570 - - 14:47:00 27.34 -   |   -
37 632 Paweł Moszkowicz Kraków - MW 537 8 240 - - 04:26:00 3.26 -   |   -
38 753 Anna Hołdakowska Warszawa - K 524 7 210 - - 04:26:00 2.85 -   |   -
23 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M 518 14 420 - - 10:35:00 18.17 -   |   -
23 1252 Paweł Fidelak Wrocław - M 519 14 420 - - 10:35:00 18.17 -   |   -
31 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW 512 11 330 - - 11:34:00 4.82 -   |   -
3 1387 Adam Gąsiorek Sulęcin - M 511 19 570 - - 10:32:00 38.54 -   |   -
3 1393 Ernest Kaiser Gorzów Wlkp. MTB4FUN M 522 19 570 - - 10:32:00 38.54 -   |   -
8 1436 Marcin Owczarski Chojnice MMGO M 535 19 570 - - 11:43:00 34.50 -   |   -
3 1474 Robert Nowicki Baczyna MumiakiMtb4fun M 531 19 570 - - 10:32:00 38.54 -   |   -
39 2089 Rafał Garbowski Białystok - M 517 7 210 - - 08:39:00 1.46 -   |   -
32 4119 Małgorzata Kruszek Warszawa Wydry K 503 10 300 - - 05:35:00 4.38 -   |   -
32 4120 Kamil Rogóż Warszawa Wydry M 505 10 300 - - 05:35:00 4.38 -   |   -
22 4486 Paweł Pieczyński Szczecin - M 520 14 420 - - 09:59:00 19.26 -   |   -
26 5086 Patrycja Gajek Gryfino Gryf-InO Team K 516 12 360 - - 08:14:00 15.57 -   |   -
41 5359 Krzysztof Urbanski Krakow - M 514 4 120 - - 06:01:00 1.00 -   |   -
40 5363 Łukasz Tamborski Bezrzecze - M 523 7 210 - - 11:35:00 1.09 -   |   -
34 5370 Krzysztof Żbik Gorzó Wlkp - M 540 10 300 - - 06:00:00 4.07 -   |   -
2 5372 Barbara Kasperska Gorzow Wielkopolski - K 532 19 570 - - 10:31:00 39.44 -   |   -
14 5373 Grzegorz Lencewicz Szczecin - MW 533 19 570 - - 14:26:00 28.01 -   |   -
14 5379 Hubert Lewandowski Szczecin - M 539 19 570 - - 14:26:00 28.01 -   |   -
35 5380 Bogusław Ogrodnik Wrocław - MW 541 9 270 - - 12:10:00 3.67 -   |   -
35 5381 Ilona Gierus Wrocław - K 552 9 270 - - 12:10:00 3.67 -   |   -

Results

Route: TR100
Start time
Dec. 19, 2020, 4:30 p.m.
Limit time
10
PK count
10
Runners count
6
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 1126 Artur Janik Leszno Ambit Racing Team M 105 8 250 - - 09:10:00 45.00 -   |   -
1 2164 Jarosław Dawidziak Leszno Ambit Racing Team M 103 8 250 - - 09:10:00 45.00 -   |   -
1 2498 Adam Wiśniewski Leszno AMBIT RACING TEAM MW 102 8 250 - - 09:10:00 45.00 -   |   -
6 4413 Paweł Karasiński Czeladź - M 101 5 130 - - 07:06:00 23.40 -   |   -
1 5369 Karol Klamke Rydzyna AMBIT RACING TEAM M 104 8 250 - - 09:10:00 45.00 -   |   -
5 5376 Tomasz Ignasiak Czerwieńsk - MW 106 7 190 - - 09:41:00 34.20 -   |   -

Results

Route: TR200
Start time
Dec. 19, 2020, 4:30 p.m.
Limit time
15
PK count
20
Runners count
37
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
13 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl MW 208 14 580 - - 11:48:00 82.04 -   |   -
17 4 Łukasz Mirowski Wrocław - M 219 15 542 - - 15:28:00 76.66 -   |   -
35 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M 212 5 190 - - 04:05:00 24.94 -   |   -
2 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - MW 202 18 700 - - 14:53:00 99.01 -   |   -
16 7 Tomasz Zadworny Łódź - M 250 13 550 - - 14:42:00 77.79 -   |   -
32 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M 210 6 240 - - 05:13:00 32.67 -   |   -
20 113 Sławomir Makowiec Gdańsk - M 214 13 480 - - 14:47:00 66.89 -   |   -
1 115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M 209 18 707 - - 15:03:00 100.00 -   |   -
6 117 Piotr Dopierała Dopiewo Poco Loco Adventure Team M 226 17 664 - - 15:06:00 93.92 -   |   -
15 118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek MW 203 15 576 - - 15:04:00 81.47 -   |   3Drerun
13 120 Roman Królikowski Modlniczka - MW 215 14 580 - - 11:48:00 82.04 -   |   -
8 122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M 205 15 590 - - 15:20:00 83.45 -   |   -
35 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - MW 213 5 190 - - 04:05:00 24.94 -   |   -
12 197 Piotr Szajduk Szczecin WRZASKUN MW 223 15 589 - - 15:21:00 83.31 -   |   -
5 202 Stanisław Ruchlicki Białystok Britenet M 217 17 671 - - 15:09:00 94.91 -   |   -
23 249 Przemysław Wieliński Szczecin Przyjaciele Konrada M 230 11 370 - - 14:19:00 51.56 -   |   -
30 268 Zbigniew Borciuch Szczecin Przyjaciele Konrada MW 231 9 310 - - 14:20:00 42.20 -   |   -
8 284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT MW 251 15 590 - - 15:20:00 83.45 -   |   -
22 301 Wojciech Paszkowski Białystok - M 216 12 420 - - 12:25:00 58.53 -   |   -
31 303 Paweł Cichoń Poznań KOPER Architektura M 218 8 242 - - 16:18:00 32.95 -   |   -
8 312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K 221 15 590 - - 15:20:00 100.00 -   |   -
26 533 Krzysiek Pyta Bytom ciecierzyca wełnowiec M 234 8 330 - - 14:54:00 45.88 -   |   -
26 580 Mateusz Cieślicki Dąbrowa Górnicza AZYMUT TEAM M 235 8 330 - - 14:54:00 45.88 -   |   -
3 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Cobra Rajd Team M 204 17 690 - - 14:43:00 97.60 -   |   -
3 809 Mariusz Rudnicki Wołów - MW 222 17 690 - - 14:43:00 97.60 -   |   -
28 813 Krzysztof Kowalski Wołów - MW 229 10 310 - - 09:41:00 43.10 -   |   -
33 842 Piotr Niewęgłowski Wiktorów - M 206 5 210 - - 08:40:00 28.59 -   |   -
18 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M 201 12 500 - - 15:00:00 70.72 -   |   -
28 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M 228 10 310 - - 09:41:00 43.10 -   |   -
34 1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M 224 6 190 - - 08:32:00 25.87 -   |   -
25 1406 Borys Boczkowski Szczecin Przyjaciele Konrada MW 233 11 370 - - 14:21:00 51.44 -   |   -
6 1435 Konrad Rochowski Poznań KS HADES M 227 17 664 - - 15:06:00 93.92 -   |   -
21 2507 Małgorzata Szwaracka Gdańsk Morenka Team K 225 11 480 - - 12:25:00 81.36 -   |   -
8 2509 Marta Płowaś Słupsk - K 211 15 590 - - 15:20:00 100.00 -   |   -
19 4695 Tomasz Szot Gdańsk Harpagan/GR3miasto M 220 14 480 - - 14:58:00 67.89 -   |   -
24 5377 Jaroslaw Laskowski Siadło Dolne - M 232 11 370 - - 14:20:00 51.50 -   |   -